1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Możliwe, że będą musieli mnie przesunąć na kolejną galę - Jędrzejczyk o najbliższej walce

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Sep 5, 2017.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    1,512
    Zdobyte Lajki:
    3,254
    Punkty:
    490

Joanna Jędrzejczyk, która czeka na oficjalne ogłoszenie swojego kolejnego pojedynku w obronie mistrzowskiego pasa jest przekonana, że jej przeciwniczką będzie Rose Namajunas. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Polka powiedziała jednak, że nie ma pewności, czy wystąpi podczas gali UFC w Nowym Jorku.

Na 99,9 procent moją przeciwniczką będzie Rose Namajunas. Miejsce jeszcze nie jest znane. Obiecywali mi Nowy Jork i Madison Square Garden w listopadzie. Jest teraz trochę roszad w kartach UFC i możliwe, że będą musieli mnie przesunąć na kolejną galę, bo federacja wszystkie swoje PPV wypełnia walkami mistrzowskimi. O tym, że chcę wystąpić w Nowym Jorku, mówiłam już przed moim majowym pojedynkiem z Jessicą Andrade. Jeśli w najbliższych dniach nie usłyszę od Dany White'a i Seana Shelby'ego kiedy walczę, będę musiała do nich polecieć, usiąść przy, stole i przedyskutować sprawę.

Jędrzejczyk została również zapytana o swoje spojrzenie na niedawną walkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr.

Byłam fanką Mayweathera od dziecka, ale teraz wspierałam McGregora. Bardzo się lubimy, znam go od innej strony niż ta, którą prezentuje w mediach. Mimo że przegrał ten pojedynek, jest zwycięzcą. Widziałam karty punktowe i trochę się z nimi nie zgadzam. Według mnie wygrał pierwsze pięć rund. Potem było widać, że gaśnie. Walka została przerwana za wcześnie, choć pewnie wyjdzie mu to na plus, bo uniknął poważnej kontuzji. Zabrakło sił, ręce opadły. Boks to inna specyfika ruchu, treningu. Wiadomo, że to nie był ten sam Mayweather, co za najlepszych czasów, ale to wciąż najwyższa światowa półka. Conor stawił mu czoła, nie leżał na deskach. Pokazał kombinacje, zejścia na lewą stronę, ciosy podbródkowe. Najważniejsze jest jednak to, żeby pokazywać szacunek - swoim przygotowaniem do pojedynku, zachowaniem w ringu i tym, co robimy po walce. McGregor pokazał, że rywalizacja wojownika MMA z bokserem jest możliwa.

LeeBuLee, Grubas and dizel77 like this.
  2. kubabuba

kubabuba Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    556
    Zdobyte Lajki:
    228
    Punkty:
    40
    Nie wiem czy UFC chce pokazywać w Nowym Jorku tych samych zawodników co rok temu, bo szczerze to walka Joanny z Karoliną była dobra, ale publiczności niestety nie porwała. Poza tym to ostatnio przygotowywała się 3 miesiące do walki, teraz w sumie jest w przygotowaniach ale trochę czasu spędziła w Polsce.
    Wiadomo , że chodzi o pieniądze, ale Joanna moim zdaniem najbardziej wypromowała się na UFC 185,UFC 211, i wśrod hardkorów na Fight Passie w Berlinie, a pewnie zarobiła najwięcej na UFC 193 i UFC 205. Mogą ją np zestawić znowu ze Stipe, żeby te bezpieczne 300-400 k zrobić, bo w sumie UFC 211 to była chyba najlepsza karta w I połowie roku. W takim Detroit i okolicach jest od cholery Polaków.

3. chaoz

chaoz BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    924
    Zdobyte Lajki:
    712
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Danzig
    Tyle czasu czekać na Szefową :( Kurde już minęły 4 miechy od walki z Andrade.

keyboard_warrior likes this.
  4. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    jak na aśkę to z sensem gada.

5. Fresh

Fresh UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,074
    Zdobyte Lajki:
    4,091
    Punkty:
    1,190
    Gdyby tylko Asia miała w ręku ofertę od KSW dużo łatwiej by się jej prowadziło negocjacje ;)

Rafciu27, jut, cruor and 2 others like this.
  6. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    7,769
    Zdobyte Lajki:
    7,133
    Punkty:
    1,142
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
    ty na siebie tez

Xeio and dawidbebe like this.
  7. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    czyli przyznajesz mi rację? :travolta:

8. yonigga

yonigga Weed Master

Komentarze:
    7,769
    Zdobyte Lajki:
    7,133
    Punkty:
    1,142
    Miasto:
    Trenchtown Kingston
    zawsze gada z sensem nie wiem po co sie ludzie przypierdalaja pewnie przez nich przemawia zazdrosc albo zawisc

