Muzyka

Yagiel
fakt 3 pierwsze rzadza, IV srednio mi podchodzi
ale za to lubie od czasu do czasu posluchc kilku kawalkow z other side

defthomas:
Coka jakos chyba niedlugo miala grac w Polsce

no to ja tez z muryznami pojade



 
Wracając do polskiego hip-hopu - nie słucham go dużo, ale niektóre produkcje mamy naprawdę dobre. Vide twórczość tego pana:


 
Jasne, ja lubię wszystkie jego utwory :) Dlatego w poście wspomniałem o całej twórczości.


P.S. Remont też jest fajny:


 
Jesli chodzi o inny gatunek muzyki to ten kawalek wymiata, razem z tym teledyskiem animowanym masakra :)
[video][media=youtube]u6KXgjLqSTg[/media] Czy to -> [video][url][media=youtube]kP5PqJpk5lQ[/media]
 
Ano Disturbed grają fajnie. A mnie dzisiaj weszła nowa polska produkcja HH:


 
Wszelkie odmiany Metalu i Rocka, sporo muzyki instrumentalnej (raczej też utrzymanej w ciężkich klimatach) i oczywiście mojego mistrza - Buckethead'a :)


ps. później wrzucę jakieś linki
 
Przed chwilą znalazłem nowy song Sabatona o Polskiej tematyce. To ci kolesie od mega dobrego kawałku 40-1


Tym razem o Powstaniu Warszawskim:





Kawałek nie jest taki dynamiczny jak 40-1 ale i tak fajnie że są ludzie którzy w ten sposób przypominają co się stało z PL ileś lat temu. W ogóle to ci kolesie mieli kręcić do tego kawałka teledysk w zeszłym tygodniu ale z wiadomych przyczyn przełożyli to na późniejszy okres
 
Chyba zaczne sluchac muzyki Sabatonu. Fajne kawalki maja. Jaki to gatunek muzyczny tak apropo ?
 
Mowili o tym kiedys w TV, ze uslyszeli oni o walecznosci Polakow i nagrali o tym piosenke. Szacun.
 
Pomimo, ze troche staroc, to jestem w szoku, ze tego nikt jeszcze nie wrzucal:


Madafakin oldskul ;)
 
To jest zdecydowanie mój ulubiony topic na Cohones.


Specjalnie dla Tidzeja jeden z moich favorite kawałków Jedi Mind:


 
A u mnie to zależy od nastroju. Lubię różne gatunki. Rock, pop, Metal, Rap, ale te spokojniejsze tez lubie. Moze wrzucę wam to co teraz słucham:


Code:
[media=youtube]MbZM6ZSlvvY[/media]

	
[code][media=youtube]IuypmowBuDE[/media]

	
[code][media=youtube]PH4JPgVD2SM[/media]

	
Szczególnie ta ostatnia mi się podoba jak byk...Zajebiście mnie pobudza:P
 
Defthomas:
To jest zdecydowanie mój ulubiony topic na Cohones.

Czuje sie namaszczony hehe :)

Naprawde nikogo nie rusza nawet videoklip z Roycem :>?

Mnemic - widze, ze sluchamy bardzo podobnej muzyki (do pewnego stopnia :>)
Jesli chodzi o Noz, to ten klip jest fajniejszy ;) :
 
mmnemic

o kurde
najlepsze polskie zespoly odkopales
KOBONG !!!! the best
no i Illusion

ehh strae dobre czasy :)
 
Zelboys06, swietna wersja, choc sam teledysk Noz, jest lepszy bo krecony w Gdansku( ot taki lokalny patriotyzm:)


Az sie serce kraje, ze kiedys takie rzeczy lecialy na 2. A teraz takie popluczyny... Ale jak juz jestem przy kanale drugim telewizji, to nie moze zabrakanc pereleczki w postaci Lesa Claypoola i jego wersji Master of Puppets.


9USb_OQza44[/media]
 
Zelboys06, swietna wersja, choc sam teledysk Noz, jest lepszy bo krecony w Gdansku( ot taki lokalny patriotyzm:)


Az sie serce kraje, ze kiedys takie rzeczy lecialy na 2. A teraz takie popluczyny... Ale jak juz jestem przy kanale drugim telewizji, to nie moze zabrakanc pereleczki w postaci Lesa Claypoola i jego wersji Master of Puppets.


9USb_OQza44[/media]
 
mmnemic

odkopales najlepsze polskie zespoly:)
KOBONG !!!
Illusion
eh, stare dobre czasy :)
 
Zelboys06, swietna wersja, choc sam teledysk Noz, jest lepszy bo krecony w Gdansku( ot taki lokalny patriotyzm:)


Az sie serce kraje, ze kiedys takie rzeczy lecialy na 2. A teraz takie popluczyny... Ale jak juz jestem przy kanale drugim telewizji, to nie moze zabrakanc pereleczki w postaci Lesa Claypoola i jego wersji Master of Puppets.


9USb_OQza44[/media]
 
Widzę, że są tutaj fani JMT, a więc wypada zaprezentować bangerek z najnowszej płyty Faraonów ;)


 
http://listen.grooveshark.com/


Bardzo fajna strona. Co ona daje? Dostep do bardzo duzej biblioteki piosenek, a w dodatku calkowicie darmowy(sciagac nie mozna). Oprocz tego mozn robic swoje playlisty i wtedy robi sie ztego cos na ksztalt przenosnego dysku. Generalnie polecam przetestowac stornke bo daje duze mozliwosci.
 
Back
Top