1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Naważniejsza polska walka w UFC?

Discussion in 'Forum MMA' started by Wejert, Mar 19, 2018.

?

Najważniejsza polska walka w UFC?

1. Tomasz Drwal vs Thiago Silva

1 vote(s)
    0.7%
  2. Tomasz Drwal vs Ivan Serati

0 vote(s)
    0.0%
  3. Piotr Hallmann vs Francisco Trinaldo

6 vote(s)
    4.1%
  4. Joanna Jędrzejczyk vs Carla Esparza

79 vote(s)
    53.4%
  5. Joanna Jędrzejczyk vs Claudia Gadelha II

3 vote(s)
    2.0%
  6. Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz

18 vote(s)
    12.2%
  7. Krzysztof Jotko vs Thales Leites

0 vote(s)
    0.0%
  8. Marcin Tybura vs Andrei Arlovski

2 vote(s)
    1.4%
  9. Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas

5 vote(s)
    3.4%
  10. Marcin Tybura vs Fabricio Werdum

16 vote(s)
    10.8%
  11. Jan Błachowicz vs Jimi Manuwa II

18 vote(s)
    12.2%
  1. skunx

skunx KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,155
    Zdobyte Lajki:
    6,262
    Punkty:
    1,190
    Na piłce to sie nie znam. Na MMA też ale patrzę przez pryzmat tego, że pomijając Drwala w UFC to jeszcze całkiem niedawno w "nowożytnej" historii naszego MMA wszyscy się Jaralismy tym, że WOGÓLE Daniel poszedł do UFC i że wreszcie mamy tam Polaka nie licząc jakiejś tam porażki kupionego z dobrem inwentarza Irokeza z dupy. Jakby wtedy ktoś nam powiedział że Polak będzie się bił z Werdumem to byśmy sie posrali i uwierzyli w to tak jak w 6 gal w roku na KSW. A jakby namktoś powiedział, że Polka zawalczy z Esparzą albo ktokolwiek z jakimś Trinaldo to byśmy sprawdzali co to za ogóry. Ale zgadzam się że Daniel vs Blaydes to już coś no i że ta lista w temacie to jakaś dziwna jest. A jeśli przegrana walka nie może być najważniejsza to walka Aski z Karoliną tez nie może bo Karolina przegrała. Za to z Esparzą czy Klaudiuszem mamy wygrane i to kurde były faktycznie nerwy i jaranko.

Siedem likes this.
  2. Siedem

Siedem EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,718
    Zdobyte Lajki:
    1,689
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    W tym sporcie wygrywaja jednostki. Aśka wygrala :D. Mniej wiecej kumam, ta ankieta powinna być rozbita na 4-5 z precyzyjnymi pytaniami w tym konkretnym temacie .
    Odbije jeszcze . Czy kiedykolwiek myslales ze Pudzian będzie walczył z Sylvią, albo jeszcze lepiej . Będzie bił Sapp'a który byl i jest równie mocno, jak nie bardziej znany od Werduma? ;) a szczerze mówiąc bardziej bym wtedy w tego werduma uwierzył niz kogoś z naszych do 84 walczącego z kims z topu :D

Co do Asia Klaudia . Na moje ta walka to była po prostu obrona pasa kolorowana rewanzem . Więc tylko Asia vs Esparza albo Asia Vs Karolina . Ważniejszej walki nie było

trakowski66 likes this.
  3. chaoz

chaoz Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,296
    Zdobyte Lajki:
    1,148
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Danzig
    Aśka-Esparza i długo długo nic. Dlatego, że : pierwsza walka Polaka w UFC o pas, pierwszy polski mistrz w UFC, ale też sam przebieg tej walki i totalna dominacja Asi, która weszła w mistrzynie jak w masło. Pamiętam cały fight week jak Aśka tłamsiła psychicznie biedną Esparzę. Ważenie też było świetne. Imho dopiero jakby Janek zawalczył o pas z Cormierem i wgrał po jakiejś wojnie, to mogłoby być znacznie ważniejsze historycznie dla polskiego MMA.

