Muzyka Elektroniczna

Elo elo , odświeżam jakże zacny temat - do biegania tudzież innych aktywności polecam tego pana @kapusta jak audioriver ? Xd
 
Audioriver, festiwal muzyki elektronicznej w Płocku. Ja byłem pierwszy raz z kumplem na próbę tylko na piątek. Lokalizacja mega, rozpiska mega na światowym poziomie. Cały płocki rynek tętnił muzyką, co kilka kroków stanowisko dj'skie z inną muzą. Ogólnie klimat niesamowity i za rok mam zamiar wrócić na dłużej :pray:
Ja byłem w tym roku 4 raz, po raz pierwszy byłem na 3 dni i powiem jedno - trzeci dzień to coś pięknego. Za rok ponownie 3 dni!
 
Elo elo , odświeżam jakże zacny temat - do biegania tudzież innych aktywności polecam tego pana @kapusta jak audioriver ? Xd

Przeczytałem kiedyś, miałem odpisać i jakoś wyleciało z głowy. Dziś jak napisałeś w HP przypomniało mi się że miałem odpisać :crazy:
Audio jak zwykle piękne, pierwsza niedziela i zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem. Mimo że na trzeźwo to bawiłem się bardzo dobrze. Choć pogoda była masakra i widać było że ludzi niesamowicie te 2 dni wymęczyły. Wczoraj kupiłem bilety na przyszły rok.
:putin:
 
Przeczytałem kiedyś, miałem odpisać i jakoś wyleciało z głowy. Dziś jak napisałeś w HP przypomniało mi się że miałem odpisać :crazy:
Audio jak zwykle piękne, pierwsza niedziela i zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem. Mimo że na trzeźwo to bawiłem się bardzo dobrze. Choć pogoda była masakra i widać było że ludzi niesamowicie te 2 dni wymęczyły. Wczoraj kupiłem bilety na przyszły rok.
:putin:
To mysmy się widzieli na scenie burn, nie ? Co leżałem z dwoma pannami na poduszce nescafe? Co mi dałeś wspaniały prezent?
 
To mysmy się widzieli na scenie burn, nie ? Co leżałem z dwoma pannami na poduszce nescafe? Co mi dałeś wspaniały prezent?
Dokładnie na początek w sobotę. Oj nie taki wspaniały ale i tak było nieźle :gospeldance:
Już tylko 7 miesięcy:jimcarrey:
 
Ja pierdyle, jak ten czas szybko leci ... To już 6 lat minęło.. czasami wracam do tego secika, taki lajtowy, do potupajki , jeszcze zanim techno poczesalo łeb
 
\
Ale mi się przypomniało, jeszcze na kasecie Hard Techno Vol.3 to mam :D, stara techniawka.
okładka kasety
R-10750704-1504013172-4119.jpeg.jpg
 
Trzeba wziąć pod uwagę tak jak @beef napisał, że to muzyka z lat 90. Wtedy nie było miliona odmian, wtedy to było Hard techno :D. Inne czasy zupełnie.
 
Widzę, że temat ucichł konkretnie. Ja wróciłem do mixowania, robię to znacznie bardziej regularnie.
Przesyłam link do seta, który pojawił się gościnnie na kanale gościa, który propaguje dub techno - jeśli jest ktoś z Gdańska, to może rozpoznać miejsca z video, które sam ogarniałem.


A tutaj zamieszczam link do mojego kanału - co 1-2 tyg wrzucam nowy mix, głównie deep house, do posłuchania, potupania, nauki, jak kto woli -
https://www.youtube.com/channel/UCXckifrvi0KmORHMl_qQtKw

Zapraszam :)
 
Back
Top