1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Moosin: Sylvia vs Pudzianowski – konferencja w Nowym Jorku

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Apr 7, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    746
    Punkty:
    2,790
  2. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Podkreśla tak tą datę Mariusz i boję się,że może zapeszyć łapiąc kontuzję z Japońcem.

3. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Z tą zabawą to już naprawdę przesadza.Brzmi to niedorzecznie…

4. endrju

endrju Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    423
    Zdobyte Lajki:
    83
    Punkty:
    1,790
    Za pewni siebie Mariusz, żeby się nie przeliczył, i się zdziwił [​IMG]

5. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    zapomniał dodać, że tanio skóry nie sprzeda. nie mogę słuchać tych pierdół. oh ah i na sam szczyt… szczyt pychy

6. Marian

Marian Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    255
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Mariusz za 2 lata chce dostać Fiodora w swoje ręce [​IMG] )

7. nephandus

nephandus Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    88
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Jak już Mariusz przegra, to będzie można się podśmiewać, że pobił go typ, który nazywa się jak dziewczyyyynaaaaa [​IMG]

Btw. nie kumamy chyba ważnego przekazu MP. Tyle mu zapłacili, że nie można mówić o tanim sprzedawaniu skóry.

8. nephandus

Middleweight

Komentarze:
    88
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    A tak na serio… To mam szczerą nadzieję, że Pudzian się jednak sprawdzi. W innym wypadku facet narobi bardzo złego PR’u dla polskiego mma.

9. efajelajpi

efajelajpi Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    55
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    jak niektorych czytam to smiac mi sie chce…to co ma pudzian gadac? wedlug was pownien mowic: pewnie sylvia mi dokopie..jestem cienki bolek…moze jednak zrobilem blad, ze tu przyjechalem…poloze sie na ringu, niech mnie skonczy…. Wiecie co, skromni i niepewni siebie nigdy nie beda mistrzami, tylko ci, ktorzy wiedza czego chca i sa pewni od poczatku do czegos dochodza, a jak sie wypowiadal lesnar jak zaczynal? tez byl skromny i cihutki? Mnie podoba sie, ze pudzian jest pewny siebie, moze troche nie dobiera odpowiednich slow, jeszcze nia ma doswiadczenia, ale przynajmniej nie zachowuje sie jak typowy, przestraszony polak, ktory jak gdzies pojedzie to trzesie sie jak osika i cos mamrocze pod nosem, przestancie sie zachowaywac jak przestraszone i niepewne panienki!!!

10. efajelajpi

efajelajpi Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    55
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    sorki za bledy ortograficzno gramatyczne, ale niedawno wstalem i jeszcze salbo widze:)

11. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    no tak, ma malo doswiadczenia w w gramatyce jezyka polskiego [​IMG] pewnosc siebie – ok , brak pokory – nie. naucz sie to odrozniac

12. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  13. nephandus

Middleweight

Komentarze:
    88
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Facet udziela się medialnie nie od wczoraj, a m opracowany jeden tekst, który akurat nie ma żadnego przełożenia na angielski…

14. Ofeck

Ofeck Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    36
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    hahahaha nephandus rozwaliles mnie

15. hubi112

hubi112 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    43
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Lubię życie, nie znoszę bezczynności. Muszę mieć wyzwania – mówił Mariusz Pudzianowski idąc nowojorskim Manhattanem na drugą konferencję przed walką z dwukrotnym mistrzem UFC, Timem Sylvią. W klubie “Legends”, kilkaset metrów od Madison Square Garden, obaj panowie byli zdecydowanie mniej przyjacielscy. – Pudzianowski mnie zdenerwował swoim gadaniem – powiedział dziennikarzom Sylvia.

Prosto z Bostonu, z przerwą na kilkugodzinną drzemkę Pudzianowski i Sylvia przyjechali do Wielkiego Jabłka promować swoją majową walkę w Worcester. W restauracji “Legends”, pojawiło się kilkudziesięciu dziennikarzy, dla których ciekawostką był przede wszystkim Pudzianowski. – My wszyscy wiemy o co w tej walce będzie chodzić – zapowiadał dwie gwiazdy promujący pojedynek, były bokser/zapaśnik/zawodnik MMA, Erik “Butterbean” Esch. – To zderzenie niezwykłej siły Pudziana i umiejętności oraz doświadczenia Sylvii. Każdy z nas będzie się chciał przekonać co zwycięży…

Pudzianowski takich wątpliwości nie ma. – Za dużo się uśmiechałem w Bostonie. Wychodzę na przyjemniaczka. Trzeba z tym skończyć – mówił przed konferencją w Nowym Jorku “Dominator”. I skończył. – Do klatki wejdzie nas 21 maja dwóch. Wyjdzie o własnych siłach tylko jeden – ja – powiedział “Pudzian”, a oceniając wzrok Sylvii, kiedy Polak to mówił, można by odnieść wrażenie, że były mistrz UFC nie chciałby czekać aż do 21 maja, żeby przekonać Mariusza, że będzie inaczej. – Pudzianowski już nie jest taki miły jak wczoraj. Wiem, co o mnie mówił do polskiej prasy. Przyznam, że byłem rozluźniony dopóki się nie dowiedziałem. Tak, jestem prosty chłopak i ten prosty chłopak pokaże ci jak się walczy – zwrócił się do Pudzianowskiego.

Obowiązkowe wspólne zdjęcie, kiedy obaj patrzą na siebie z groźnymi minami, było tym razem bardziej prawdziwe. Kilka godzin później, obaj już wracali do treningów – Sylvia do Maine, Mariusz do Warszawy. – Przylatuję do domu rano, po południu trenujemy. Nie ma lekko i nie ma czasu na głupoty. W tym roku chcę walczyć jeszcze trzy razy, kończąc rok występem ponownie w Stanach, w Chicago. Ale trzeba wszystko wygrać…
    Źródła: ASInfo

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/pudzianowski-bardzo-mnie-zdenerwowal,1,3204621,wiadomosc.html

16. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Szacunek dla Pudziana za to co robi i powodzenia. Kto by pomyślał jeszcze parę miesięcy temu, że Polak będzie walczył z zawodnikiem tej klasy.

17. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    “- Przylatuję do domu rano, po południu trenujemy. Nie ma lekko i nie ma czasu na głupoty”

18. localexpert

localexpert Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    349
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dramat.Upadek będzie bardzo bolesny…

19. pereiro

pereiro Jungle Fight