Najlepsza psychika

bonusbgc.jpg
 
Już któryś raz odnoszę wrażenie, że to Ty masz najlepszą psychikę do tego sportu.
Jakim jest "Ranking Kaczki"



Wiem, który to kaczka, ale nie do końca rozumiem czemu jak ktoś spamuje albo coś to zawsze on jest przywolywany?



Chce poznać historię kaczka 41. Dawaj! Mówię serio. O co z nim chodzi?
 
Wiem, który to kaczka, ale nie do końca rozumiem czemu jak ktoś spamuje albo coś to zawsze on jest przywolywany?



Chce poznać historię kaczka 41. Dawaj! Mówię serio. O co z nim chodzi?

Taki forumowy klaun.
 
Przyłączam się, moglibyscie rozwinąć temat kaczki. Trafiłem tu rok temu jak jego juz nie bylo, zostaly tylko legendy o nim
 
Moi faworyci to Diego Sanchez i Clay Guida. No i Kyle Kingsbury - nie zapomnę jak dostawał kopy na ryj i walczył dalej. Ale miszczem jest pan z dziurą w czole Cyborg. Ja nie walczę bo nie chce dziury a on ma dziurę i jebany jeszcze chciał sie bić.
 
Wiem, który to kaczka, ale nie do końca rozumiem czemu jak ktoś spamuje albo coś to zawsze on jest przywolywany?



Chce poznać historię kaczka 41. Dawaj! Mówię serio. O co z nim chodzi?

Łącznie z multikontami to wyszła by z tego spora książka.
 
Moi faworyci to Diego Sanchez i Clay Guida. No i Kyle Kingsbury - nie zapomnę jak dostawał kopy na ryj i walczył dalej. Ale miszczem jest pan z dziurą w czole Cyborg. Ja nie walczę bo nie chce dziury a on ma dziurę i jebany jeszcze chciał sie bić.

Diego daje radę. I potrafi inteligentnie odbudować się po porażkach.

 
Co uznajemy za najlepsza mozliwa psyche? gosc zbiera jak Diego wszystko czym przeciwnik chocby machnie, ale jest nieustepliwy. nie cofa sie, nie oddaje pola i ciagle prze do przodu. przegrywa 2 rundy a mimo to w trzeciej rzuca wszystko na szale i walczy do konca? czy tez gosc zbiera, ale sie nie poddaje, potrafi dostosowac swoja taktyke/nastawienie do sytuacji. Szanuje diego, ale uwazam, ze w wielu walkach ta jego psychika przyniosla wlasnie przegrana.
 
Back
Top