1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad [NAPISY] Parke ostro o Gamrocie: Ugryzł mnie, uciekał jak dziewczynka

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by szady, Sep 10, 2017.

1. SynRomana

SynRomana Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,523
    Zdobyte Lajki:
    1,905
    Punkty:
    40
    Uważam to za dziecinne, głupie, niedorzeczne i śmieszne kibicować komuś tylko dlatego, że urodził się na jakiejś określonej szerokości geograficznej, zwłaszcza, gdy uprawia sport na poziomie okręgówki, a nie walkę o najwyższe laury. Chcesz, to kibicuj Gamerowi. Nie chcesz, nie musisz. To samo McNarkun, Mamed, Materla, Jotko, Jędrzejczyk, Tybura.

dizel77, Grubas, husarz and 2 others like this.
  2. husarz

husarz Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,420
    Zdobyte Lajki:
    1,815
    Punkty:
    490
    Przytoczę post (ponieważ nie chce mi się tego pisać na nowo), który kiedyś napisałem odnośnie tego typu debilnych wypowiedzi narzucających innym komu "wypada" :no no: kibicować, a komu nie.

Generalnie to ogarnij kuwetę i cztery litery tobie w cztery litery. Nikt nikomu nie będzie narzucał komu może kibicować. Niech każdy kibicuje komu chce albo to skminisz albo nie. :kis:

Khebabib, yonigga and SynRomana like this.
  3. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    79
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    40
    Hehehe,jak nie wiecie,po co się kibicuje swoim,to nie wiecie. Mi historii za Was uczyć się nie wypada. Gamer jest dawno poza okręgówką,okręgówkę poskładał,zanim do ksw poszedł :) wystarczy coś tam śledzić. Jak nie zajarzyli coponiektórzy, to nikogo do niczego nie zmuszam,a cztery litery w cztery litery wrzuca się tu znacznie częściej,i za mniejsze przewiny. Kuwetę ogarniam od prawie czterdziestu lat,więc jak naprawdę to piszesz,to mogę Ci tylko napisać :beer: bo nie wiem,czy coś innego dotrze na czas ;)

@SynRomana - ocb z Twoimi problemami z kibicowaniem JJ,czy Jotce? Nie chcesz,nie kibicuj. Po prostu wypada. Jak masz inne zdanie,kibicuj komu innemu. Taiich jest wielu,i dość często płaczą o słabości polskiej sceny. I nie rozumieją,że tylko w ten sposób my się zbliżamy. Bo kiedyś wróci Jotko,czy JJ,i Twoje dzieci będą do nich zapieprzać na treningi. A nie do Czech,na ten przykład.

4. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    79
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    40
    @husarz - spoko tekst,i rozumiem. Mam inne zdanie,po prostu. Szerokość geograficzną,mam nadzieję,zrozumiesz kiedyś,chyba,że już nie zrozumiesz. Też tak mam,że nie wszystko już kumam ;)

PS. Kibicowałem Różalowi... Taka sytuacja. Polak,to kibicuję Polakowi. Napierdala się Czech ze Słowakiem - trzymam kciuki za obu,analizując technikę i triki. Napierdala się Czech z Ukraińcem - trzymam kciuki za Czecha,bo blizsi mentalnie. Napieprza się Czech z Angolem - wiadomo,Czech. I tak dalej w tym stylu. Jak walczą ludziki spoza mojej okolicy,kibicuję lepszemu,cxyba,że mam.jakieś preferencje. Dziwne? Ok. Udanego dnia i szybkich streamów ;)

5. husarz

husarz Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,420
    Zdobyte Lajki:
    1,815
    Punkty:
    490
    Nie denerwuje mnie Twój sposób widzenia, czy Twoje podejście, że jak walczy Polak to kibicujesz Polakowi. Masz do tego prawo. Denerwuje mnie narzucanie komuś, że skoro jest Polakiem to Polakowi kibicować musi. Nic nie musi. Ale to z kolei moje podejście do tematu ;) 5!

Drzewo likes this.
  6. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    79
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    40
    Dzięki, ja to po prostu zupełnie inaczej pojmuję. Inspiruje mnie np. płynność przejść brazylijczyków, ale i tak pokibicuję "swoim". Patriotyzm,lokalny patriotyzm,etc.Dopiero potem czystość stylu. Bo to " mój" zawodnik. Piona, i smacznego browara,czy whisky/ey. Ja już po czwartym,i chyba dlatego ;)

7. Arlovski

Arlovski UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,691
    Zdobyte Lajki:
    15,451
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bobrujsk
    Home Page:
    Tidżeja po japońsku.

