1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad [NAPISY] Parke ostro o Gamrocie: Ugryzł mnie, uciekał jak dziewczynka

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by szady, Sep 10, 2017.

1. jd0490

jd0490 Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    507
    Zdobyte Lajki:
    205
    Punkty:
    40
    ELO ELO
    posłuchałęm sobie tego Normana dziś wcale nie mówi głupio
    niezalezne od wyniku walki z Gamerem ,zdobył jdnego fana bo bede oglądał tego chłopaka w oktagonie
    Mam nadzieje ze dadza zajebista wojne !

kamerling and mampytanie like this.
  2. Unscarred

Unscarred Oplot Challenge
    Featherweight
    Cohones

Komentarze:
    6
    Zdobyte Lajki:
    55
    Punkty:
    290
    @Pyrrus89, dziękówa. Takie słowa motywują. Sporo rzeczy robię, ale na wywiady czas znajdę zawsze 3:)

3. Chujcew

Chujcew BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    772
    Zdobyte Lajki:
    356
    Punkty:
    140
    Kibicowałem Normanowi w pierwszym starciu, będę kibicował i w drugim. Z reguły jestem przeciwko poznaniakom bo srają wyżej niż dupę mają.
    I tu do @Drzewo - doskonale rozumiem Twój punkt widzenia. Jednak nie widzę spójności w tym, by kibicować komuś bo wypada, skoro się go nie lubi/lubi bardziej przeciwnika. Myślę, że doskonale wiesz na czym polega kibicowanie - na sympatii i chęci zobaczenia zwycięstwa A nad B. I zupełnie nie rozumiem, dlaczego wplątujesz znajomość historii do tego, komu kibicować. Domniemam, że chodzi o patriotyzm ale tak naprawdę to nie ma nic do rzeczy. Wszakże jednoczymy się z ludźmi, którzy nam odpowiadają charakterem a to przecież nie ma znaczenia skąd są, lub też jak w przypadku kibicowania zawodnikom MMA - tym jaki styl walki oferują dla widza. Te elementy składają się na to wobec komu skłaniamy swoją sympatię. I jeśli już tak walczymy o tę Polskość to mógłbyś zerknąć czasem na interpunkcję i gramatykę bo też mógłbym na tego podstawie wyskoczyć, że nie jesteś patriotą, a jak wiemy nie ma w tym głębszego sensu.
    Reasumując, zachęcam do kibicowania komu tylko chcemy, bez nadmiernej spiny i rozumienia, że każdy woli co innego a w przypadku kibicowania i wspierania sportowego nie ma czegoś takiego jak "wypada". Sam też kiedyś miałem pewne nieporozumienie na forum z @ODYNIEC jednak wyjaśniliśmy wszystko i mimo z reguły odmiennych preferencji co do zawodników podczas relacji LIVE dogadujemy się, sądzę, bardzo dobrze, bo rozumiemy swoje racje po wcześniejszym "spięciu".
    Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego jako atak tylko jako opinię kogoś, kto się z Tobą nie zgadza ale rozumie Twoje pobudki. Kibicuj komu chcesz ale nie nakazuj innym reguł, podług których "powinni" sami kibicować. Życzę Ci jak największych emocji i żebyś miał wiele radości ze zwycięstw swoich faworytów.

4. Senator Kozioł

Senator Kozioł EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,728
    Zdobyte Lajki:
    2,343
    Punkty:
    790
    Miasto:
    Wilkowyje
    teee, Drzewoo, chcesz zeby ci owoce opadly? beczka:damjan: