1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Na co nie zgodził się Fedor (UPDATE 2)

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Aug 28, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
    Na co nie zgodził się Fedor (UPDATE 2)

2. Niztheriel

Niztheriel Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,355
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Wszyscy tu wypowiadaja sie jakby to dzialo sie w ameryce, gdzie kazdy zawodnik to celebryta i robi sobie filmiki jak dostaje “szalu” w ogrodku czy wesoly w loczkach i kolczykach mowi jaki jest zajebisty. To jest Rosja panowie, to jest mafia i Fedor ma tu NAJMNIEJ do gadania. Tam za flache vodki sobie lby ukrecaja, a myslicie, ze kure znoszaca zlote jaja puszcza? W Rosji to nie jest sport, to jest biznes, a ktos kto twierdzi, ze Fedor sie boi jest po prostu zalosny, tymbardziej jak ten kogo ma sie bac to pajac z WWE.

3. Cylek

Cylek Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    283
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jeszcze tylko jedna walka w Strikeforce i miejmy nadzieje że Fiodor podpisze ten kontrakt z UFC i skopie dupe całemu HW i potem tylko rewanżyk z Werdumem i na końcu tylko The Reem. To by był chyba najlepszy scenariusz :D A co Fiodor zrobi to niedługo się przekonamy.
    I może taki mały OFFTOP: Coś UFC miało cieńką wage ciężką skoro przyszedł sobie taki wrestler i rozwalił kilku kolesi z TOP 10, według mnie to troche dziwne.

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
    No strasznie cienką, skoro pogromca Fedora nie potrafił w UFC wywalczyć dodatniego bilansu w czterech pojedynkach.

5. Cylek

Cylek Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    283
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Venom pożyjemy zobaczymy, ale mówię ci że Lesnar nie jest wcale taki mocny jak sie może wszystkim wydawać. A że Carwin "trochę" go obił w parterze to nic w porównaniu z tym co Fedor dostał w walce z Fujitą.

6. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
    A Werdum "trochę" Fedora poddał :D

7. Cylek

Cylek Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    283
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Poczekajmy na rewanż to zobaczysz że Fedor zrobi z Werduma zwierzęcą papkę.

8. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Lesnar to nie "sobie taki wrestler" XD Troszkę Cię tutaj poniosło moim zdaniem :) Zobacz jego predyspozycje i wciąż rosnące umiejętności. Body Freak który może być jeszcze długo na szczycie. Jak Jack-5 z Tekkena :D Zobacz jakie problemy miał Fedor z średnio silnym (w porównaniu do Lesnara) Rogersem. Ja bym nie był taki pewny co do wyniku, bardzo jestem ciekaw tej walki, ale nie postawiłbym w tym momencie kasy na żadnego.

Osobiście wciąż nie widzę na niego dobrego przeciwnika oprócz Ubereema i Carwina. Z tym że ten drugi musiałby nie panikować i rozsądnie strzelać cepami, zamiast próbować go skończyć.

Wielu uważa że Cigano i Velasquez mogą tego dokonać, ja osobiście nie widzę jaką mogliby mieć broń na Lesnara.

Odnośnie Fedora nie wiem tym bardziej, w tym momencie pozostaje on dla mnie wielką zagadką, a zwłaszcza jego motywacja i chęć do walki bo to o to rozchodzi się cały problem. Jestem cholernie ciekaw jego następnej walki, i dalszych posunięć, staram się być dobrej myśli choć nie wygląda to za dobrze. Zobaczymy.

Share This Page