MMAROCKS zostalo pokonane!!!!!

My za to mamy Magdę, jedyna dziewczyna która z nami wytrzymała.:lol: Monia(:jon:) i ta druga co się lansować lubiła już dawno u konkurencji. Jeszcze Mrozu i Naiver robią dobrą robotę, a tych innych portali w ogóle mogłoby już nie być(nic nowego nie wnoszą).
 
Nigdy nie będzie tak, że będziemy z wszystkim najszybsi, ale ten najważniejsze newsy, typu jakieś mocne zestawienie, z reguły trafiają na główną bardzo szybko. Wpisy typu "Conor pokazuje kolor swojej dzisiejszej kupy" mogą się pojawiać dzień, dwa później od publikacji u konkurencji, ale czy to coś złego? :D Każdy portal ma swoje mocne strony - mma.pl ma klikalne wywiady, lowking analizy, mmanews jakieś "inside info" (chociaż niektóre okazywały się z dupy wzięte), ale u nas jest najszersza "oferta programowa". Każdy niech zagląda, gdzie chce. U nas też jest sporo do poprawienia i ostatnimi czasy chyba widać, że wszystko idzie ku lepszemu (typowania gal, weekendowe przeglądy, artykuły, więcej wywiadów, itd.)
 
Nigdy nie będzie tak, że będziemy z wszystkim najszybsi, ale ten najważniejsze newsy, typu jakieś mocne zestawienie, z reguły trafiają na główną bardzo szybko. Wpisy typu "Conor pokazuje kolor swojej dzisiejszej kupy" mogą się pojawiać dzień, dwa później od publikacji u konkurencji, ale czy to coś złego? :D Każdy portal ma swoje mocne strony - mma.pl ma klikalne wywiady, lowking analizy, mmanews jakieś "inside info" (chociaż niektóre okazywały się z dupy wzięte), ale u nas jest najszersza "oferta programowa". Każdy niech zagląda, gdzie chce. U nas też jest sporo do poprawienia i ostatnimi czasy chyba widać, że wszystko idzie ku lepszemu (typowania gal, weekendowe przeglądy, artykuły, więcej wywiadów, itd.)
Primo Ultimo, MMARocks m Cohones. Szach mat.
 
Poka. :) 2 dni trochę mała próbka IMO, ale i tak jestem ciekaw. Ja już widzę, że z aresztowaniem Volkana byliśmy pierwsi, chociaż to niedziela.
No spoko, może akurat wtedy tak się zgrało negatywnie dla Was :fjedzia:

Nie pokażę Ci tego niestety bo po prostu nie znajdę tego. Musiałbym przekopać jakieś 20 tysięcy wiadomości bo to jest dość liczna grupa rozmówców a nawet ciężko mi przypomnieć sobie kiedy to było.
Musisz mi zaufać :mamed:
Jeżeli mówisz, że teraz sytuacja jest odwrotna to bardzo mnie to cieszy.
 
Co do konkurencji to ja się dziwię że im nie szkoda tego wszystkiego. Mając taką domenę to mogliby sporo zawojować, a tak to tylko lajki zbierają bo nawet na forum i w komentarzach zerowy ruch. Tym lepiej dla Cohones że konkurencja uśpiona :D
 
Conor pokazuje kolor swojej dzisiejszej kupy" mogą się pojawiać dzień, dwa później od publikacji u konkurencji
Oj newsy o Connorze (czy tam nawet o kolorze jego stolca) zawsze są na czas, jeden redaktor o to dba :wink:

U nas też jest sporo do poprawienia i ostatnimi czasy chyba widać, że wszystko idzie ku lepszemu (typowania gal, weekendowe przeglądy, artykuły, więcej wywiadów, itd.)
Tutaj się zgadzam, zwłaszcza ilośc wywiadów w ostatnim czasie bardzo wzrosła, co bardzo cieszy
 
mma.pl w moich oczach straciło po współpracy z niegowskim. Więc filar sztywności sebix rzucał brzydkimi słowami wokoło i jak to wracało to banował (bez inwektyw pisałem). Wtedy zakończyło się moje sprawdzanie tego portalu.
 
mma.pl w moich oczach straciło po współpracy z niegowskim. Więc filar sztywności sebix rzucał brzydkimi słowami wokoło i jak to wracało to banował (bez inwektyw pisałem). Wtedy zakończyło się moje sprawdzanie tego portalu.
Spoko tutaj bana za niewinność nie dostaniesz nikt nie będzie na ciebie klął :beczka:
 
Ilość lajków akurat nie jest żadnym wyznacznikiem, zarzucacie MMA.PL kupowanie lajków, to jednak inna bajka, bo oni po prostu po drodze włączali fanpage redaktorów których przyjmowali (mi. MMA Poland Mateusza Paczkowskiego) i w ten sposób ta liczba została mocno wyśrubowana. :) Nie można też nie wspomnieć o chwytliwych tytułach które niestety dość często przykrywają treść merytoryczną, stąd też opinia o pudelkowatości tego portalu.

Fakt jest taki że niezaprzeczalnie numerem jeden jak chodzi o popularność i zasięgi jest MMARocks niezaleznie od tego, ilu fanów na FB posiada. :)
 
Domenę rzeczywiście mają dobrą. Plan jest taki: ich wykupić, portal zaorać, domenę przekierować.
 
Tutaj macie fajny przyklad ze spicie ;) no chyba ze ktos ma prawa autorskie do tego niusa to zwracam honor.
Nius z innej strony o nieudanej damskiej podrobce Mcgregora .. znaczy sie waszej kochanej Jedrzejczyk :awesome:

,,Były trener Joanny Jędrzejczyk, Paweł Derlacz wskazuje przyczyny, które jego zdaniem zadecydowały o porażce byłej mistrzyni z Rose Namajunas podczas gali UFC 217."

:frankapprove:
 
Mma.pl ma nawet 2 fanpage.Jest jeszcze mma pl II wykupili zajebisty fanpage UFC Poland, które było zajebiste i zrobili jakąś ojcowiznę z tego
 
Mma.pl ma nawet 2 fanpage.Jest jeszcze mma pl II wykupili zajebisty fanpage UFC Poland, które było zajebiste i zrobili jakąś ojcowiznę z tego
UFC Poland było zajebiste? Hehehe przecież to był ten sam poziom co jest na mma.pl. Ten cały Paczkowski gówno się znał na mma. Nie wiem jak teraz bo nie śledzę i nie mam zamiaru.
 
Back
Top