Newsy MMA Userów

plus gang z trójmiasta w zapowiedzi, dziwnie się to ogląda szczerze mówiąc znając ich wyczyny.
to jeszcze gorsze niż trailery: ja nigdy nie odklepie, mogą mi łamać ręce, nogi, dusić (to był chyba trailer z Pudzianem albo Różalem), Boże...
może to próba przyciągnięcia fanów gal freakowych, dlatego pogodzili się z Różalem? Może jeszcze z 10 lat temu brakowało a to zawodników i innych szczegółów, ale widać było, że jednak mają jakiś plan, co roku co raz lepiej. A teraz tak jakoś tak: kolejna gala, kolejny dzień pracy, mam wrażenie, że gdyby zjawił się jakiś nadziany typ i wyłożył pieniądze w zamian za bycie producentem filmów to Kawulski by się zgodził. Lewandowski za to też jakieś dziwne zagrywki: kiedyś straszenie karami 800 tys. zł czy EUR, później też straszenie jakimiś potężnymi karami dla Gamrota i jakaś dziwna pozycja negocjacyjna z jego tekstami jakby co najmniej był Dana White... BTW jestem ciekawy ile z tych wszystkich gróźb odnośnie kar umownych to był blef. Polska to nie jest USA, nie można szaleć z wpisywaniem kar umownych i trzeba uważać aby nie być wyśmianym w sądzie.
 
Mordo nie myślałeś zostać redaktorem? W tym dziale jesteś jednym z najbardziej aktywnych :mamed:
Mordo nie myślałeś zostać redaktorem? W tym dziale jesteś jednym z najbardziej aktywnych
Panowie pamiętajcie, że mielibyście moderatora... a wtedy nagle moglibyście zbanować użytkowników których reszcie redakcji się nie chce lub hakować ludziom kompy jak Baju Karwantesowi.
 
Back
Top