MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

Jak dalej wierzysz, że Kawulski woli wydać pieniądze na pensję Brancha niż Popka to Gratuluję
A gdzie ja tak powiedziałem? W kontekście KSW, chodziło mi o to że Branch miał walczyć z Błachowiczem na KSW 18, bo był już podpisany i nawet trailery były nakręcone.
A ogólnie chodziło mi o to że nie rozbijał się po świecie na małych galach, skupił się na wypełnieniu kontraktu w WSoF i powrocie do UFC.
 
Materiał w trochę innym klimacie, piszcie czy takie filmiki sa ok, bo robi się to o wiele szybciej niż flashbacki i mógł bym takie materiały tworzyć dużo częściej :)

Jestem fanem Twoich filmików.
Co do tego odcinka to forma fajna,treść jednak w odróżnieniu od innych filmów, ma tu chyba najniższy poziom.
Zaczynając od wymowy słowa "Digest",przez pomijanie faktu że Joanna musi wygrać też swoją walkę,przez nie ogarnięcie że Krylov już nie jest w UFC,przez czepienie się modelu - Gala w Europie = Europejczyk vs Europejczyk (Co oczywiście się zdarza częściej niż w USA na pewno,ale nie jest jedynym kluczem zestawiania walk [Sprawdź rozpiski jak nie wierzysz ;)] po Louzona którego wrzuciłeś tu bo ..... no właśnie nie wiem czemu,bo na pewno nikt na świecie nie kojarzy faktu (albo i nie faktu) że ktoś go tu lubi.
 
przez nie ogarnięcie że Krylov już nie jest w UFC
O Alcapone w kontekście walki z Jankiem wspomniałem tak raczej w formie żartu, bo skoro już nawiązałem przy okazji Cirkunova to aż żal nie było pociągnąć wątku bohatera Cohones. :D
Dużo większe faux pas zrobiłem z Lapilusem, bo znalazłem info że UFC go pogoniło a wrzuciłem go jako jedynego kandydata dla Stasiaka.
Louzona którego wrzuciłeś tu bo ..... no właśnie nie wiem czemu,bo na pewno nikt na świecie nie kojarzy faktu (albo i nie faktu) że ktoś go tu lubi.
Jak mówiłem to są takie moje propozycje na walki, po pojedynku z Heldem, czy to tu na cohones, czy nawet w mediach pojawiały się głosy że fajnie by było gdyby Joe zawalczył na gali w Polsce. Poza tym ja po prostu zawsze byłem jego fanem i marzyłem o jego walce z Hallmannem. :)
Generalnie:
Co do tego odcinka to forma fajna,treść jednak w odróżnieniu od innych filmów, ma tu chyba najniższy poziom.
Pełna zgoda. Nie ukrywam że zrobienie tego filmu zajęło mi godzinę, gdzie flashback zazwyczaj zajmuje mi cały dzień i zwyczajnie wziąłem mikrofon i bez żadnego przygotowania nagrałem ten materiał. Trochę z ciekawości, trochę z zazdrości że na innych kanałach takie filmiki mają po kilkadziesiąt tysięcy odsłon. :)

Dzięki wielkie za opinię! :)
 
O Alcapone w kontekście walki z Jankiem wspomniałem tak raczej w formie żartu, bo skoro już nawiązałem przy okazji Cirkunova to aż żal nie było pociągnąć wątku bohatera Cohones. :D
Dużo większe faux pas zrobiłem z Lapilusem, bo znalazłem info że UFC go pogoniło a wrzuciłem go jako jedynego kandydata dla Stasiaka.

Jak mówiłem to są takie moje propozycje na walki, po pojedynku z Heldem, czy to tu na cohones, czy nawet w mediach pojawiały się głosy że fajnie by było gdyby Joe zawalczył na gali w Polsce. Poza tym ja po prostu zawsze byłem jego fanem i marzyłem o jego walce z Hallmannem. :)
Generalnie:

Pełna zgoda. Nie ukrywam że zrobienie tego filmu zajęło mi godzinę, gdzie flashback zazwyczaj zajmuje mi cały dzień i zwyczajnie wziąłem mikrofon i bez żadnego przygotowania nagrałem ten materiał. Trochę z ciekawości, trochę z zazdrości że na innych kanałach takie filmiki mają po kilkadziesiąt tysięcy odsłon. :)

Dzięki wielkie za opinię! :)
Powodzenia w dalszej robocie,jesteś na pewno na dobrej drodze.
 
