1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Najlepsza zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk

Discussion in 'Fankluby' started by mateusz19191010, Jan 6, 2015.

1. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
  2. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
    Sztos forma, niezłe zdjęcia.

W narożniku w nadchodzącej walce będzie też trener bokserski.

ulvhedin likes this.
  3. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
  4. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
    122.4 lbs / 55.5 kg

5. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
  6. Yoshi 1899

Yoshi 1899 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,103
    Zdobyte Lajki:
    1,651
    Punkty:
    140
  7. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
  8. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
  9. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
    http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-07-23/ufc-jedrzejczyk-zaskoczy-kibicow-bedzie-sporo-zmian/

Maciej Turski: Jak przebiega aklimatyzacja w Calgary? Warunki atmosferyczne nieco odmienne niż te, z którymi miałaś do czynienia na Florydzie.

Joanna Jędrzejczyk: Postanowiłam przylecieć do Kanady dwa, trzy dni wcześniej niż UFC ściąga zawodników na swoje wydarzenia. Prawdziwy fightweek przed galą rozpoczyna się we wtorek, a ja pojawiłam się w Kanadzie na tydzień przed swoim pojedynkiem. W Calgary jest drobna różnica czasowa i miasto położone jest znacznie wyżej niż Coconut Creek, a to ma zdecydowanie wpływ na samopoczucie przed walką. Chcę być w pełni sił i w pełni profesjonalnie przygotowana do tego starcia.

Jesteś zadowolona z przepracowanego okresu przygotowawczego? Wszystko poszło po Twojej myśli?

Tak, ale ja zawsze dokładam wszelkich starań, aby być w pełni przygotowana. Przede wszystkim też chcę, aby każdy camp był mądrze zaplanowany. Mam zawsze wyrzuty sumienia, gdy trenerzy mówią mi: "Odpocznij, już wystarczy, już za dużo". Trzeba trenować ciężko, ale rozsądek też jest niezwykle istotny. Na pewno wyjdę do oktagonu z wolną głową, ze świadomością, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy.

Co było wyjątkowego w przygotowaniach do nadchodzącego pojedynku?

Od pierwszych dni pracowaliśmy nad tym, abym uderzała mocniej i moje ciosy były bardziej precyzyjne. Zmieniliśmy też nieco moją pozycję. Szukaliśmy więcej dynamiki i wydaje się, że wszystko poszło w dobrym kierunku. Cieszymy się z efektów naszej pracy i z tego, co udało się osiągnać przez te osiem tygodni przygotowań.

Czy można powiedzieć, że przed tą walką jesteś bardziej wyciszona - udzielasz mniej wywiadów i rzadziej widzimy Cię w mediach?

Zdecydowanie tak, ale teraz nie walczymy na karcie pay-per-view. Poprzednie pojedynki toczyłam podczas mocnych wydarzeń, które wymagały ogromnej promocji i pod tym względem musiał poświęcić znacznie więcej czasu niż teraz. Cieszę się po części, że nie występuję w pierwszej, czy drugiej walce wieczoru. Jeśli już dostrzegasz tę różnicę w medialnych występach, to podczas fightweeku tej pracy jest jeszcze więcej. Moja pozycja w karcie walk tym razem może przynieść sporo korzyści. Poświęcam czas tylko na treningim odpoczynek i zbijanie ostatnich kilogramów. Poświęcam czas na to, co jest najważniejsze przed walką.

Zawsze jednak Twoja osoba cieszy się sporym zainteresowaniem...

Muszę powiedzieć, że w Calgary zainteresowanie najbliższą galą UFC jest naprawdę spore. Moja osoba też jest bardzo często dostrzegana. Nie narzekam na to, bo lubię pracę z mediami, lubię wywiady. Wiem, że w pod tym względem przede mną intensywny czas. Jest to jednak czas spokojniejszy, bardziej stonowany niż było to przed moimi poprzednimi pojedynkami.

Przed Tobą walka z Tecią Torres, która powraca po przegranej z Jessicą Andrade. Z Brazylijką wygrałaś, ale stoczyłaś jeden z najlepszych pojedynków w UFC.

