Modelarstwo

Otwartą w piątek wystawę można oglądać przez cały listopad w budynku głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu przy pl. Joselewicza 1.

Depositphotos_10098349_L.jpg.webp
 

Depositphotos_10098349_L.jpg.webp
18-19.11.2023 targi Hobby na MTP, jak co roku pewnie będzie sporo modeli. A gdybyś chciał zobaczyć replikę Santa Marii w skali 1:1 to polecam muzeum Arkadego Fidlera w Puszczykowie.
 
Ogólnie muzeum małe ale urokliwe. Fajne zbiory pamiątek z wypraw Fidlera oraz trochę historii z II WŚ (był pilotem). A jak będziesz miał ładną pogodę to stamtąd rzut beretem do Rogalina
W Rogalinie już byłem parę razy. Póki liściaste jako tako wyglądają też bardzo polecam.

Puszczykowo musze jakoś zaplanować, a i o tych targach Hobby poczytać - co tam pokazują.
 
W Rogalinie już byłem parę razy. Póki liściaste jako tako wyglądają też bardzo polecam.

Puszczykowo musze jakoś zaplanować, a i o tych targach Hobby poczytać - co tam pokazują.
Na hobby masz wszystko co związane z modelarstwem. Od kartonowych, przez drewniane i metalowe po RC. Do tego narzędzia, figurki i zabawki. Przynajmniej tak było w ostatnich latach.
 
Na hobby masz wszystko co związane z modelarstwem. Od kartonowych, przez drewniane i metalowe po RC. Do tego narzędzia, figurki i zabawki. Przynajmniej tak było w ostatnich latach.
A warto tam zabrać 2 i półroczną córkę czy to zabawa dla trochę starszych?
 
A warto tam zabrać 2 i półroczną córkę czy to zabawa dla trochę starszych?
Ciężko powiedzieć, wszystko zależy od dziecka. Jednemu będzie się podobało innemu nie. Pewnie będą jakieś zabawki które się Jej spodobają ale nie liczyłbym na zbyt wiele. Trochę łażenia tam jest, chociaż nie wiem na ilu pawilonach robią to teraz. Z reguły to były 3-4 pawilony. Parę lat temu jak byłem to była zrobiona makieta kolejowa która ciągnęła się przez dwa pawilony. Były to tak naprawdę połączone makiety różnych modelarzy i tworzyły jedną całość. Robiło wrażenie. @Dzihados widzę, że można kupić bilet łączony na hobby i na wystawę Centrum Nauki Wyobraźnia. To drugie to dla starszych dzieciaków. Fajnie przedstawione niektóre zjawiska fizyczne, interaktywne eksponaty. No i najważniejsze, też zlokalizowane na terenie targów.

Edit: tu filmik chyba z 2015r :awesome:
 
Last edited:
Back
Top