Newsy MMA Userów

ae0982920acb23ab3bb0cc5cb6e04dec.jpg
 
Miło oglądać takie obrazki po walce.


jak to, uśmiech ? po przegranej walce ? a nie powinien teraz siedzieć i wbijać sobie, że to i tak nic nie zmienia ?

no chyba kurw..nie. :gdzie:Respekt po walce , coś pięknego. Hejterki, jak dorośniecie i jajka obrosną to autorefleksja Was przyciśnie jak figurka z brązu po 260 g mutant massa.
ta, autorefleksja :D chyba :gdzie:
 
Wyniki Cage Warriors 86

Walka Wieczoru/Walka o pas mistrza wagi koguciej organizacji Cage Warriors:

135lbs: Nathaniel Wood pok. Josh Reed przez TKO, runda 1,

Karta Główna:

170lbs: Jamie Richardson pok. Hakon Foss przez TKO, runda 2, 2:58
125lbs: Sam Creasey pok. Paul Marin przez nokaut, runda 1, 2:38
155lbs: Joe McColgan pok. Sean Carter przez większościową decyzję (29-28, 28-29, 30-27)
265lbs: Junior Karanta pok. Adel Ghaddou przez nokaut, 1 runda, 0:08

Karta Wstępna:

135lbs: Brian Bouland pok. Darren O'Gorman przez nokaut, 2 runda, 1:33
185lbs: Marcus Paul pok. Macieja Gierszewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda, 2:19
185lbs: Arvydas Juska pok. Alex Thorne przez poddanie (gilotyna), 1 runda, 2:13
150lbs: Mehdi Saadi pok. Eric Nolan przez poddanie (balacha), 1 runda, 2:05

Dzięki Spike, wrzucę na główną jeśli nie masz nic przeciwko. Wstyd się przyznać ale wypadłem z obiegu w ten weekend ;)
 
Dzięki Spike, wrzucę na główną jeśli nie masz nic przeciwko. Wstyd się przyznać ale wypadłem z obiegu w ten weekend ;)
Nie ma problemu. :) Śledzę co tam się dzieje na wyspach i staram się wrzucać te ciekawsze rzeczy, więc tym bardziej miło.
 
@Spike, jak coś to wrzucaj na główną te "Wyniki na żywo" jak masz czas i oglądasz gale jak np. Cage Warrriors, czy ACB. Z chęcią jak jestem w sb w domu śledzę te gale, a ostatnio brak wyników na żywo z CW, czy ACB. Masz możliwość w ogóle założenia takich tematów?
 
@Spike, jak coś to wrzucaj na główną te "Wyniki na żywo" jak masz czas i oglądasz gale jak np. Cage Warrriors, czy ACB. Z chęcią jak jestem w sb w domu śledzę te gale, a ostatnio brak wyników na żywo z CW, czy ACB. Masz możliwość w ogóle założenia takich tematów?
ACB już rzadziej, ale CW praktycznie każdą galę, w miarę możliwości od początku do końca. Tematy tam zakładać raczej mogę, więc to faktycznie może być całkiem dobry pomysł. Od następnej gali (czyli event w Walii w październiku) postaram się zrobić szczegółowe wyniki, jeśli nikt mnie nie uprzedzi. :beer:
 
Back
Top