Ale na Filipa nie ma co narzekać, wniósł trochę polotu w te wywiady, świetnie się je ogląda i oby tak dalej.

8. SynRomana

SynRomana Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,523
    Zdobyte Lajki:
    1,905
    Punkty:
    40
    Podałem przykład JJ i Jotko, którym ludzie nie kibicują z różnych względów - poglądy polityczne, problematyczna przeszłość itd.
    Zresztą ciągle mówisz że nasz sposób kibicowania jest zły. "Nie będę was uczył historii" no to co się nas czepiasz? Ja Gamrotowi (ani innym Polakom których nie lubię) kibicować nie mam zamiaru. I tak, walczy w okręgówce, KSW to lokalna organizacja, coś jak GLKS Wypizdów Dolny jest lokalnym klubem piłki nożnej, nawet jeśli z budżetem, to jednak lokalny. Kibicowanie dlatego "że wypada" to chuj nie kibicowanie.
    Ps. Najlepsi zawodnicy niezbyt często okazują się zajebistymi trenerami i odwrotnie, kompletnie średni zawodnicy tworzą mistrzów. Dlatego to że Jotko czy inny Tybur wrócą do Polski i otworzą klub nie sprawi, że pośle tam dzieciaka :fjedzia:
    Ps.2 Polska scena jest dobra albo strasznie staromodna i nieuznajaca zmian oraz zbyt dumna by przyznać, że nie jesteśmy najlepsi (polske jako kraj ocenilbym na top10 w MMA).

husarz and yonigga like this.
  9. rash

rash Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,423
    Zdobyte Lajki:
    1,546
    Punkty:
    290
    Bardzo dobry wywiad, świetnie się słucha jak prowadzący i pytany rozmawiają na luzie bez zbędnej spinki. Bardzo czekam na wywiad z Kowbojem.

10. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    79
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    40
    @SynRomana - czyli ciągle się czepiasz...a ja nadal będę uważał,że się czepiasz,bo skoro nie chcesz kibicować teraz,to i za dziesięć lat nic tego nie zmieni. Historii nie będę uczyć nikogo,bo jak ktoś jej nie zna,czy nie rozumie,to raczej nie zrozumie. Kibicuję nie dlatego,że wypada,tylko dlatego,że dzięki kibicom i sponsorom ten sport się rozwija. Kibicuj brazolom,czy amerykańcom,tudzież angolom. Jak znajdę Twój tekst,że ma to sens,bądź pewien,że nie pozostawię to bez komentarza.

Jeśli ksw to lokalna organizacja,to raczej nie rozumiesz znaczenia "lokalna", więc to oleję.

W sumie nie wiem,czy nie olać Cię w całości,bo odnosisz się " merytorycznie", ale tylko twm,gdzie możesz,czyli co Ci pasuje...

Tak, "wasz" sposób kibicowania jest zły. Oleję dyskusję,bo już się wypowiedziałem.

Jotko mi nie pasuje politycznie,bo jest głupi. Tak samo,jak idea niepopierania zawodnika,bo ma chujowe poglądy,czy inną partię wybrał. Jak uwzględnimy,że Jotko zmienił poglądy,bo uwierzył w inne - to ok,tylko krowa nie zmienia poglądów. Zmienił raz, historia pokaże mu najprawdopodobniej,że warto je zmienić znów.

JJ nawet nie tykam,jak będziesz królową mma i ufc,to pogadamy. Pogadamy też jak nie zmienisz płci ;)

11. s3pp

s3pp ONE FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    2,607
    Zdobyte Lajki:
    3,519
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Olsztyn
  12. SynRomana

