1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 54

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, May 17, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 54

2. Wojtassio

Wojtassio Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    372
    Zdobyte Lajki:
    54
    Punkty:
    1,790
    Jak zwykle dobra SS. Mam tylko prośbę do Venoma. Mógłbyś mówić w nieco większym odstępie od mikrofonu? Bo w pewnych momentach bas napier**la po piętach [​IMG]

3. pretorian88

pretorian88 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    106
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    mam pytanie walka pudziana bedzie w klatce czy w ringu??

4. Zaraza

Zaraza Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,483
    Zdobyte Lajki:
    1,049
    Punkty:
    1,790
    w klatce

5. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    [​IMG]Sylvia podobno ma nie ważyć więcej niż 300 funtów, ostatnio otrzymał niebieski pasek w bjj, więc może będzie w przyzwoitej formie. Tim klasowym zapaśnikiem nigdy nie był, ale na tyle dobrym, żeby obronić obaleń Pudziana raczej tak [​IMG]

6. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    114
    Punkty:
    1,790
    Całkiem fajnie się słuchało, tylko ten kawałek na końcu… gorszego dawno nie słyszałem.

7. Rue

Rue Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    108
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    szkoda że ROBa nie było. Jednak we trzech jak jesteście to fajniej jakoś.

8. TeV_14

TeV_14 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    132
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    To jak ? Nie będzie w końcu nic specjalnego (SS: Extra) o Pudzian vs Sylvia np. w piątek wieczorem tuż przed galą ? Jak by nie było ale medialnie będzie to ‘największa’ walka Polaka w MMA ever [​IMG]

PS> Coraz bardziej jestem przekonany, że na początku Mariusz będzie próbował sprzedać takiego low kicka na połamanie kości – a wiadomo czyje są mocniejsze [​IMG]

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    A co mamy analizować techniczne umiejętności Pudziana, których nie posiada? O czym niby mamy dodatkowo gadać? :D

10. takubo

takubo BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    720
    Zdobyte Lajki:
    364
    Punkty:
    1,790
    Undertaker miał wejść….:D Ta Szczęka miała naprawdę mocne momenty. Bez ROBa też przednio!

11. Przemek II

Przemek II Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    83
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    “A co mamy analizować techniczne umiejętności Pudziana, których nie posiada? O czym niby mamy dodatkowo gadać”

no tak, zwykłe bydle bez umiejętności, a pokonał – co by nie było, mistrza wagi ciężkiej znanej japońskiej organizacji

to jak w końcu? – może Kawaguchi sam sie połozył na dechach i przez to Pudzian wygrał?

12. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Przemek gwoli ścisłości Kawaguchi jest mistrzem Deep Megaton, a nie wagi ciężkiej. W turnieju, który wygrał by zdobyć tytuł walczył m.in. z takimi panami

Chcesz możesz napisać, co po za jednym rzutem z klinczu Mariusz zrobił technicznie w tej walce.

13. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    dla przemka najwazniejsze jest, ze koksuje, wtedy technika jest zbedna [​IMG]

