Newsy MMA Userów

Też myślę, że Cohones, a nie czytelnicy MMARocks i niedzielni fani, nabiło nam dwa i pół miliona wyświetleń na YouTube w dwa dni :pjelen:
 
Też myślę, że Cohones, a nie czytelnicy MMARocks i niedzielni fani, nabiło nam dwa i pół miliona wyświetleń na YouTube w dwa dni :pjelen:
Na imię nam Legion.:mamed:

Dzien do kiedy po raz pierwszy nie skosztowalem sushi, gdzie zabrala mnie dziewczyna czulem sie blogo, teraz zawsze kiedy przyjdzie mi ochota na sushi i wiem ze najblizsze sushi jest w Rzeszowie oddalonego 80km ode mnie to ::duszenie::::duszenie::::duszenie::
Kurwa nie jestem w stanie ogarnąć tego posta, jak próbowałem go zinterpretować to przepaliły mi się jakieś styki w mózgu.
 
Też myślę, że Cohones, a nie czytelnicy MMARocks i niedzielni fani, nabiło nam dwa i pół miliona wyświetleń na YouTube w dwa dni :pjelen:
Szady, przecież to normalka, że raczej nie Cohones wam nabiło wyświetleń, bo większe pół forum miało wywalone na "alkohol Oświecińskiego", "demolkę Pudziana", czy "kur** Gamrota". Chłopaki mają rację, że newsy są tu ok, jest ich dużo, szczególnie od @baju, ale coraz mniej czegoś rzeczowego i szczególnie od Jacka oczekuje się więcej niż materiału o nawalonym Popku.... Od razu mówię, że przeglądałem w/g wyświetleń te pierwsze słowa tylko, żeby wiedzieć kto stoi za mikrofonem. Nie musisz się chwalić takimi statami, bo jasne, że cycki Natalii Siwiec zrobią lepszą robotę niż wypowiedź jakiegoś profesora o teorii zderzeń gwiazd neutronowych. Sorry za off.
 
Pennington miała wypadek samochodowy i złamała nogę. Walki z Nunes na UFC 219 nie będzie (może i lepiej bo troche dziwna decyzja dać Pennington walkę o pas)



 
A jaka zawodniczka według ciebie zasługuje drabinkowo teraz na walkę o pas?

Pennington ale jak patrzę na tę dywizje i jej marność to najlepszym rozwiązaniem byłoby jej zamknięcie. Nie miałbym nic przeciwko gdyby Holm zawalczyła z Nunes

Wysoko w rankingu jest 3. Pena (ciąża), 5. Rousey (WWE), 6. Zingano (ostatnie zwycięstwo na UFC 178 i już 1,5 roku od ostatniej walki) Oprócz Nunes, Shevy, Holm i Pennington*, która notuje ostatnio bardzo dobre wyniki dywizja jest w dupie

* swego czasu w UFC na szesc walk miała dwa zwyciestwa...
 
DNJ9os0WsAAoDT_.jpg:large


http://www.konfrontacja.com/indexn....sprawie-wydarze%F1-po-walce-gamrot-vs-parke-2
 
Back
Top