1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Może stać się tak, że zrobię sobie dłuższą przerwę - Khalidov o ostatecznej decyzji w sprawie walk

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Oct 13, 2017.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    1,711
    Zdobyte Lajki:
    3,892
    Punkty:
    490

Chociaż Mamed Khalidov zapowiedział niedawno, że najprawdopodobniej wróci do walk w kwietniu lub maju przyszłego roku, okazuje się, że żadne wiążące decyzje w tym zakresie jeszcze nie zapadły. W krótkiej rozmowie z serwisem Interia, mistrz KSW powiedział:

Mam sprawy, które powodują, że jeszcze nie podejmuję decyzji. Dziękuję moim kibicom, że cierpliwie na nią czekają. Wiem o tym, bo widzę to po swoim Facebooku, gdzie mam z nimi kontakt, dopingują mnie i wspierają. Właśnie tam, w pierwszej kolejności, przekaże swoje postanowienie. Docelowo interesują mnie tylko moi kibice, a nie tacy ludzie, którzy mają w sobie jad, jakbym im stanął ością w gardle. Liczą się dla mnie ludzie, którzy z kulturą podchodzą do mojej osoby.

Mamed potwierdził jednak, że odejście na sportową emeryturę nie wchodzi w grę, a ostateczna decyzja w sprawie jego przyszłości powinna zapaść w ciągu około dwóch miesięcy.

Kwestia tyczy się zaś tego, czy już za kilka miesięcy będę gotów, by rozpocząć przygotowania do walki, czy zrobię to dopiero, powiedzmy, za rok. O to tu chodzi. Może stać się tak, że zrobię sobie dłuższą przerwę.

blam and LeeBuLee like this.
  2. spa

spa EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,676
    Zdobyte Lajki:
    1,965
    Punkty:
    1,790
    "Docelowo interesują mnie tylko moi kibice, którzy z kulturą podchodzą do mojej osoby" => wystep w ACB
    "Ludzie, którzy mają w sobie jad, jakbym im stanął ością w gardle." => wystep w KSW

ninja, Piotraski, Gibon and 3 others like this.
  3. Chris-73

Chris-73 Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    178
    Zdobyte Lajki:
    96
    Punkty:
    790
    Jestem ciekawy, gdy podejmie już decyzję kiedy wraca, to czy skorzysta z opcji, że będzie mógł walczyć i w KSW i w ACB? Do tej pory Mamed walczył chyba max 2 razy w roku. Czy pamiętacie czy kiedykolwiek mówił, że chciałby walczyć częściej?

LeeBuLee likes this.
  4. Baton17

Baton17 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,353
    Zdobyte Lajki:
    3,777
    Punkty:
    790
    Ciekawe co się dzieje, czy to jest kwestia niedogadania się jeszcze z włodarzami jednej i drugiej federacji czy coś osobistego. Jak osobistego to może być gorzej, bo przerzuci się na formę i zimną głowę w walce. Ostatnie występy Mameda odbiegały trochę od tego do czego nas przyzwyczaił, może już wtedy coś się działo, kto wie.

chaoz likes this.
  5. bart123

bart123 M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,858
    Zdobyte Lajki:
    2,702
    Punkty:
    290
    W statystykach widać, że na początku kariery walczył tylko częściej niż 2 razy do roku. Od 5 lat walczy tylko 2 razy do roku. I w sumie chyba mu tak pasuje, ze względu na Ramadan. Choć może walczyć dawnym systemem - 1 walka okolice lutego/marca, druga - maj/początek czerwca i trzecia na grudzień. Mógłby więc walczyć 2 razy w KSW, 1raz w ACB lub odwrotnie. Zobaczymy co wymyśli.

//Na przyszły rok Ramadan jest od 16maja do 14czerwca, czyli taki ....:mamed: W tym roku zaczął się.... 27 maja, czyli od gali KSW 39.

chaoz likes this.
  6. chaoz

chaoz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,046
    Zdobyte Lajki:
    866
    Punkty:
    290
    Miasto:
    Danzig
    Jezu jemu by się przydał jakiś menago który by wydawał komunikaty prasowe. Jego przekaz informacyjny w ostatnim czasie jest fatalny: nie chce mi się, wypaliłem się, ciągłe problemy rodzinne, nie wiem, zrobię sobie przerwę, nie wiem gdzie zawalczę etc. Cały czas coś nie tak. Wszyscy wiemy, że "życie". Ale tak strasznie smuci, jakby za karę walczył.