Xeio, panpan, jut and 3 others like this.
  9. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    i zazdrość i zawiść a przy okazji polskie cebulactwo. :goldi:

yonigga likes this.
  10. Aliibaba

Aliibaba EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,864
    Zdobyte Lajki:
    1,444
    Punkty:
    140
    hajs hajs hajs, tyle w temacie
    swoja droga kiedys mistrzowie walczyli na Fight Nightach czy Foxach, ale teraz chyba wszyscy sa na PPV, wiec Asia tez powinna

11. Goliat

Goliat Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    264
    Zdobyte Lajki:
    166
    Punkty:
    290
    Królowo oby jak najszybciej - nie mogę sie doczekać kiedy zafundujesz kolejnej przeciwniczce pizza face :)

12. bombel147

bombel147 Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    580
    Zdobyte Lajki:
    519
    Punkty:
    140
    Czekam z niecierpliwością na walkę szefowej, niech ogłaszają datę pojedynku z Rose i ogień :bleed:

yonigga likes this.
  13. maras

maras UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,547
    Zdobyte Lajki:
    18,680
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Kraków
    Home Page:
    To wszystko wina Namajunas. Podobno przyszła do Dany i powiedziała, że wszyscy skazani za śmierć mają prawo do ostatniego życzenia, to ona sobie życzy być rozjebaną na trochę mniej eksponowanej gali, niż ta w Nowym Jorku.

14. bart123

bart123 WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,239
    Zdobyte Lajki:
    2,151
    Punkty:
    290
    No właśnie nie leżał na deskach tylko dlatego, że sędzia przerwał wcześniej pojedynek.

15. keyboard_warrior

keyboard_warrior BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    718
    Zdobyte Lajki:
    580
    Punkty:
    40
    mi się wydaje, że nasz kwiatuszek przecwaniakował niestety. nie można mówić, że jest się żołnierzem UFC i drugi raz odmówić Danie walki w swoim kraju - a on wiele razy podkreślał, że miał taki pomysł na nią. I co się dziwić, przydałby mu się nowy rynek jak np. Irlandia dla Conora. On chce na NY zarobić, a w sumie to wyglada jakby wszyscy zarabiali na tym, że jest Conor czy inna gwiazda, która wykręci PPV.
    Mi się wydaje, że jednak JJ na NY nie wystąpi, mogą przytrzeć jej nosa i wcisnąc w detroit, gdzie (jak Boga kocham to prawda) niedzwiedzie wchodzą do miasta. Amerykanie kiedyś tak żartowali o Polsce a u nich to sie dzieje na prawde. Sa filmy o bankructwie Detroit.

Wracając do tematu, powodzenia nie ma sensu zyczyc, bo przeciwnik jest do wygrania (ale moze byc różnie w parterze), ale może lepiej, żeby Asia nie myślała tylko z własnego punktu widzenia przy rozmowach z bossem.

16. Voy

Voy BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    996
    Zdobyte Lajki:
    868
    Punkty:
    790
    Aska zawsze mowi z sensem. Smrod pozostaje tylko wtedy, gdy pada pytanie o Rousey i McGregora.

17. Remzo

Remzo BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    802
    Zdobyte Lajki:
    508
    Punkty:
    140
    :mjsmile:

Baasteek and keyboard_warrior like this.
  18. marcinos

marcinos Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,137
    Zdobyte Lajki:
    584
    Punkty:
    40
    taa wierz w to dalej, ze jakby ufc chcialo aski w Polsce, to by nie zawalczyla, po prostu ufc ma inne plany wobec niej, pozostaja dwie gale ppv i obie uwazam, beda mialy swietna rozpiske, moze przesuna aske na gale z conorem. Na pewno nie bylo tak, ze ufc chcialo, zeby aska zawalczyla w ME w Polsce, nie ten kierunek kariery, co im da sprzedaz troche biletow wiecej, to dla nich groszowe sprawy, pewnie aski wynagrodzenie bylo by wieksze, niz suma biletow, ktore by przyciagnela, zwlaszcza, ze w Polsce jest stusunkowo malo znana.

Baasteek likes this.
  19. marcinos

marcinos Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,137
    Zdobyte Lajki:
    584
    Punkty:
    40
    o siema remzo, kurierek poszedl?

20. keyboard_warrior

keyboard_warrior BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    718
    Zdobyte Lajki:
    580
    Punkty:
    40
    taaa...
    http://www.mmarocks.pl/dana-white/d...-kowalkiewicz-jedrzejczyk-odbyla-sie-w-polsce

Share This Page