No może przegiąłem, ale o 9 robię sobie spis tematów i zapisuje to co bym chciał powiedzieć, a o 15-16 wrzucam film na YT. Niestety jestem tylko ubogim studentem i nie mam nawet lamp, więc muszę czekać aż wyjdzie słońce i rzuci swoje promienie słoneczne na moje profesjonalne foto-tło za 14.99. :D
 
Można tylko powiedzieć o Tobie to ,Tak jak określił kiedyś Kawulski Kowalika "rozwijasz się szybciej niż samo MMA"
 
Hej, nowy odcinek już na kanale :) jak się komuś nie będzie chciało oglądać, to napisze tutaj że w sobote jestem na forum mma i będę chciał zrobić sonde wśród fanów mieszanych sztuk walki, więc jeśli ktoś chce stać się gwiazdą hehe internetu to zapraszam :D
 
będę chciał zrobić sonde wśród fanów mieszanych sztuk walki,
sonda.jpg


Nie,dzięki
 
Jeśli ktoś przegapił, tak jak mówiłem na Forum MMA była sonda, będę starał się co 2-3 dni wrzucać kolejne pojedynki, pierwszy: Kornik vs Saszka.
Jeszcze raz dzięki @Gienek i @klimek1 za typy, bo fani którzy byli na forum totalnie nie chcieli odpowiadać, w przeciwieństwie do zawodników którzy ani razu nie odmówili. :D
 
Nowy Flashback + zmieniłem trochę formę, gadam chwilę przed kamerą a później wstawiam jakieś urywki walk czy trailerów z dubingiem, mam nadzieje że osoby narzekające na moją japę czują się usatysfakcjonowane. :)
 
Szybkie typowanie KSW 38, lepiej późno niż wcale. :) A w sobote wpadnie film z typowania walki Popek vs Burneika lub Różal vs Fernando mi. przez Marcina Tybure, Mariana Ziółkowskiego, Artura Sowińskiego oraz Aleksandra Georgasa :) Stay tuned!
 
Zaczynam cykl z typowaniem KSW 39, czekajcie, bo jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gościnnie pojawią się naprawdę świetni zawodnicy. ;)

Niestety ,tym razem muszę wylać falę krytyki do tego odcinka.
Praca kamery zjebana.Podczas wywiadu powinieneś zrobić zbliżenia z nagrywaną osobą.Praca dwóch kamer by była miłe widziana ,no i wywiad zdecydowanie za krotki.
Do pochwały należy to,ze sie nie jakales ,no i potrafiłeś odrywać wzrok.Tutaj mam pytanie ,jak to byłeś w stanie zrobić?
 
Praca kamery zjebana.Podczas wywiadu powinieneś zrobić zbliżenia z nagrywaną osobą.Praca dwóch kamer by była miłe widziana ,no i wywiad zdecydowanie za krotki.
Do pochwały należy to,ze sie nie jakales ,no i potrafiłeś odrywać wzrok.Tutaj mam pytanie ,jak to byłeś w stanie zrobić?
Cześć Darek!
Apropo wywiadu, to jest to tylko urywek, mnie jako osobie która jest przed kamerą ciężko nią operować, a niestety na własnego operatora jeszcze mnie nie stać. ;) No i tamtego dnia praktycznie jeden po drugim zrobiłem ponad 10 wywiadów, dodatkowo to był pierwszy raz jak w ogóle robiłem wywiady więc musisz mi wybaczyć pewne niedociągnięcia.

Co do odrywania wzroku, cały czas myślałem o tym, że potencjalnie ten wywiad może obejrzeć Piotrek Wawrzyniak, i gdybym zbyt nachalnie spoglądał na Kasie, mogło by się to dla mnie skończyć nokautem. ;)
 
czekajcie, bo jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gościnnie pojawią się naprawdę świetni zawodnicy. ;)

Takie małe pytanie:
Te typowania będziesz nagrywać z zawodnikami jakieś aktualne? Czy będziesz ze starych materiałów wycinał?
 
Te typowania będziesz nagrywać z zawodnikami jakieś aktualne? Czy będziesz ze starych materiałów wycinał?
Będą takie i takie, nie wiem na ile to się uda, kolejne na 99% będzie z zawodnikiem UFC bo dziś do niego jadę. Bardzo bym chciał by to wypaliło bo to chyba fajna sprawa i lepiej się to ogląda niż takie typowanie gdzie przez 10 minut się nawija o pojedynkach.
 
Dobra robota. Skasowałeś zielone tło i nawet masz swój styl mówienia . Oglądam na Yt i wypełniasz trochę lukę w newsach mówionych po polskiemu a do tej pory tylko u ruskich takie oglądałem.
 
Wiedziałem że jak napiszę to wykraczę, wypadło mi spotkanie z zawodnikiem, więc zamiast tego w roli eksperta wystąpił Zabor. :D
 
Back
Top