1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 55

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, May 24, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 55

2. xxx

xxx Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    13
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    wreszcie jest [​IMG]
    pozdr ide sluchac [​IMG]

3. takubo

takubo Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    667
    Zdobyte Lajki:
    312
    Punkty:
    1,790
    55 edycja, a wciąż Arlovski w logo pociśnięty przez afroamerykańską pięść [​IMG] Dzięki Panowie, zakładam pingofony na łeb i słucham.

4. mes que un club

mes que un club Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    60
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    “ale przecież trenował karate ” [​IMG]

5. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    wstyd Venom, nie grałeś nigdy w Street Fightera [​IMG]
    zdjęcia Rampage'a wrzuciłem na forum, wg mnie nie jest tak źle z tym tłuszczem.

6. plastek

plastek Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    41
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    nic na temat m-1?

7. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Ty na pewno oglądałeś tę walkę?
    “wszyscy sie smieja z Pudziana ale popatrzcie obiektywnie ktory z naszych ciezkich moglby pokazac wiecej w walce z Timem?”
    nie wyobrażam sobie żeby ktoś z pierwszej 10 PL pokazał mniej niż Mariusz :D

8. fighter

fighter Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    184
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    jestem pewien ze pokazali by mniej [​IMG]

9. Przemek

Przemek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,064
    Zdobyte Lajki:
    3,792
    Punkty:
    1,890
    Fighter obrażasz teraz czołówkę Polskiego mma,zastanów się co piszesz..

10. spa

spa EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,783
    Zdobyte Lajki:
    2,327
    Punkty:
    1,790
    dopiero dzis obejrzalem walke Pudziana. Przegral, bo nie ma kondycji na dluzej niz jedna runde… Do czasu, az mial sily nie wygladalo to wcale tak zle. I roznica w poziomie technicznym nie byla tak bardzo dostrzegalna. Gdzie sa Ci, ktorzy obstawiali, ze Pudzian sie wywinie kontuzja?

Ciekawe ilu “znafcuw”, ktorzy teraz tak sa szczesliwi z przegranej Mariusza, obstawialo, ze wytrzyma do 2 rundy?
    Przegral, wiec macie teraz swoje 5 minut. Mozecie wylewac na niego pomyje, mieszac go z blotem, wysmiewac itd.

Nie wiecie co jest takiego w tym kolesiu, ze przyciaga tlumy i ludzie w niego wierza? A to wlasnie to, ze nie boi sie wyzwan, ze chce walczyc tylko z najlepszymi nazwiskami i nie stawia sie w roli przegranego lub nie przyjmuje asekuracyjnej pozycji..Mogl posluchac panow z KSW i obijac kelnerow, ale nie chcial jego wybor. Czy zly czy dobry okaze sie jak skonczy kariere…

Co? Lepiej ogladac sredniakow, ktorzy naciaganie remisuja z kolesiami z prawie ujemnymi rekordami?

Polacy szanuja ludzi z “Cohones”, ktorzy bija sie o bycie najlepszym na swiecie, a nie tylko w Polsce. Dlatego zawsze wielki szacunek dla Goloty, Adamka, Nastuli…Bez wzgledu na wynik…

Walka Pudziana z Nastula dla mnie jak najbardziej interesujaca…

11. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    A gdzie my się wyśmiewamy z Mariusza. Oceniliśmy jego walkę, w której nie pokazał żadnych umiejętności technicznych i fatalną kondycję.

Bycie "fighterem" to nie tylko wyjście do klatki, zaciśnięcie zębów i nie danie się znokautować. To miesiące wyrzeczeń i przygotowań. Mariusz nie potrafił sobie odpuścić występów w telewizji i wziąć się za porządne przygotowania, które pewnie nie dałyby mu wygranej, ale raczej nie zaszkodziły.

aha fighter masz widzę jakiś problem do chłopaków ze Szczecina, dlatego posty lecą do śmieci, jeszcze raz napiszesz coś takiego dostajesz bana

12. WANDYFAN

WANDYFAN Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    421
    Zdobyte Lajki:
    47
    Punkty:
    1,790
    Fighter wracaj lepiej na onet kłócić się ze znawcami twojego pokroju [​IMG]

13. razdwa

razdwa Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    194
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dobry odcinek. Yoshi się sprawdził moim zdaniem [​IMG] .

14. BlackStar

BlackStar BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    858
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Ale przecież trenował karatę Tidżej [​IMG] lolll uśmiałem się, zajebista robota chłopaki [​IMG]

15. razdwa

razdwa Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    194
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Mariusz Pudzianowski : styl źródłowy - Karate ;)

16. spa

spa EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,783
    Zdobyte Lajki:
    2,327
    Punkty:
    1,790
    Venom, po reakcjach kolegow w ogole nie widac, ze to byl kabaret [​IMG]

Po 2 chyba troche umniejszacie postawe Silvii. Facet zrobil to co do niego nalezalo. Wykorzystal zasieg swoich rak, a proby obalen neutralizowal kolanami.

Pozytywy wedlug mnie (biore pod uwage tylko 1 runde).
    - mocna szczeka,
    - dobre kopniecia,
    - wie jak sie bronic lezac na plecach,
    - nie wiem czy mi sie wydawalo tylko, ale widzialem probe zalozenia dzwigni z pozycji lezacej [​IMG]

do poprawy
    - cardio,
    - boks.