7. MirsadBektic

MirsadBektic Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,997
    Zdobyte Lajki:
    3,500
    Punkty:
    290
  8. Baddream

Baddream Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    407
    Zdobyte Lajki:
    377
    Punkty:
    140
    Przerwy robi od walk jak Conor. W sumie nie bardzo mnie on już obchodzi, od ostatniego zamieszania z UFC w Gdańsku jest mi wszystko jedno gdzie będzie walczył.

9. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,857
    Zdobyte Lajki:
    2,673
    Punkty:
    490
    Gdy życie Ci zbrzydło i stało się piekłem. Wsadź łeb do sedesu i nakryj się deklem :mamed:.

10. nicos

nicos EFC Africa
    Middleweight

Komentarze:
    2,905
    Zdobyte Lajki:
    1,827
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Zielona Góra
    Myślałem, że negocjacje już się skończyły.

11. tinc

tinc WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,560
    Zdobyte Lajki:
    5,032
    Punkty:
    290
    Miasto:
    acapulco
    Home Page:
  12. Baasteek

Baasteek Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,374
    Zdobyte Lajki:
    1,557
    Punkty:
    790
    Niestety jej pewnie nie zrobi i nadal bedzie sie kladl sam na mate jak spotka lepszego od siebie

13. jihaad

jihaad WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,378
    Zdobyte Lajki:
    3,790
    Punkty:
    290
    38. rok leci, a on sobie przerwy będzie robił. To już po Mamedzie.
    Od kiedy zaczął się radykalizować to pikuje tylko w dół.
    Dobrze, że Pudzi nam został jksw. :lol:

14. BoykaMMA

BoykaMMA KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,472
    Zdobyte Lajki:
    396
    Punkty:
    1,190
    I po co te ciągłe gadanie? :facepalm: Niech wali prosto z mostu a nie co tydzień jakieś oświadczenia..

15. billmurray

billmurray WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,107
    Zdobyte Lajki:
    2,399
    Punkty:
    140
    kulturalnie oznajmiam, że dla mnie pan mamed nie musi wracać do walk.
    w sumie to nie wiem czy to przeczyta bo podobno ostatnio tylko przez facebuka komunikuje się ze światem

16. Widder

Widder BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    706
    Zdobyte Lajki:
    388
    Punkty:
    790
    Miasto:
    Poznań
    Młodzieniaszek z niego, wiec czemu by nie zrobić rocznej przerwy :mamed:

17. Miniu

Miniu Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    258
    Zdobyte Lajki:
    379
    Punkty:
    790
    Miasto:
    The North.
    Przynajmniej wiemy co myśli, jest szczery. Nie widzę w tym nic fatalnego, widzę tylko brak podążania za trendem , że jest zawsze zajebiście, że każdy news ze strony sportowca albo osoby znanej musi być usłany różami jakie to życie i aktualny świat nie jest kolorowy i zajebisty. Naprawdę chcecie mniej prawdy w sieci a więcej mydlenia oczu ? Wolisz dostawać wizerunek sportowca zbudowany na potrzeby takich osób jak Ty, żeby mogły subskrybować kolejnego człowieka sukcesu ? Nie przeszkadza Ci to , że to o co zabiegasz to zakrzywianie rzeczywistości ? :D Kurwa, Pany, co za czasy. Ja nie jestem wielkim fanem Mameda, ale to inteligentny facet, założył sobie strone, i sobie chłopak piszę to co chce. Umie składać zdania i kliknąć " opublikuj" , to na chusteczkę mu ktoś od ocieplania wizerunku albo pisania fajnych "cool" wpisów, skoro wyraźnie mu na tym nie zależy ?

Nie cierpię użalania się nad sobą, ale bądźmy poważni - jakieś oklepane slogany i motywacyjne pierdu pierdu pisane mechanicznie przez jakiegoś wykształciucha co ma lekkie pióro to raczej marna wartość, ale że masa to łyka jak młody pelikan, to wszystko gra i chuczy..

18. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,829
    Zdobyte Lajki:
    10,599
    Punkty:
    1,790
    #teamMamed

19. sawciu

sawciu Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,351
    Zdobyte Lajki:
    2,132
    Punkty:
    790
    Miasto:
    Moria
    bla bla bla

20. qFel

qFel KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,175
    Zdobyte Lajki:
    6,294
    Punkty:
    290
    W sumie zero ekscytacji. Zawalczy to zawalczy. Nie zawalczy to nie zawalczy.

Ludwiczek likes this.

Share This Page