Tak jak powiedziałeś, walka z Andrade była najlepszą w mojej dotychczasowej karierze. Nigdy tego nie ukrywałam i otwarcie mówiłam o tym od razu po walce. Ja chciałem tej walki. Chciałam powrócić do klatki bardzo szybko. Po drugiej przegranej z Rose Namajunas powiedziałam, że przez miesiąc nie chcę rozmawiać o powrocie. Po tygodniu już zgłosiłam swój akces i prowadziłam rozmowy z Daną Whitem oraz organizacją UFC. Byłam gotowa od początku na walkę z Tecią. Niby przegrała z Andrade, ale Brazylijka z kolei może zaraz być pretendentką do pasa mistrzowskiego. Wygrana pozwolili mi szybko otrzymać ponownie walkę o tytuł. Jeśli wygram efektownie, to być może od razu otrzymam taką szansę.

Czego się spodziewasz po tej walce?

Tecia jest zbliżoną zawodniczką do Andrade - jest niska, krępa, bardzo muskularna. Nie należy do technicznych zawodniczek i jest bardzo chaotyczna. Lubi pracować "po kole" w oktagonie i niespodziewanie wyskoczyć z serią ciosów. Jej zapasy i parter są powiedzmy... na dobrym poziomie. A ja? Walki z Claudią Gadelhą pokazały, że w tych płaszczyznach moje umiejętności stoją na bardzo wysokim poziomie. Szanuję Tecię, jak każdą inną rywalkę, i podchodzę do niej z dużym respektem. Chodzi o szacunek na macie, już w klatce, oraz podczas sesji treningowych. Tam przepracowałam naprawdę wiele godzin. Nie mogę się już doczekać. Chcę pokazać, że cały czas mam mocną pozycję w tej dywizji wagowej.

10. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
  11. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
  12. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
  13. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
    Nie wygląda na przymuloną, więc jest dobrze. Ale i tak wolę polskie wywiady, jednak ograniczenia językowe robią swoje.

14. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
    Ja mam wrażenie od kilku dni , że odzyskała "świeżość" i psychicznie(nic już nie musi) i fizycznie(praca włożona w ciężkie treningi w ATT zaczęła przynosić efekty), energia aż ją rozpiera! Jeśli pojawiła się też siła ciosu nad którą pracowała to może być to bardzo dobra wróżba na przyszłość, imho.

kubabuba likes this.
  15. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140
    Mam nadzieję, ze na wadze będzie 116 lbs, nie jak przed ostatnią walką 114 lbs nie wiadomo po co.
    Mimo wszystko, jeszcze przed UFC 223, w ten dzień zajścia z Conorem, wyglądała na przymuloną, mgliste oczy, tu jest okej. Nie tłumaczę jej ostatniej walki,bo fizycznie wyglądała wtedy dobrze, a tu kilogram mniej wagi do zrzucenia.

16. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
    Wczoraj rocznica debiutu Asi w UFC(a Polsat Sport zaczął pokazywać pojedyncze walki naszych w UFC, dzisiaj JJ i BF)

kubabuba likes this.
  17. VoRaNeK

VoRaNeK Jakub Chrzciciel

Komentarze:
    21,261
    Zdobyte Lajki:
    27,289
    Punkty:
    5,790
    Miasto:
    Krosno
  18. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140

Chael chyba nie wie o czym gada, ale ważne, że gada.

19. kubabuba

kubabuba KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,351
    Zdobyte Lajki:
    4,267
    Punkty:
    140

ale siedzi tym pajacom w głowach patrząc na komentarze, nigdy nie rozumiałem internetu:beczka:, ale chyba Jędrzejczyk rozumie, skoro wzbudza takie emocje;
    już nawet groźnej miny na ważeniu nie można zrobić, top forma to będzie top zwycięstwo

ulvhedin likes this.
  20. ulvhedin

ulvhedin Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,799
    Zdobyte Lajki:
    2,506
    Punkty:
    140
    Happy Birthday... Asia wie kto rozdaje karty w UFC:wink:

Share This Page