17. fifik

fifik Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Po walce starałem się nie pisać za dużo na gorąco bo zwykle takie opinie są skrzywione.
    Sama walka pokazała oczywiście to, że wojownikiem się nie zostaje przy okazji tańców, śpiewów gotowania itd. Mariusz bardzo zaryzykował i przynajmniej teraz wie na jakim etapie jest, gdy zawalczy z dobrym zawodnikiem (nie ze ścisłego topu, ale dobrym) Sprawdziły się prognozy o brakach technicznych i kondycyjnych, które zadecydowały o przegraniu starcia) Jednak pisanie o kompromitacji jest chyba nadużyciem. Piszecie że każdy z polskiego top 10 ciężkich zaprezentowałby się lepiej. Pomimo mniejszej wiedzy od Was, uważam iż nie macie tym razem racji. Może pierwsza trójka ok., ale pozostali raczej by do 2 rundy nie dotrwali.
    Zastanawiacie się co dalej z Mariuszem . Ze względu na aspekt medialny bardzo dobrze. Swoją osobą sprowadził chyba połowę widowni do sali. Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach to bardzo mocny argument, który przekona zagranicznych organizatorów gal do zapraszania Mariusza. Tu teraz kolejna rzecz, moim zdaniem najistotniejsza. Przy ewentualnych następnych walkach Pudziana rolą polskich menadżerów musi być wciśnięcie na kartę walk więcej naszych najlepszych zawodników, co pozwoli im się pokazać.
    Aspekt sportowy Mariusza wypada już znacznie gorzej. O jego brakach pisałem już powyżej, jedynym pozytywem jest mocniejsza szczęka niż się wszystkim wydawało. Teraz pytanie co zrobi Mariusz czy dalej zechce być „celebrytom strongmanem i zawodnikiem mma” (świetnie wyłapane przez jednego z Was) czy dobrym zawodnikiem mma. Jeśli wybierze opcję drugą i zacznie poważnie trenować to jakieś tam szansę ma, aby na zapleczach UFC i Strike’a parę dobrych walk stoczyć. Jeśli jednak ma zamiar podchodzić do tego jak teraz, to szkoda czasu dla niego, tej dyscypliny i rozbudzonych nadzieji.
    Dla części w Was, których pozwolę sobie nazwać ortodoksyjnymi fanami mma, radziłbym zaakceptować to zjawisko zwane Mariusz Pudzianowski, ze wszystkimi jego brakami i niedociągnięciami. Pogodzenie się z tym, że dzięki innym zasługom stał się z mety twarzą polskiego mma i zamiast na każdym kroku pokazywać swe niezadowolenie, zrobić wszystko aby na tej fali na szerokie wody wypłynęło kilku innych zawodników, a takich przecież mamy. Dla mnie doskonałym przykładem był Adamek wypromowany na barkach dużo bardziej znanego Gołoty.
    Jako że czasem wychodzi moja dusza socjologa popytałem znajomych czy przed Mariuszem znali jakiegoś Polskiego zawodnika mma. Z ok. 30 osób które wypytałem, ok. 20 nie potrafiło wskazać nikogo, że znało powiedziało 11, z czego 1 wymieniła Drwala, 2 Mameda i pytanie dla Was Kogo wymieniło pozostałych 8 

18. Guest

Guest Guest

Pudzian to fantasta. Naogladal sie Brocka i stwierdzil ze ma wieksze miesnie i bedzie jeszcze lepszy. Niestety miesnie wypracowane na ciezarach nie nadaja sie jak widac do mma. No co do kopniec to nie jestem przekonany… raz ze nie zrobily szalu na przeciwniku, 2 ze chyba kopnal w kolano i poszlo srodstopie..
    Jak dla mnie Pudzian wielkiej szansy na kariere nie ma. Maksymalnie moze sie pokazywac w ksw na showmatchach.
    Co do tekstow ze jakby Pudzian schuld 20kg to odpowiadam:d Ze wazylby wtedy 105kg nie mialby juz sily i tak naprawde nie mialby juz zadnego atutu… Zycze mu jak najlepiej, bo promuje mma(czy zle czy dobrze to juz inny temat). Co do walki Najman-Kulak jestem ZA! Molgbym wtedy pokazywac wszystkim jak wyglada walka amatora z zawodowcem:D

19. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Szczerze wątpię czy Mariusz pokonałby dzisiaj Daniela Omielańczuka na dystansie 3 x 5. Oczywiście z kilkoma innymi z 10 mógłby nawiązać walkę bo są podobnie doświadczeni i zdarzają im się problemy z kondycją.

Tim Sylvia w piątek pokonał kompletnego amatora, która po 40 sekundach nie miał żadnych argumentów, nie czarujmy się jakąś obroną z pleców, bo leżenie plackiem i puszczenie Tima Sylvii do kolana na brzuchu to żadna obrona.

20. spa

spa EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,783
    Zdobyte Lajki:
    2,327
    Punkty:
    1,790
    zawsze mogl zrobic Najmana…;-)

Share This Page