1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Najgorszy wpierdol w karierze

Discussion in 'Forum MMA' started by maras, Oct 17, 2016.

1. maras

maras UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,467
    Zdobyte Lajki:
    31,720
    Punkty:
    3,790
    Miasto:
    Kraków
    Home Page:
    Dobra, mam dwa kolejne przykłady, ciekawe czy się ze mną zgodzicie:

1. Rashad Evans po oklepie jaki dostał od Jonesa - to jest ciekawe, bo może obrażeń fizycznych nie miał jakichś bardzo poważnych, ani rozcięć, ani zbyt dużo knockdownów, ale po tej walce zanotował poważny regres i zgasł w nim ogień. Wydaje mi się, że dominująca wygrana Bonesa, parę upokarzających momentów dla Rashada (momenty, w których Bones pokazywał, że się z nim bawi, jakieś wciągania do gardy ze stójki, łokcie bite od niechcenia), a wcześniej ich dość intensywny beef - wszystko to wypaliły Rashada. Po walce z JBJ, Rasiak zanotował najbardziej bezbarwną walkę w karierze, przegraną z Lil Nogiem. Potem się niby odbił dwoma zwycięstwami, a później znowu dwie wtopy i do tego szybki wpierdol od Glovera. Uważam, że walka z Jonesem była takim breaking point w karierze Evansa - walka, która go wykończyła psychicznie i zabiła w nim motywację.

2. Mateusz Zawadzki po wpierdolu od Gamrota - nie wiem czy się ze mną zgodzicie, bo Zawadzki po walce z Gamerem zanotował 3 zwycięstwa przeplecione remisem i dopiero przegrał ostatnią walkę, ale wydaje mi się, że to Gamrot go zgasił jak peta i pokazał miejsce w szeregu. Zresztą wpierdol dostał konkretny, również dzięki Bronderowi, który bawił się w ringu w cosplay Stevie'ego Wondera i pozwolił, żeby Zawadzki dostał naprawdę ciężkie baty. Rokował dobrze, a teraz zakończył karierę z powodów zdrowotnych. Jaki wpływ na to miał wpierdol od Gamrota? Nie wiem, ale twierdzę, że jakiś miał :)

@Dreacreator - świetny przykład z Maynardem, koleś po nokaucie od Frankiego się stoczył na samo dno.
    @HeyPussyRUstillThere zajebisty gif, pokazujący jaki punishment zebrał Rory od Lawlera.
    @Grzechu dzięki! Myślę, że Rosi Sexton zabiły po równo Andrade i Aśka :)

2. Hightower

Hightower Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,781
    Zdobyte Lajki:
    1,352
    Punkty:
    1,790
    Wczoraj przypomniało mi się UFC 124.
    Jedna z pierwszych gal, na które naprawdę wyczekiwałem, bo byłem na bieżąco z UFC dopiero od kilku miesięcy. W walce wieczoru jeden z pierwszych fighterów, którym na serio kibicowałem, czyli Pudel (charakterystyczna postać, plus miałem jakiś taki sentyment od pierwszego TUFa, przez którego wkręciłem się w MMA). Parę miesięcy oczekiwania, zainteresowanie podsycane rywalizacją trenerską GSP z Koscheckiem w TUFie, naiwna wiara mało obeznanego fana, że Pudel może ustrzelić mistrza.

A potem pięć rund sromotnego wpierdolu, już na początku walki ciężka kontuzja. Wydaje mi się, że już ta walka złamała karierę Kosa, a czas i Robbie Lawler dokończyli dzieła. Po powrocie niby wygrał 2 walki, ale z przeciętnymi rywalami i mało przekonująco. Dość powiedzieć, że dopóki nie trafił celnej bomby, to przegrywał w stójce z Mattem Hughesem (!). Potem dał jeszcze niezłą, wyrównaną walkę z Hendricksem i tylko dlatego mam jakieś wątpliwości, czy można uznać wpierdol od GSP za przełomowy. Potem doszły znowu jakieś kontuzje, niespodziewane KO od odrodzonego Lawlera i dalej już zjazd całkowity.

J.K, maras and dizel77 like this.
  3. Shajs

Shajs UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,033
    Zdobyte Lajki:
    11,233
    Punkty:
    1,790
    Przykład Barniego też przeszedł mi przez głowę, zapomniałem nawet, że już zakończył karierę @maras

Dorzucę od siebie Shoguna po porażce z Jonesem.
    Od tamtej walki za każdym razem mam straszne nerwy oglądając pojedynki Mauricio, bo mam obawę, że padnie po nieudanej wymianie.
    Rua walczy od dawna i sporo zebrał w swojej karierze sportowej, ale dla mnie walka z JJ była pewnym punktem zwrotnym w jego życiu.

maras and dizel77 like this.
  4. KML

KML BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    831
    Zdobyte Lajki:
    344
    Punkty:
    1,190
    [​IMG] [​IMG]

J.K, Shajs and dizel77 like this.
  5. Grzechu

Grzechu Moderator Cohones

Komentarze:
    16,092
    Zdobyte Lajki:
    6,485
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Poznań
    @maras cos w tym jest ;) tak samo wygladala po obu walkach ;)

6. Charles Bronson

Charles Bronson UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,870
    Zdobyte Lajki:
    8,901
    Punkty:
    790
    Aśka vs Esparza
    Aśka vs Penne
    w obu przypadkach przerwanie przez sędziego było wybawieniem dla tych zawodniczek. Penne mordę rozjebaną miała jak po zderzeniu z tirem.

