NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Konurs wsadow, slabo w tym roku IMO, zwyciezca "zemulowal" wsad Vinca Cartera, jednak jego wykonanie nie jest nawet blisko tego, ktorym uraczyl nas niegdys Vince. Ogolnie konkurs bez polotu wg mnie.
To już nie to co kiedyś. Po 2006 gdzie powinien wygrać Iguodala już nawet mnie to zbytnio nie interesuje tylko highlight obejrzę. Kiedyś to było dla mnie święto.
A król dunków to Jason Richardson :)

 
Last edited:
To już nie to co kiedyś. Po 2006 gdzie powinien wygrać Iguodala już nawet mnie to zbytnio nie interesuje tylko highlight obejrzę. Kiedyś to było dla mnie święto.
A król dunków to Jason Richardson :)


no i to jest kurwa dunk a nie teraz swiruja baklazana w jakis maskach, strojach a wsady bidne jak chuj :wink:
mnie to zawsze jaral, oczywiscie poza Vincem Gerald Green. Gosciu smialo moglby sie zlapac zebami obreczy, niesamowita dynamika!
 
wizardsi graja dzis o ludzkiej godzinie a tu parker-joshua w tym samym czasie,trzeba bedzie jedym okiem lukac...
edit: jutro wizards-bulls od 21:30:bayan:
 
Last edited:
Ale fila ładnie dopierdala cavsów hu hu hu jak z dziećmi
Pierwszy raz widzę Simmonsa w akcji... Bestia
Szkoda, że nie wybrał MMA od małego ...
 
Wątpię, bardzo zła mechanika rzutu. Pewnie wejdzie na te 75-80% na linii, ok. 30% za 3 ale to wszystko co może zrobić.
Ciekawi mnie to bo podobno lakers po sezonie mają pracować nad rzutem lonzo, a w phili cały czas coś robią z fultzem
 
Ciekawi mnie to bo podobno lakers po sezonie mają pracować nad rzutem lonzo, a w phili cały czas coś robią z fultzem

Lonzo już niby pracował nad rzutem, poprawę było widać chwilę po ASG. I ogólnie on nigdy nie miał dobrej techniki rzutu a w NCAA trafiał. Przypadek Fultza zupełnie inny, po kontuzji się posypał jego rzut i wygląda to źle.
 
NBA TO NBA. ..30 pkt przewagi dla fili. Idę pograć w csa patrze wynik a ty 5 pkt tylko ...
Emocje do końca
 
pięknie się ułożył kalendarz w tym sezonie regularnym na ten ostatni dzień.
mam na myśli konferencję zachodnią....
 
Utah Jazz jest piękne. Jeszcze Crowder dojechał na Playoffy. W Houston nerwowo jak na to patrzą, zwłaszcza że Rockets grają źle.
 
szkoda tej przewagi utah, mogli pięknie zamknąć serię.
oby nie przełożyło się to na następny mecz.
 
Back
Top