NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

gortat idzie po nowy kontrakt!



jednak cały wschód poza miami jest słabiutki niestety.



na zachodzie faworyci też nie mają łatwo, jeszcze połowa odpadnie w pierwszej rundzie.



oklahoma- memphis znowu dogrywka...:-)
 
rzut z końcową syreną nieuznany.



ułamek sekundy i sędziowie słusznie niezaliczyli punktów dla gospodarzy.



co za mecz...



co za seria- trzy z pięciu meczy kończyły się dogrywką.



oklahoma pod ścianą!



houston i indiana podobnie.
 
no i Czikago out, bez Rose'a jednak nie maja czego szukac w po.



OKC i Houston padaczka w chuj, szczegolnie Thunders ktorzy mieli niby byc najwiekszym zagrozeniem dla Miami. ciekawe jak to sie ulozy, bedzie 3peat? :)
 
Musi byc, teraz jeszcze bardziej szkoda tego sezonu co w finale przegrali z Dirkiem 4 sezony pod rzad to juz byloby cos ;).
 
szkoda ,że clippers złapali się z golden state już w pierwszej rundzie.



szkoda, że ktoś będzie musiał odpaść.



za to czeka nas mecz nr 7.
 
para LAC vs GSW najciekawsza para pierwszej rundy PO. Szkoda że LAC odpadną po na wsady Jordana czy Griffina patrzy się z mega przyjemnością
 
Jak sie ma taka atmosfere w druzynie to ciezko nie odpasc ;). Ciekawe w tym roku pary sa tylko 2 druzyny szybko awansowaly reszta po 6-7 spotkan :D.
 
Jest para, która najbardziej chciałem zobaczyć: Thunder - LAC. Ze względu na walki Khana i Floyda widziałem tylko końcówkę 4 kwarty, ale fajna była.
 
Washington Wizards wygrali w pierwszym meczu półfinału Konferencji Wschodniej z Indianą Pacers 102:96. Marcin Gortat zagrał dobry mecz i uzyskał swoje trzecie double-double (12 punktów, 15 zbiórek) w tegorocznych play-off.
 
Pod koniec sezonu Indiana się zacięła i w playoffach trwa to nadal. Męczarnie z Atlanta 4-3 a Wizards mocniejsza ekipa. Wizards na spokojnie może do finału konferencji awansować, ale na Miami się zatrzymają.
 
To co teraz gra Indiana Pacers to dramat. Jakby zapomnieli jak się gra w koszykówkę. Kompletnie tego nie rozumiem.
 
Miami bez problemu wygrali z Brooklynem, w całej serii będzie pewnie 4-0 może 4-1. SAS mnie zaskoczyli, myślałem że będą mieli większe problemy z Portland, ale mślę że to wypadek przy pracy i Portland postawi dużo większy opór w następnych meczach.
 
wszystko się posypało po odejściu Grangera do Ku Klux Klippers który nie był przecież topowym zawodnikiem, był aż tak ważny w szatni?
 
Zajebisty mecz Gortata, ale trochę zabrakło żeby wygrać. Mieli w końcówce dobre pozycje do rzutów, ale nie trafiali. Indiana jak najbardziej do pojechania.
 
Marcin Gortat dwukrotnie uzwględniony w dzisiejszym top 5



http://www.enbiej.pl/2014/05/08/filmowe-podsumowanie-i-top-5-07052014/
 
nieźle...



ten gość z indiany będzie miał ładny plakat...:-)



gortat może dostać naprawdę ładne pieniądze za nowy kontrakt.
 
nie poszło washingtonowi...



jak nie wyrównają w następnym meczu obawiam się, że może być po serii...
 
Dziś Indiana była po prostu lepsza. Szkoda trochę tego drugiego meczu bo był spokojnie do wygrania.
 
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaka - 31 punktow, 16 zbiorek:



http://www.nba.com/playoffs/2014/eastseries5?ls=iref%3Anbahpt3b
 
Dawno nie pamiętam żebybm obejrzał cały mecz nba ... ale po Tym co robił Marcin i ogólnie wizz nie mogłem iść spać półdystans siedzi lewy hak siedzi prawy hak ? ... siedzi ... Jak oglądałem to przecierałem oczy :D jaka skuteczność 13-15 z gry; 5-7 wolne; 16 zbiórek w tym 7 ofensywnych... (cały zespół z Indiany 4) Zagrał świetnie w obronie... Zdominował Hibberta i Westa tablice były jego.
 
Haki faktycznie wchodziły mu fantastycznie, skutecznosc rewelacyjna - oby czesciej łodzianinowi udało sie zagrac tak dobre mecze jak ten ostatni.
 
Back
Top