Najwieksza przegrana

ostatnie trzy typy Hallmann, Held, ako Sobotta, Ronda i Asia wszystko w plecy
patrzac na poprzednie stawki troche poszlo w plecy, teraz gruby bet na Materle to zloty strzał @kiras?
 
Na koledze Stunnera przejebałem chyba 140 zł ;)
No ja na nim 1200 przejebałem :D I to była największa wtopa. Ale swego czasu grałem razem ze scstunnerem wszystko i na helda i jędrzejczyk była podobna stawka i koniec końców zarobiłem trochę dzięki niemu, te jego stawki były przekonywujące żeby pograć grubiej :D
 
Przegrałem kiedyś tysiąc złotych na Djokovicu. To było na Australian Open parę lat temu. Grał z Hewittem. Dawałem wtedy Novoka -2.5 seta.

Naprawdę - nie przypominam sobie chvjowszego samopoczucia niż tyrając właśnie wtedy w pracy (robiłem w fabryce, przewalałem ciężkie siedziska po 10-20kg) i sprawdzając wynik szybciutko na fonie widziałem wtedy wynik trwającego meczu 1:1 ... Myślałem, że mnie kurwica strzeli i krew zaleje. On był wtedy w takiej formie, że nie miał prawa stracić seta z graczem pokroju Hewitta... ale stracił. I ja straciłem kafla zarabiajac wtedy przez miesiąc o 300 tylko więcej niż ta kwota.

Od tamtego momentu jestem na swoim odwyku.

Nie zgodzę się - nie miał prawa przegrać? Parę lat temu Djoko nie był takim dominatorem jak teraz. A Hewitt? Zwycięzca Wimbledonu,US OPEN, 2x Mistrzostw ATP(tych samych co wygrała ostatnio Isia tyle że u Kobiet) czy przez dwa lata top1 na świecie. I on nie miał prawa ugrać seta? Dopóki był zdrowy i nie miał 2lat przerwy prawie to ścisła światowa czołówka, a i w tym i zeszłym roku było go stać na równą walkę z każdym zawodnikiem... Przykład? Mecz z Wawrinką na Wimbledonie 1.03-6.75 i 3-0 dla Hewitta :-)
 
2000 dla ciebie to grubszy bet? jeszcze nie tak dawno to byłyby drobne
 
-1200 dzis (kupony w temacie) i na poprzednim ksw -400-500zl uratował mnie Graham za 100pln zagrany. Wnioski wyciągnięte. UFC siada mi jak bomba Mameda na Materli, a gdy dojdą ksw, polacy na galach i hajp to robi się mniejszy profit.
 
Milwaukee Bucks - Chicago Bulls poprzedni sezon nba play offy , dalem handikap +3,5 kosza na wygrana Bucks , a mecz skonczyl sie jak pamietam wygrana Chicago roznica 40 punktow czy cos : )
i raz jeszcze w tenisa 6 kola na jedno zdarzenie mi nie weszlo .

Stare czasy jak sie gralo ,,nalogowo''
 
Milwaukee Bucks - Chicago Bulls poprzedni sezon nba play offy , dalem handikap +3,5 kosza na wygrana Bucks , a mecz skonczyl sie jak pamietam wygrana Chicago roznica 40 punktow czy cos : )
i raz jeszcze w tenisa 6 kola na jedno zdarzenie mi nie weszlo .

Stare czasy jak sie gralo ,,nalogowo''
grasz nadal czy koniec? w ogolnym rozrachunku udalo sie wyjsc na plus przy takich stawkach?
 
Staram sie juz nie grac , a ogolnie jestem na minusie .
Powiem tak
dopoki sie gra z glowa i nie szuka na sile meczy do obstawienia i gra sie swoje to mozna dobrze wyjsc na tym . Gorzej jak juz pozniej przychodzisz z roboty siadasz na neta i szukasz na sile meczy do obstawienia .
 
Back
Top