1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Najlepsza zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk

Discussion in 'Fankluby' started by mateusz19191010, Jan 6, 2015.

1. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
  2. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    12,035
    Zdobyte Lajki:
    14,013
    Punkty:
    1,292
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
  3. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
    JJISBACK, nie kumam tego,przecież nigdzie się nie ukrywała, zaraz jak zawieszenie medyczne się skończyło, ruszyła do treningów.
    JJSTRONG na załamana też nigdzie nie wyglądała, najwyżej na wkurwioną i podirytowaną.

4. crt14

crt14 Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,022
    Zdobyte Lajki:
    4,293
    Punkty:
    490
  5. Fan Dorin

Fan Dorin BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    979
    Zdobyte Lajki:
    768
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Kraków
    Dla mnie - nieznającego się niedzielnego Janusza - JJ odkąd odeszła z Arachionu jest taka nijaka w walce. Mam wrażenie, że w stanach to taka fabryka, w której każdego chcą przerobić i sformatować wg wzorca. I wychodzi przeciętny rzemieślnik. Za czasów Arachionu widziałem drapieżność, pazur i instynkt fajtera. Przeciwniczki bały się już z tego powodu, że JJ przyjeżdża z jakiegoś odległego, dzikiego kraju, gdzie codziennie musisz walczyć na pięści z niedźwiedziami polarnymi. Natomiast w stanach wszystko było super, naj, trenerzy od wszystkiego, warunki, pogoda, dietetycy, raj na ziemi, promowanie gali (czyli bełkot i zaczepki w mediach, wywiady, spotkania w zakładach pracy). W każdym wywiadzie można usłyszeć o mitycznym progresie w każdej płaszczyźnie. Tylko jakoś tego progresu nie widzę. Pewnie dlatego, że się gówno znam.
    Teraz jeszcze bardziej doceniam duet Derlacz / Bońkowski. Joanna dużo zyskiwała na zajebiście dobrych podpowiedziach z narożnika. Czy podczas ostatnich walk słyszeliście jakieś podpowiedzi z narożnika?
    Może gwiazdy trenerki ze stanów powinny wykupić szkolenie u Derlacza i Bońkowskiego, a dodatkowo, żeby nie bełkotali pod nosem - niech odwiedzą Mirka, to im pokaże jak należy używać głosu. A gwiazdy dietetyki ze stanów powinny wykupić szkolenie u Mauricza, to im wyjaśni wszystko o glutenie.
    Takie moje przemyślenia...
    Z drugiej strony, ten tylko się nie myli co nic nie robi. Więc może odbudować spalone mosty?

Drzewo and Parasol like this.
  6. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
    To co napisałeś jest oczywiste. Jeśli przed rewanżem jej amerykańscy trenerzy będą mieli tak rozpracowane przeciwniczkę, jak w pierwszej walce, to powodzenia (pomijając już problemy z robieniem wagi).
    Wystarczyło się trochę interesować Rose, żeby wiedzieć, że ma pierwsze 2 rundy dobre,przyzwoita stójka, a potem jest z nią kiepsko, ale nawet na tym forum ludzie wieszczyli powtórkę z Penne, to co się dziwić trenerom, choć ci powinni stąpać twardo po ziemi, jeszcze z informacja o fatalnym cięciu wagi.

7. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    12,035
    Zdobyte Lajki:
    14,013
    Punkty:
    1,292
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
  8. messifc

messifc ONE FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    2,608
    Zdobyte Lajki:
    2,974
    Punkty:
    1,790
  9. Łukasz Pieroszczuk

Łukasz Pieroszczuk UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,446
    Zdobyte Lajki:
    3,824
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warszawa
  10. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    12,035
    Zdobyte Lajki:
    14,013
    Punkty:
    1,292
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
  11. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
  12. crt14

crt14 Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,022
    Zdobyte Lajki:
    4,293
    Punkty:
    490
  13. cruor

cruor Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,388
    Zdobyte Lajki:
    3,799
    Punkty:
    1,190
  14. crt14

crt14 Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,022
    Zdobyte Lajki:
    4,293
    Punkty:
    490
  15. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140

Hmm zaraz od Dany usłyszymy:
    "You know what Joanna told me? She says: I want Cyborg in Brazil. (śmiech)
    Isn't she fucking awesome" I jak zwykle będzie zmyślać.

