Newsy MMA Userów

3VimXQG.png
 
Komisarz Association of Boxing Commissions Mike Mazzulli, który miał za zadanie nadzorować galę Bellator 187 w 3Arena w stolicy Irlandii Dublinie stwierdził w programie The MMA Hour, że UFC osobiście poinformowało go o karze, którą ma nałożyć na Conora McGregora.

„Najważniejsze jest to, że [McGregor] zachował się nieprofesjonalne oraz okazał brak szacunku, co jest nie do przyjęcia w moich oczach w jakiejkolwiek sytuacji. Nie obchodzi mnie, czy ktoś inny skakał w klatce, nie robimy tego jako profesjonalista. McGregor nie jest większy niż MMA. Kierownictwo UFC skontaktowało się ze mną w ciągu dwóch godzin po tym, co się wydarzyło.”

Według Mazzulliego, UFC zdecydowało o usunięciu McGregora z karty walk gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia. Nieoficjalnie lecz bardzo prawdopodobnie na tej gali Conor McGregor miał bronić tytułu w walce z tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem.

„W zasadzie powiedzieli mi, że jest to całkowicie nie do przyjęcia w ich oczach i będą coś z tym robić. Poinformowali mnie, że [McGregor] miał być obecny na karcie 30 grudnia, ale został już z niej skreślony.”

Jeśli ta informacja okaże się prawdziwa, oczekiwana przez wszystkich pierwsza obrona mistrzowskiego tytułu wagi lekkiej Conora McGregora zostanie w najlepszym przypadku odłożona do przyszłego roku.

Źródło: http://www.fight24.pl/conor-mcgrego...tor-187-zostal-usuniety-z-karty-walk-ufc-219/
 
Back
Top