1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 49

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Apr 13, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 49

2. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,787
    Zdobyte Lajki:
    21,997
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    W końcu! Już się biorę za słuchanie. Thx!

3. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,846
    Zdobyte Lajki:
    1,812
    Punkty:
    1,790
    “W tym tygodniu po raz pierwszy od naszego debiutu Szczęka w trzyosobowym składzie” To też nieprawda, po pierwszym odcinku był jeszcze jeden z Bosym [​IMG]

4. panpan

panpan Legacy FC
    Middleweight

Komentarze:
    2,056
    Zdobyte Lajki:
    2,437
    Punkty:
    1,790
    “Nastepna walka Silvy z Sonnenem powinna byc na nietransmitowanej gali gdzieś w Afganistanie [​IMG] ” Jakos tak no [​IMG]

5. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Co do walki DaMarquesa – mi strona UFC każe za nią płacić. Możecie podać jakieś dokładniejsze informacje gdzie znaleźliście ją za frajer?

6. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,846
    Zdobyte Lajki:
    1,812
    Punkty:
    1,790
    Bodajże trzeba się zarejestrować do video vault a teraz jest promocja, gdzie UFC daje 3 miesiące za darmo.

7. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Takie buty, dzięki za info.

8. Przemek

Przemek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,072
    Zdobyte Lajki:
    3,811
    Punkty:
    1,890
    Albo DeXx wejdz na mmavideos mera [​IMG] .Ja bym dodał od sibie żeby w ramach kary zestawić Silve z Cainem Velasquezem lub Lesnarem-Wątpi by z nimi w oktagonie chcial pajacować a na pewno sprzedałaby się taka walka bo pewnie teraz wielu amerykanich fanów ufc chciało by zobaczyć Silve poniżonego..

9. jacek9000

jacek9000 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    27
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    kurde Lawal naprawde niema szans

10. jacek9000

jacek9000 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    27
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    aha a wiadomo coś z kim będzie walczył Ronaldo Souza?

11. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
  12. Guest

Guest Guest

Oczywiste jest, ze sedzia powinien obiektywnie oceniac walke, a nie zawodnikow. Jednak w walkach o pas przy wyrownanym pojedynku “łeb w łeb” facet ktory latami trenuje, wylewa litry potu na treningach, obronil tytul kilka razy, zostal okradziony przez durych sedziow to jakas abstrakcja. Niestety poziom sedziowania jest jaki jest, w dodatku mma nie jest łatwym sportem do oceny. Tutaj nie dostaje sie punktu za wkopanie pilki do bramki, czy za to, ze pilka przeleci przez obrecz, lub jako pierwsi przekroczymy linie mety. Jest znacznie wiecej aspektow do oceny niz w boksie, gdzie tez czesto spotykamy sie z kontrowersyjnyi decyzjami.

Co mnie pociesza to to, ze w mma w odroznieniu od innych sportow nie ma(lubciezko zauwazyc;p korupcji. Gdy walka nie konczy sie przez KO, czy sub. jedyne co pozostaje po prostu udowodnic przewage, aby nie bylo watliwosci. Tyczy sie to kazdego starcia, ale o pasie kazdy marzy, to jest cel kazdego! Dlatego pretendent powinien naciskac. To on powinien byc glodniejszy zwyciestwa. W przypaku Adersona jest to paradoks, poniewaz jest tak dobry, ze pretendenci podchodza do niego z respektem i zniechecaja sie do walki po nieudanych akcjach i po otrzymanych ciosach.

Nie chodzilo mi o to, ze posiadacz pasa w oczach sedziow ma dodatkowe punkty, albo tez koniecznym jest, aby zrobic duzo wiecej od mistrza. Chodzi o to, ze w wyrownanym boju pas zostaje u obecnego. Odejde od tego jedynie dlatego [​IMG] , ze sam nie wiem jak moznaby rozwiazac ow problem. Jedyne co mozna zrobic to powolac wyedukowanych, kompetentnych sedziow (co jak wiemy nie jest proste).

13. Wojtassio

Wojtassio Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    372
    Zdobyte Lajki:
    54
    Punkty:
    1,790
    Jedna z lepszych szklanych ostatnimi czasy. Super, że R.O.B. do was dołączył – zawsze to o jeden punkt widzenia więcej. Dzięki !

14. Hang

Hang WSOF
    Featherweight

Komentarze:
    3,176
    Zdobyte Lajki:
    494
    Punkty:
    1,790
  15. Guest

Guest Guest

[​IMG]Jezeli o mnie chodzi to najprzyjemniej slucha mi sie wlasnie R.O.B.a. BArdzo udany debiut.

ps. Nie obrazajcie sie chlopaki ale jak sluchalem szczeki to wszedl brachol i powiedzial “Noo ten R.O.B. chociaz jako jedyny z nich ma glos jak mezczyzna”. [​IMG]

16. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Hehe, markhunto, dokladnie. Venom tak pisze, a glos ma jak gimnazjalista co z ogromem leku probuje zaprosic panne z klasy na potancowke [​IMG]

Bardzo fajnie, ze ktos w koncu powedzial, gdzie sie nadaja te glupoty typu “mistrza trzeba pokonac zdecydowanie” i “od mistrza wymaga sie wiecej”.

17. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    zwróćcie uwagę jaki głos ma Anderson Silva [​IMG]

18. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,787
    Zdobyte Lajki:
    21,997
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Te uwagi przypominają mi sytuację gdy wrzuciłem zdjęcia babeczek z KSW i jeden z czytelników napisał, cytuję:

19. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl

Komentarze:
    1,010
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    A Rachelle Leah ma kolana wytarte jak chrystusowe sandały [​IMG] Spotkałem się nawet z tym że ktoś Arianny Celeste nazwał “ta Cyganka z UFC” [​IMG]

No co poradzisz że wszyscy userzy mają takie wystrzałowe panny że na wyżej wymienione to by nawet nie splunęli [​IMG]

20. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    a bo mamy [​IMG]

Share This Page