MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

dalem suba, cos ubogo panie z odbiorcami
Takie życie, staram się zawsze więcej poświęcać na światowe MMA i gdzieś na plecach takich walk jak popek-koksu przemycać informacje np. o Polakach w UFC, gdybym skupił się wyłącznie na KSW pewnie by było wiele lepiej. Ale mnie nie zależy szczerze mówiąc na uwadze januszy, wolał bym mieć widzów stricte zainteresowanych MMA. :)
 
Zapraszam na nowy vlog po przerwie :) Nie jest super bo czas goni, ale zawsze coś. :)

"trzeba przyznać " że porównanie do strzału w tył głowy było słabe. "trzeba pamiętać " żeby nie stosować odwołań do ludobójstwa w odniesieniu do tak błahych spraw jak karta walk KSW.
 
"trzeba przyznać " że porównanie do strzału w tył głowy było słabe. "trzeba pamiętać " żeby nie stosować odwołań do ludobójstwa w odniesieniu do tak błahych spraw jak karta walk KSW.
Fakt, to jest bardzo słabe i posypuję głowę popiołem, kompletnie nie myślałem nawet tymi kategoriami. Dzięki za cenną uwagę, bo nie ukrywam że wcześniej gdzieś zdarzało mi się używać takiego sformułowania i nie zwróciłem na to uwagi.
 
Fakt, to jest bardzo słabe i posypuję głowę popiołem, kompletnie nie myślałem nawet tymi kategoriami. Dzięki za cenną uwagę, bo nie ukrywam że wcześniej gdzieś zdarzało mi się używać takiego sformułowania i nie zwróciłem na to uwagi.
Skoro tak to kilka słów pochwały poza kilkoma powtorzeniami, zwięźle, na temat i subiektywnie a to się ceni.
 
Ni z tego, ni z owego, się wciągnąłem i oglądam każdy odcinek Twojego vloga. Bardzo fajnie jest to zmontowane, możesz powiedzieć jakiego programu używasz?
 
Ni z tego, ni z owego, się wciągnąłem i oglądam każdy odcinek Twojego vloga. Bardzo fajnie jest to zmontowane, możesz powiedzieć jakiego programu używasz?
Adobe Premiere, ale to w zasadzie bez znaczenia bo tak naprawdę jedyne co robie to tne klipy, równie dobrze mógł by być to Sony Vegas. :)

Bardzo mnie cieszą wasze miłe słowa, dzięki wielkie! :)
 
Last edited:
Zapraszam na nowy vlog po przerwie :) Nie jest super bo czas goni, ale zawsze coś. :)


Kolejny świetny odcinek @Wojtek123 ! Dobra robota! Wywiady z Masterdamu też elegancko! Szkoda, że jakoś wcześniej się nie zgadaliśmy, może dałoby radę się zobaczyć na miejscu. Wojtek nie pamiętam czy pytałem, czy ktoś inny - czym nagrywasz te vlogi?
 
Nowy vlog wjechał. :) Szału nie ma, niestety miałem bardzo mało czasu + dziś nie było praktycznie słońca więc bardzo słabo udało się wykluczyć tło i obraz "mrowi". :(

Wojtuś, moze tylko mnie ale drażni troche powtarzające się często"umówmy sie". A tak to krótko i na temat, spox;)
 
Ta sytuacja z Charlize Theron jak dla mnie komiczna i trochu niezrozumiała ...:tongue: Chyba naprawdę jest wielką fanatyczką tego sportu , że aż tak podsumowała walkę , która była nudna ( szkoda tylko , że te ,, faki ,, wylądowały w kierunku naszego zawodnika, chociaż z drugiej strony fejm dojebany dla Tybury :lol: ) .

Dobra robota Wojtek ! Obejrzę wszystkie odcinki jak tylko znajdę chwilę .:wink:
 
Nowy vlogasek :D

Jak zwykle dobry materiał.Rozwijasz się (Twoje materiały)w niesamowitym tępie.Trzymaj tak dalej.
Odnośnie następnego oponenta Jotki to dla przypomnienia on już debiutował w UFC ,gdzie zaliczył 4 walki (2-2) i jednym z oponentów którego udało mu sie pokonać był Drwal.Branch jest dosyć znany w USA i nie był bym taki pewien czy nie będzie w tej walce faworytem.
 
Materiał w trochę innym klimacie, piszcie czy takie filmiki sa ok, bo robi się to o wiele szybciej niż flashbacki i mógł bym takie materiały tworzyć dużo częściej :)

Zajebiste, zwłaszcza pierwsza fotka Gegarda :OK:
Moim zdaniem takie materiały mają rację bytu, bo to taki typowy styl teleexpresu.
 
Materiał w trochę innym klimacie, piszcie czy takie filmiki sa ok, bo robi się to o wiele szybciej niż flashbacki i mógł bym takie materiały tworzyć dużo częściej :)

nawet spoko to wyszlo. Jak bym mial sie przyczepic do czegos to tylko do wymowy slowa "digest" :wink:
 
Nowy vlogasek :D


'David Branch celowo nie ryzykował przyjazdu do Polski...."
Dalej nie słucham. Jedyną organizacją z "Europy", która mogłaby go ściągnąć jest ACB. Nikt kurwa inny.
Jak dalej wierzysz, że Kawulski woli wydać pieniądze na pensję Brancha niż Popka to Gratuluję. For real.
 
Back
Top