SynRomana Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,523
    Zdobyte Lajki:
    1,905
    Punkty:
    40
    To jest tak żenująca wypowiedź, że współczuję osiągnięcia takiego dna. Tutaj powinienem zakończyć dialog, bo prezentujesz niski poziom argumentów typu "wiem ale nie powiem" "mam więcej lat dzieciaku" czy zwykłe ad personan jak wyżej. Ale spróbuję wykrzesać z Ciebie odrobinę poprawnej wypowiedzi:
    Po pierwsze 1: znajdź moją wypowiedź w której mówię że nie kibicuję JJ. Bo jeśli mówisz o tym:
    To współczuję braku czytania ze zrozumieniem. Zwłaszcza, ze forum łatwo znaleźć jak kibicuję Aśce czy innym zawodnikom KSW
    Po drugie: KSW jest małą organizacją z dobrym marketingiem i właścicielami z dużym ego. Dużo osiągnęli na polskiej scenie ale ciągle są organizacją bazująca tylko na polskiej publice, nawet rozpiskk na wyspach są dla Polonii... bo tylko apsekt lokalny, ojczyzniany pozwoli im sprzedać tam bilety.
    Po trzecie, wskaż mi do której części twojej wypowiedzi się nie odniosłem? Bo opisywałem na wszystko co pisałeś, nie wybiórczo.
    Po czwarte, mówisz o historii. Spoko, rozumiem że masz doktorat albo tytuł profesora, że wiesz wszystko najlepiej w tym aspekcie, jesteś autorytetem i mam twoje zdanie brać za dogmat (chociaż nie widzę jaki element historii ma powiązanie z kibicowaniem Polakom których nie lubię).
    Po piąte,
    A chwilę wcześniej:
    Więc sobie nie przecz.
    Śmiech na sali.
    Ja powiedziałem co chciałem. Jesli zobaczę że nie rozumiesz, co się do Ciebie pisze, to cóż, krzyżyk na drogę, nie będę się bawił w takie gierki
    EOT z mojej strony

dizel77 and Mojso like this.
  13. Drzewo

Drzewo Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    79
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    40
    @SynRomana Jak myślisz,że będę analizował Twój ruch na portalu,i np.śledził poglądy,to pewnie już wiesz,że nie będę. Mam nadzieję, że nie musisz tego robić z moim. F54903f8841e2be56425024be083fbad&t

To,że wypada i wypada,bo wypada z wielu innych poglądów,wiedzy, i iluś tam innych zależności, to pominę.

Jak piszesz,że chcesz,bym kibicował mcNarkunowi,a Gamera mam olać,to gdzie logika? Nie pisz mi o złej składni i gramatyce,bo to nie ja mam złą. Napisz prosto,ocb,ja odpowiem.

Podpowiem,że albo źle użyłeś "tak samo", albo ja Cię źle zrozumiałem z kontekstu. Jeśli tak,to zero napinki.

Odpiszę jeszcze na ksw,będące regionalnym.

ufc jest aktualnie tak samo regionalnym,bo szuka regionalnych akcentów.

Btw jeśli z Twojej strony eot, to mam nadzieję,że zaakceptujesz z mojej strony podobne rozwiązanie, mimo,że gadam bzdury.

Albo ponieważ. Pozdro. Bez spiny, gównoburze odganiajmy z urzędu, bo się nie dogadamy.

Albo będzie opinia drętwa, czy ban, bo "ziom był chujem i nie ogarniał".

Skoro to forum...

Last edited: Sep 11, 2017
  14. Mojso

Mojso KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,262
    Zdobyte Lajki:
    2,302
    Punkty:
    1,190
    O kurwa cohones jednak oprócz tego, że bawi to uczy! Jak nie kibicujesz Polakowi w napierdalance po ryjach w metalowej klatce to nie jesteś patriotą i huja sie znasz na historii!!

15. Bardock

Bardock EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,838
    Zdobyte Lajki:
    752
    Punkty:
    1,190
    A jak kibicuję polskiemu jamajczykowi to jestem patriotą i ćpunem, wyłącznie ćpunem czy tylko patriotą? ; c

michi972 likes this.
  16. corey1999

corey1999 BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    869
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    Spotkałem Normana w sobotę na Nowym Świecie. Strzeliłem fotkę, pogadaliśmy przy piwku i potwierdzam, że spoko ziomek :)

keyboard_warrior and michi972 like this.
  17. dizel77

dizel77 UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,353
    Zdobyte Lajki:
    13,606
    Punkty:
    1,190
    według mnie top 10 to dobry wynik. :lol:

18. michi972

michi972 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,911
    Zdobyte Lajki:
    3,655
    Punkty:
    1,190
    No kurna top 5 to jest już coś.W sumie poza Stanami, Brazylią to chyba jeszcze Rosja, te różne Czeczenie itp. jeszcze Japonia

keyboard_warrior likes this.
  19. Pyrrus89

Pyrrus89 Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,814
    Zdobyte Lajki:
    1,917
    Punkty:
    1,190
    @Unscarred , dobry wywiad. Od pożegnania Kowalika było widać mocny kryzys na stronie, a po niedawnym odejściu naszego żołnierza to już byliśmy w zupełnej :gdzie: Wiadomo, że Magda w pojedynkę tego nie ogarnie, więc teraz możecie bawić się w dobrego i złego glinę. :wink:Mam tylko nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

20. bombel147

bombel147 BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    914
    Zdobyte Lajki:
    1,035
    Punkty:
    140
    No jak to można rodakowi nie kibicować? Antypatryjoty jebane.

Share This Page