NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Wydaje mi ze gdyby naprawdę chcieli wymienić Irvinga to po pierwsze primo, wkurwili by duranta a po drugie primo, ustawiła by się kolejka (oczywiście ze stanów gdzie nie obowiązuje te zjebane prawo).
 
Wydaje mi ze gdyby naprawdę chcieli wymienić Irvinga to po pierwsze primo, wkurwili by duranta a po drugie primo, ustawiła by się kolejka (oczywiście ze stanów gdzie nie obowiązuje te zjebane prawo).
Nie jestem pewien. Durant to taki gość, że woli zdobyć kolejne mistrzostwa niż umierać za kumpla. A Irving... no cóż mimo umiejętności to jednak wysoki kontrakt i wszyscy wiedzą jak uciążliwy potrafi być. Nie jest to moim zdaniem idealny zawodnik do pozyskania.
 
ależ to się czyta zajebiscie:antonio:
762E778D-A140-4C50-9DEA-25D61DF8865D.jpeg
 

A niedługo wraca Klay :antonio: wiadomo, że po ponad 2 latach powrót do formy sprzed kontuzji do może być wyczyn nie do osiągnięcia ale mówimy tu o niesamowitym grajku, który jeśli tylko odzyska formę strzelecką to przed GSW kasy klub będzie zesrany.
 
dziś wojownicy zagrają z clipps, a potem dwa razy przeciwko suns.
suns właśnie wygrali 16 raz z rzędu.
 
No mecz był długimi fragmentami mocno play-off'owy. Dużo walki wymuszania strat, defensywki, ale jak się Warriors uruchomili z Currym na czele to nie ma czego zbierać z Clippersów.
 
oklahoma city thunder zrobili naprawdę potężny thunder.
- 73 punkty!!!!!

przegrali mecz koszykówki mężczyzn zawodowej ligi 73 punktami.

... rekord.
 
oklahoma city thunder zrobili naprawdę potężny thunder.
- 73 punkty!!!!!

przegrali mecz koszykówki mężczyzn zawodowej ligi 73 punktami.

... rekord.
No jak oglądałem skrót to zastanawiałem się jak duża różnica będzie na koniec. Memphis chyba też chciało wyśrubować jakiś fajny wynik.
A dziś w nocy drugi mecz Suns - Warriors.
Ciekawe czy Curry znów da się schować do kieszeni.
 
A dziś w nocy drugi mecz Suns - Warriors.
Ciekawe czy Curry znów da się schować do kieszeni.
To był chyba najgorszy mecz Stepha w NBA (4/21 z gry) i nie wierzę, że uda im się go zatrzymać drugi raz. Inna sprawa, że Słońca to obecnie najlepsza ekipa ligi, ale brak Bookera musi w końcu się na nich odbić.
 
Back
Top