14. fifik

fifik Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Witam Szanownych Panów. Czytając te Wasze teksty o tym, że po co Polsat pokazuje Moosin, czy żeby Silva wybił Pudzianowi mma z głowy, nie wierze własnym oczom. Czy wy się nie zdajecie sprawy z tego, że bez Pudziana Polskie mma rywalizowałoby o pozycję z brydżem sportowym?? Jakby nie Mariusz i dwie jego walki prawie nikt by nie znał Mameda, Kułaka czy Błachowicza. Bez Mariusza w tym sporcie nie byłoby pieniędzy, które dziś zarabiają np. Ci wymienieni wyżej fighterzy. Na potwierdzenie moich słów możecie popytać ludzi ilu zna teraz np. Janka Błachowicza, a ilu dla porównania Piotrka Bagińskiego, który był ikoną ale w tych „gorszych” czasach.
    Sam się zdziwiłem że po KSW 13 w poradni czekając na zrobienie badań okresowych 2 starsze Panie rozmawiały jak to Pudzian lał tego Japońca. Niestety dziś liczy się popularność i show, bo za tym idą pieniądze, więc psioczenie na Pudziana to jakby odstrzelenie konia co ciągnie ten wóz zwanym Polskie MMA.
    Zdaję sobie sprawę z tego że umiejętnościami Mariusz nie zasługuje na splendor który zbiera, ale kto powiedział że życie jest sprawiedliwe. Podsumowując, mam nadzieję że Pudzian jakimś ogromnym cudem pokona Silvę i ta wrzawa pociągnie się dalej, aż wybiją się inne gwiazdy.
    PS. W odpowiedzi na komentarze które się mogą pojawić, nie jestem „znawcą” mma od walki Pudziana z Najmanem. Sportami walki interesuje się od czasu K1 i walk Mn. Hosta czy Le Banner’a, a samym mma od czasu walk Nastka w Japoni.

15. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    @fifik: trochę chyba przesadziłeś z tymi pieniędzmi, które Mamed i inni zarabiają dzięki Pudzianowi. Zgadzam się w całej rozciągłości, że Pudzian przyczynił się do znacznego wzrostu popularności MMA w Polsce, ale na pieniądze zawodników to się raczej nie zdążyło jeszcze przełożyć. "Przed Pudzianem" też coś tam zarabiali... Podsumowując: dobrze, że MMA staje się bardziej popularne i zgadzam się, że to dzięki rozpoznawalności Mariusza, ale w walce z Sylvią to go niestety nie widzę.

16. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    fifik wytłumacz mi związek twojego posta z naszą audycją albo z dyskusją o umiejętnościach technicznych Pudziana?

17. fifik

fifik Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Venom: Staram się śledzić wszystkie Wasze Newsy, bo nie ukrywam ich jakość i wasza wiedza jest duża. Pod kilkoma tematami pojawiły się właśnie komentarze źle życzące Mariuszowi. Nie widzę sensu aby tego posta przeklejać do każdego z nich bo zrobiłby się bałagan. Uznałem, że skoro też odnieśliście się do tej walki pozwoliłem sobie go napisać tutaj. Jeśli uważasz, że nie pasuje tutaj, bądź z innych względów go tutaj nie chcesz, to jesteś głównym redaktorem więc możesz usunąć. Żył z tego powodu się nie podetnę.

DeXx: Żeby było jasne nie wiem ile kto zarabia i mówiąc szczerze nie mój interes. Chciałbym tylko aby zawodnicy mogli dostawać za to co robią godziwe pieniądze bo im się to należy!
    Skąd moje domysły już piszę. Porównajmy np KSW 10 z np 13, po pierwsze ilość widzów w hali, przed telewizorami, a co za tym idzie koszty reklam. Za tym idą pieniądze, więc zakładam że skoro wszystkiego jest 10 razy tyle (widzów tych na hali i przed telewizorami) to przynajmniej gaże zawodników mogły wzrosnąć dwukrotnie. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo na to zasługują. No i kwestia oczywista że 90% tych ludzi przyszło na walkę Mariusza, dzięki której zobaczyli Mameda czy Janka. Wierzę że na 14 KSW chociaż 20% z nich przyjdzie zobaczyć Janka z Taberą.
    Co do szans Mariusza zgadzam się, daję mu optymistycznie 20%, mając nadzieję że da radę. pozdrawiam

18. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja optymistycznie dam mariuszowi 1%

19. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    @fifik: dokładnie tak jak mówisz. Dopiero teraz (mam nadzieję) ludzie zaczną interesować się polskimi zawodnikami MMA i oglądać przeróżne eventy ze względu na nich.
    Co do optymistycznych szans Mariusza to moim zdaniem znowu przesadziłeś ;)

20. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,198
    Zdobyte Lajki:
    16,530
    Punkty:
    4,790
    Ja daje 0,5 l...yyy znaczy % ;)

Share This Page