NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

LA Lakers :o o::applause:

Ja chyba nigdy nie zrozumiem, tego częstego zmieniania barw klubowych w NBA :crazy:
 
Pamiętam, że jako dzieciak nawet nie mając dostępu do NBA, wiedziałem, że LA Lakers to przechuje są i co lepsi, po podwórku mieli koszulki Bryanta, a w szczególności O'Neala. Trochę przykro się patrzyło jak teraz słabo grają, chociaż jakimś fanem kosza nie jestem. Ale teraz jest przynajmniej pewność, że awansują do playoff :D
 
gruuubo. największy fanbejs gracza + największy fanbejs zespołu. Sprzedaż koszulek Lebrona pobije chyba wszystkie rekordy świata pod tym względem, a sportowo pewnie pierwsza albo druga runda play-offów i wpierdol od Utah Jazz ;)
 
Lakers odkąd zobaczyłem NBA ale nie ze względu na Shaqa tylko na Kobego. #BlackMambaTilliDie #MambaMentality
 
jeżeli nie mają jeszcze jakiegoś Kawhiego czy jakiegoś innego all-stara dogadanego (bo PG olał temat) to chuj ten LeBron tam pomoże
 
Rondo w Lakers xD

2db652d6595a6997af6e5d6898ec18e8.jpg
 
C905C39B-ED26-43A6-B024-BA11FD4C5D8A.jpeg


BOOGIE W GSW, MOŻNA ODWOŁYWAĆ LIGĘ, 5 ALL STAR STARTERS :O

Jestem fanem Goldenów i się jaram, ale tak trzeźwo patrząc, to fakt że podpisał na rok za słabe 5 milionów, jest tak ewidentnym skokiem na pierścień, że szok, co rozumiem, ale z drugiej strony żal mi Davisa i całej ligi.
 
View attachment 11406

BOOGIE W GSW, MOŻNA ODWOŁYWAĆ LIGĘ, 5 ALL STAR STARTERS :O

Jestem fanem Goldenów i się jaram, ale tak trzeźwo patrząc, to fakt że podpisał na rok za słabe 5 milionów, jest tak ewidentnym skokiem na pierścień, że szok, co rozumiem, ale z drugiej strony żal mi Davisa i całej ligi.
Ale to już GSW jest nudne :D
 
Back
Top