4. holekPL

holekPL Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    264
    Zdobyte Lajki:
    309
    Punkty:
    1,790
    Myślę, że dla wielu sama walka Janka o pas wygrana czy też nie, byłaby znacznie większym wydarzeniem niż tamta walka

FusionMMA likes this.
  5. PiotrekD

PiotrekD Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    53
    Zdobyte Lajki:
    48
    Punkty:
    40
    dokładnie.2 Polaków/Polki o pas.to już się chyba nie zdarzy...

6. chudykuba

chudykuba Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    31
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    290
    Roznie mozna na to patrzec ale zdziwiony jestem wynikiem sondy mozna tez dodac walke tybury z lewisem

7. chudykuba

Lightweight

Komentarze:
    31
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    290
    Najwyzej notowany zawodnik to werdum ciut nizej gustafson

8. chudykuba

Lightweight

Komentarze:
    31
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    290
    A jaka była waszym zdaniem najgorsza walka polaka w ufc.....bandel sajewski czy pawlak

9. Siedem

Siedem EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,718
    Zdobyte Lajki:
    1,689
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze

IZA BADUREK

Ps, Pawlaka proponujesz? :facepalm:

E. Chyba dałem się złapać na jakieś marne kurwa trolowanie

10. marcinos

marcinos EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,736
    Zdobyte Lajki:
    2,166
    Punkty:
    140
    nie no tutaj troche przesadziles z sappem, sam tweeter sapp ok 6 000 obserwujacych, werdum ok 350 000 obserwujacych.

11. Siedem

Siedem EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,718
    Zdobyte Lajki:
    1,689
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    Nie mam tweetera :D nie chodziło mi o obserwujących . Kurde, Bob Sapp jest moim zdaniem ( nie no, jest i tyle ) bardziej znany na kuli ziemskiej niż "jakis tam " Werdum "kto?" no Werdum "a kto to jest.?" . Sapp jest aktorem, grał choćby u boku Adama Sandlera czy Roba Shneidera .. To ze nie ma obserwujacych, nie znaczy że ludzie na swiecie nie wiedza kim jest ten śmieszny wielki murzyn ;)

Z resztą kurwa, stary, to nie casting do ksw . Popularności osoby nie mierzy sie za pomocą jakiegoś smiesznego konta na portalu spolecznosciowym :D gdyby CR7 skasowal social media, to powiedziałbys że dupa koseckiego jest bardziej znana niż Ronaldo bo mam więcej obserwujacych? :wink:

Last edited: May 6, 2018
  12. marcinos

marcinos EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,736
    Zdobyte Lajki:
    2,166
    Punkty:
    140
    niestety takie czasy, popularnosc i wartosc marketingowa mierzy sie poprzez lajki, suby, obswerwujace cie osoby, a sapp z tego wynika, ze nie jest znany. Poza tym z tym "gral" u boku sandlera to troche przesadzasz, epizodem ciezko nazwac, ze gral z sandlerem, a w tym filmie wystapili goldberg z wwe czy terry crews, takze nie robmy na sile z niego gwiazdy.

13. Siedem

Siedem EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,718
    Zdobyte Lajki:
    1,689
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Pomorze
    Ja nie robię z niego gwiazdy, wiem że miał role Chyba nawet 3planową . Jednak tak wyrazistą że nie sposób go tam nie zauwazyc :D. Taka glupota, ilu ludzi widziało jak go Pudzian bił, kilka milionów, do tego prawie całą Japonia go zna, ludzie co się nie interesują mma. To wystarczy żeby popularnoscia przebić Werduma, a co do tt, zauwazylem że jest kilka kont co sie podaję za niego . Olał sprawę, nie rozbudowal go kiedys tak jak powinien , bo nie musiał . Gdy jego 5 minut minęło to już bylo za pozno, i dlatego ma tylko tylu obserwujących, nie ma co dyskutowac, ja odbije Twoje słowa, Ty moje i tak w kółko :D

marcinos likes this.
  14. Omszałek

Omszałek Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    212
    Zdobyte Lajki:
    234
    Punkty:
    140
    Odnośnie Pudziana to ja widziałem news, że Frank Mir niedawno wspominał, że chciałby z nim walczyć to było dla mnie takie wow

Notorious likes this.

Share This Page