1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 48

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, Apr 6, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    MMARocks Radio: Szklana Szczęka Szoł ep. 48

2. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Dobry odcinek .

3. Guest

Guest Guest

Fajny odcinek. Jezeli chodzi o Gomiego to tak jak defthomas rowniez jestem zdania ze to ten sam zawodnik, moze z troszeczke gorszym refleksem, tylko Florian i cala reszta lekkich go dawno przegonili. Nie zgodze sie natomiast z tym ze Aoki obroni dume Japonii i wygra z Melendezem. Jezeli Gilbert zaprezentuje sie tak jak z Thomsonem to nie mam watpliwosci kto wygra ten pojedynek, choc tak samo mowilem jak Aoki walczyl z Alvarezem i mocno sie zdziwilem. Jezeli chodzi o UFC 112 to nie daje szans ani Edgarowi ani Maii. Damian zostanie moim zdaniem zniszczony w pierwszej rundzie i walka niestety w ogole nie trafi do parteru. Edgar tak jak mowiliscie we wszystkim jest gorszy od Penna ale wg mnie jest ciezszym przeciwnikiem w szczycie formy niz Sanchez. Nr. 2 lekkiej dla mnie to Florian i jak Penn go pokonal to uswiadomilem sobie ze nie ma bata na niego w tej dywizji. Jezeli chodzi i Nelsona to bardzo mi zaimponowal i bardzo chetnie zobaczylbym go z dos Santosem. Nie obrazilbym sie rowniez jakby dostal Kongo zamiast Mira a Frank dostalby rewanz z Nogueria. Taki rewanz bardzo chetnie bym ogladnal.

4. markeba

markeba Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    75
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Gdyby Struve wziął się za dietę Ubereema to prawdopodobnie po 1,5 roku miałby problem ze ścięciem do 120kg : )

5. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    markeba – ja mam taki scenariusz odnosnie struve. najpierw musi sie podlozyc w jednej, dwoch walkach w ufc, co doprowadzi do zwolnienia. nastepnie obrac kierunek – japonia (dream, sengoku) a tam juz bedzie na niego czekalo “sushi”, ulubiony przysmak alistaira. kilka walk wygralby oklepujac m.in fujite, choia i sappa, przy okazji mocno przybierajac na masie, zajadajac “sushi” . natepnie wrocilby do ufc, a tam to juz strzezcie sie lesnare, carwiny i nelsony [​IMG]

Share This Page