NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Po jakim czasie dany zawodnik moze zmienic klub, lub może stać się tzw. wolnym agentem ;)

I dlaczego przykładowo Kings mieli 10 pick,a wymienili go za gorszę picki ? to jest taki troche hazard czy z góry określona taktyka.

Zawodnik podpisuje umowę na dany okres czasu i wolnym agentem jest dopiero jak jego kontrakt wygaśnie. I to pod warunkiem że jest to umowa niezastrzeżona, czyli zespół którego jest gracczem nie ma możliwości wyrównania najwyższej oferty którą dostanie aby go pozostawić. Np. w tym roku zastrzeżonym agentem w Wizards był Otto Porter, dostał ofertę na ponad 100 mln z Nets, przyjął ją i Wizards mieli kilka dni żeby ją wyrównać, zrobili to i Porter dalej będzie grał w Waszyngtonie.

Kings wymienili nr 10 bo uznali że bardziej opłaca im się wziąć dwóch zawodników z niewiele niżśzymi numerami. A Blazers oddali 2 picki w zamian za 1 ponieważ mają trzeci najwyższy payroll w lidze a mimo to nie są pewni grania w playoffach, dlatego też np. oddali Crabbe'a do Netsów, który zarabiał dużo hajsu za Nicholsona który jest słabszym zawodnikiem ale zarabia dużo mniej.
 
Ale to jest ciekawe :)

A jak to było z KD do GSW? Oklahoma nie chciala wyrównać oferty ?

I jak myślisz czy Irving opuści Cleveland Cavaliers ?
 
A jak to było z KD do GSW? Oklahoma nie chciala wyrównać oferty ?

I jak myślisz czy Irving opuści Cleveland Cavaliers ?

Nie mogła wyrównać, Durant był niezastrzeżonym wolnym agentem.

Moim zdaniem Kyrie odejdzie, sprawy już poszły daleko, teraz tylko przeciąganie liny żeby Cavaliers jak najwięcej dostali za niego.
 
upload_2017-8-9_4-51-14.jpeg
 
Tak z ciekawości jak sobie Ball radzi w NBA ?
Tyle co wiem, to ze najmlodsze triple double w historii zrobil, kiedys tam widzialem takie info, a tak to pierwszy sezon ktorego nie sledze od dawna... az ogarne sobie bo to juz chyba z 10 meczy .. widze juz ze 24 mecze ... statystyki Balla ciekawe prawie 9 punktow na 30 % skutecznosci ...i po 7 zbiorek i asyst, LA slabo stoi slabo
a to komentarz jaki znalazlem :
Jestem przerażony” – stwierdził kaznodzieja Stephen A. Smith w publicznej telewizji gdy mowa było o Lonzo w temacie niewypału. Przede wszystkim brak zauważalnego progresu, pasywność i fatalna skuteczność. W listopadzie wykręcił dwa triple doubles, ale to często efekt krycia na radar i tempa gry Lakers. Z niesamowitą konsekwencją pudłuje rzuty, a obrońcy nauczyli się go już odpuszczać na dystansie. Jak to mawiał Michael Jordan: „rzucaj pier%&lony karle!”
Takze raczej slabo, nie bylem entuzjastom jego talentu i nadal nie jestem :P
 
Idzie to gdzies na youtubie obejrzec? To znaczy GSW - Cavs i Celtow z Waszyngtonem bo przez kilka najblizsze dni mam dostep tylko do takich powiedzmy oficjalnych rzeczy.
 
Idzie to gdzies na youtubie obejrzec? To znaczy GSW - Cavs i Celtow z Waszyngtonem bo przez kilka najblizsze dni mam dostep tylko do takich powiedzmy oficjalnych rzeczy.
na youtubie nba?:crazy: z oficjalnych to tylko za flote ze stronki nba, streamy ci nie pojda?
 
na youtubie nba?:crazy: z oficjalnych to tylko za flote ze stronki nba, streamy ci nie pojda?
No wasnie nie. Siedze u siostry, tu tylko komorka (ktora ma z 6 lat i ma problem ogarnac livescore) i jej laptop sluzbowy, w ktorym ma pelno rzeczy poblokowanych tak zeby mogla korzystac z niego tylko do pracy, a siostra posrana zeby czegos nie nabroic :siara:
Poszukam w lokalnej tv ewentualnie jak mnie przycisnie pokombinuje z tymi streamami, bo wieczorami nie ma co robic i takie nba pieknie by wjechalo.
 
Ostatecznie GSW - Cavs obserwowalem co jakis czas wynik, a Boston - Washington obejrzalem na streamie jak wszyscy spali. Fajne spotkanie swoja droga (moze to przez rum) i podobala mi sie gra Marcina w obronie.
 
@ rash wpisz reddit nba streams i masz tyle streamów, że nawet u mnie w pracy na kompie jakś zawsze działa w HD
edit oczywiście po ang
 
ktos wie dlaczego 15 jest w chuj meczy o zajebistych godzinach? jakies swieto tam maja?

15 stycznia Detroit Pistons - Charlotte Hornets godz. 18:30
15 stycznia Philadelphia 76ers - Toronto Raptors godz. 19:00
15 stycznia Washington Wizards - Milwaukee Bucks godz. 20:00
15 stycznia Atlanta Hawks - San Antonio Spurs godz. 21:00
15 stycznia Brooklyn Nets - New York Knicks godz. 21:00
15 stycznia Oklahoma City Thunder - New York Knicks godz. 21:00
15 stycznia Chicago Bulls - Miami Heat godz. 21:30
15 stycznia Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers godz. 23:30

edit: Dzień Martina Luthera Kinga i wszystko jasne
 
ktos wie dlaczego 15 jest w chuj meczy o zajebistych godzinach? jakies swieto tam maja?

15 stycznia Detroit Pistons - Charlotte Hornets godz. 18:30
15 stycznia Philadelphia 76ers - Toronto Raptors godz. 19:00
15 stycznia Washington Wizards - Milwaukee Bucks godz. 20:00
15 stycznia Atlanta Hawks - San Antonio Spurs godz. 21:00
15 stycznia Brooklyn Nets - New York Knicks godz. 21:00
15 stycznia Oklahoma City Thunder - New York Knicks godz. 21:00
15 stycznia Chicago Bulls - Miami Heat godz. 21:30
15 stycznia Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers godz. 23:30

edit: Dzień Martina Luthera Kinga i wszystko jasne
Knicksi graja 2 mecze w tym samym czasie ? :lol: w sumie slabe te mecze, chyba ze CLE-HOU i GSW-BOS szykowane na deser czy cos.
 
Back
Top