Ale tak na serio. Mam nadzieję, że Joanna ma jakiś plan na zbijanie wagi, bo wygląda mocno.

16. crt14

crt14 Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,022
    Zdobyte Lajki:
    4,293
    Punkty:
    490
    Znowu będzie mieć problem z robieniem wagi. I znowu ktoś będzie czemuś winny. ;)

17. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
    Nie wiem czy to nie było bardziej złożone, te całe PA zaszło UFC nieźle za skórę: Nunes na UFC 213, Borg na UFC 215, Ferguson na UFC 216, Jędrzejczyk na UFC 217. Wszystkie main eventy, co-main eventy, odwołane walki albo w zagrożeniu (UFC 216, UFC 217). Mówiąc szczerze te zwierzenia były UFC też na rękę, w pewnym sensie, maja ten swój Performance Institute itd. Czysta spekulacja oczywiście.

Last edited: Jan 4, 2018
    Drzewo likes this.
  18. crt14

crt14 Bellator
    Featherweight

Komentarze:
    4,022
    Zdobyte Lajki:
    4,293
    Punkty:
    490
    Ja się nie znam, ja tu tylko zwiedzam.

Ostatnio słuchałem jak Jeff Novitzky zachwalał właśnie cały ten ośrodek. W sam raz miejsce i ludzie dla JJ żeby robić wagę.
    Choć możliwe że pójdzie w ślady pyzy i zatrudni Dolce he he.

19. kubabuba

kubabuba Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,761
    Zdobyte Lajki:
    3,746
    Punkty:
    140
    Mnie to rozpierdala, że to jest organizacja warta kilka miliardów. Zajmują się organizacją walk i cały czas dochodzą do tego, albo lepiej powiedzieć uczą się, że cięcia wagi są u kobiet inne niż u mężczyzn. To jest tak niezwykle odkrywcze, że aż bania pęka.
    Co do tego Performance Institute to tak na to wygląda, Borg zrobił bez problemów, jak skończył współpracę z PA. Przynajmniej mają tam jakieś naukowe podejście do całego problemu, a nie jakieś znachorzenie.
    Z drugiej strony to niepoważne. Nie jesteśmy pewni czy będzie rewanż (Rogan nie mówi takich rzeczy bez wiedzy UFC), bo nasza była mistrzyni nie jest w stanie zrobić wagi, a dodatkowo miała problemy z tym w walce mistrzowskiej, którą przegrała. Hehehe to jest śmieszne dla organizacji, że nie potrafią zorganizować całego procesu tak,żeby unikać tego typu sytuacji. To nie jest pierwszy przypadek.
    Mi się zwyczajnie wydaje, że Rose odmówiła rewanżu, i teraz próbują jakoś z tego wizerunkowo wybrnąć, żeby wilk był syty i owca cała tzn. może nawet dać title shota JJ w 125 lbs ale z drugiej strony ta druga mistrzyni też strasznie wybredna jeśli chodzi o przeciwniczki.

Plus jeszcze coś bym napisał o przyszłości wmma,bo w moim przekonaniu to jakoś nie widzę jej.
    Dywizja 135 to upadek, minęły 2 miechy a tu ani widu ani słychu o następnej walce Rose, choć bez zadraśnięcia wyszła z ostatniej walki.
    Dodali nową dywizję, nikłe zainteresowanie.

Mi to już całościowo nie chce się słuchać o tych cięciach wagi, bo nawet jak obstawiasz wyniki to chyba tylko w mma musisz wziąć to pod uwagę.
    Kombinacja cięcia wagi wg tradycji zapaśniczych plus rozwój stójki w mma jest niezwykle interesująca ostatnimi czasy.

Drzewo likes this.
  20. Grzechu

Grzechu Moderator Cohones

Komentarze:
    16,183
    Zdobyte Lajki:
    6,714
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Poznań

Share This Page