Aśka vs Gadelha 2 od 3cie rundy - tam już robiła za worek treningowy albo dziewczynkę do bicia.

Senator Kozioł and J.K like this.
  7. maras

maras UFC
    Middleweight

Komentarze:
    11,467
    Zdobyte Lajki:
    31,720
    Punkty:
    3,790
    Miasto:
    Kraków
    Home Page:
    Ale to nie pasuje raczej do tematu, przynajmniej jeśli chodzi o Gadelhę i Esparzę, bo chodzi o wpierdol załamujący karierę - Esparza owszem spasła dupsko po przegranej z Aśką, ale odbiła się z Limą, a Gadelha jeszcze nie walczyła od porażki. W przypadku Penne można się ad hoc zgodzić, choć próba statystyczna na razie jest niewielka - stoczyła jedną walkę od wpierdolu od Aśki i przegrała z Andrade. Zobaczymy jak jej pójdzie dalej.

Nie pomyślałem o Koschecku, bo nigdy go nie lubiłem, ale faktycznie pasuje - GSP wpierdolił mu jak nikomu innemu :wink: W ogóle nie wiem czy kiedykolwiek George lał kogoś na takim agresorze. Koschek się posypał po tym mocno.

Fakt, Jones obił go koszmarnie, ale nie wiem tylko, czy to ta walka miała taki wpływ na Maurycego czy jednak bardziej te kontuzje.

Shajs likes this.
  8. Charles Bronson

Charles Bronson UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,870
    Zdobyte Lajki:
    8,901
    Punkty:
    790
    Ale z drugiej strony nikt w całej karierze ich tak nie dojechał jak Aśka :)

9. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,835
    Zdobyte Lajki:
    6,654
    Punkty:
    1,790
    Fedor po porażce z Werdumem to jedyne co przychodzi mi do głowy, a czego/kogo chyba nie wymieniliście tutaj.

10. Kraver

Kraver Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,833
    Zdobyte Lajki:
    621
    Punkty:
    1,790
    GSP vs. Jon Fitch

dizel77 likes this.
  11. skunx

skunx KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    6,442
    Punkty:
    1,790
    Ja mam wciąż w pamięci wytrzymałość w przyjmowaniu kopów na ryj Kyle Kingsbury'ego . To chyba była walka z Manuvą. Ostatnio przegrywał ale podziwiam gościa za twardy łeb.

12. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,321
    Zdobyte Lajki:
    3,639
    Punkty:
    1,790
    Jeśli nie zrozumiałeś, że śmieszkowałem z Juniorem i Fiodorem, to jesteś tępy, zwłaszcza patrząc na mój awatar i sygnaturę.
    A jeśli zrozumiałeś, to o chuj ci chodzi oplocie?

KamKo likes this.
  13. tesla

tesla Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    358
    Zdobyte Lajki:
    250
    Punkty:
    140
    Bisping to ma twardą psyche.

14. Grzechu

Grzechu Moderator Cohones

Komentarze:
    16,092
    Zdobyte Lajki:
    6,485
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Poznań
    Teila Tuli (Taylor Wily / Kamekona z Hawaii 5-0) po stracie zęba w UFC #1 też już więcej nie walczył ;)

15. Gerard

Gerard BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    937
    Zdobyte Lajki:
    799
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Stargard
    1) Andrei Arlovski po ciężkim wpierdolu od Viacheslava Datsika stał się zupełnie innym fighterem, miał nawet przebłyski i przez moment był mistrzem kategorii ciężkiej UFC.

2) Gary Goodridge masakrujący łokciami facjatę Paula Herrera, to był okrutny widok, trochę ich wtedy zebrał.

16. zielonylos

zielonylos Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    365
    Zdobyte Lajki:
    335
    Punkty:
    790
    Nie wiem czy to dobry przykład, bo być może to było po prostu wyczerpanie potencjału zawodnika, ale kariera Bretta Rogersa po KO od Fiodora mocno się załamała.

17. Dzon "Bones " Dzonson

Dzon "Bones " Dzonson Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    20
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    140
    Dos anjos vs Anthony Pettis

Pettis zostal zgwalcony w ringu i do teraz nie moze chlopina dojsc do siebie , co wiaze sie z jego ostatim bilansem zwyciestw .

Pudzian vs Najman , ewidetnie widac ze nie za dobrze sie to odbilo na Najmanie , nic nie moze ugrac w ringu :(

18. lugasek

lugasek UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,310
    Zdobyte Lajki:
    13,715
    Punkty:
    1,790
    Marcin został mistrzem europy, a Pudzian co?

J.K, PaweLisu, Hefaner and 3 others like this.
  19. Fighter_for_Glory

Fighter_for_Glory Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    257
    Zdobyte Lajki:
    277
    Punkty:
    140
    Zostal królem Albanii.

Mojso, Shoocker and lugasek like this.
  20. messifc

messifc ONE FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,468
    Zdobyte Lajki:
    2,679
    Punkty:
    1,790
    Myślę że Magny vs Lombard można dorzucić.

beef likes this.

Share This Page