MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

Wjechał nowy Flashback, a w między innymi 3 kandydatów do walki z Jurasem, trochę o Wójcik vs Narkun(i gafie jaką ten walnął), Omielan vs Johnson, Nurma vs Ferguson + kącik śmiechu z Sonne vs Ortiz.
Rozkminiam też czy nie wypuszczac jakiś dodatkowych vlogów w tygodniu, tylko nie za bardzo mam jeszcze pomysł co miało by się w nich znaleźć.
 
Wjechał nowy Flashback, a w między innymi 3 kandydatów do walki z Jurasem, trochę o Wójcik vs Narkun(i gafie jaką ten walnął), Omielan vs Johnson, Nurma vs Ferguson + kącik śmiechu z Sonne vs Ortiz.
Rozkminiam też czy nie wypuszczac jakiś dodatkowych vlogów w tygodniu, tylko nie za bardzo mam jeszcze pomysł co miało by się w nich znaleźć.

Nowe szklo?
 
  • Like
Reactions: Tjo
Na pocieszenie, nowy Flashback a w nim słówko o powrocie Jurasa, ostatnim UFC, Błachowicz vs Cummins i Wrzosek vs Koike. Starałem się robić mało cięć i jak najwięcej powiedzieć "na raz", więc możecie dać znać czy ogląda się to teraz lepiej.

Zapraszam do oglądania. :)
 
Czołem, tak w kwestii nowości, teraz zarówno kanał jak i fanpage nazywa się "MMA Flashback", z uwagi na to że udzielam się w innych projektach MMA i niekoniecznie chce je mieszać do tego kanału postanowiłem nie firmować tego swoimi personaliami, także mały "re-branding".
Adres fb: fb.me/mmaflashbacktv

Dodam także że niedługo oprócz głównej serii powinny się pojawić vlogi w tygodniu w których pojawią się komentarze do spraw bieżących. :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
Myk! Nowy odcinek, z lekkim poślizgiem ale się udało. Dziś również starałem się trochę rozwinąć gadkę aby nie robić miliona cięć, mam nadzieje że ogląda się to lepiej.
Główny temat to Mamed vs Borys, jak kogoś to nudzi to od 2:40 o UFC :)


Od Shevchenko, to niech sie lepiej daleko trzyma. Co do Mameda, to uważam, ze walka powinna sie odbyc w 85 mamedweight. To i tak byłby ukłon w strone Borysa, bo nie bedzie musiał zbijac.
 
Od Shevchenko, to niech sie lepiej daleko trzyma
Też nie jestem entuzjastą tego starcia, ale Asia gdzieś sama o tym mówiła i Walentyna też chyba podawała to dalej, więc jak obie chcą, co zrobisz... Dla mnie ważne aby powstało 56(kurwa we vlogu powiedziałem 57) w UFC i aby Aga Niedzwiedź dostała kontrakt. :)
 
@Wojtek123 gdzie i kiedy szukac tej rozmowy z Damianem o ktorej wspominales ? Korzystajac z okazji. Fajnie, ze bierzesz udzial w podcascie ITC, mozesz przy okazji troche edukowac prowadzacego ;) Nie wiem skad zdziwienie zakontraktowaniem Tomka Sarary. Walki K-1 pojawiaja sie przeciez na Spartan Fight od pierwszej edycji, a Michal Krolik jest jedna z twarzy organizacji. Aby to przeoczyc trzeba chyba po prostu w ogole nie ogladac tych gal.
 
@Wojtek123 gdzie i kiedy szukac tej rozmowy z Damianem o ktorej wspominales ?
Na 99% w czasopiśmie Fight Expert. Nie mam podbitego że faktycznie ten wywiad się pojawi, bardzo mi zależy, zobaczymy czy to co udało mi się wyczarować z Damianem(a wierzcie mi że Damian w normalnej rozmowie to zupełnie inny gość niż w wywiadach) zostanie zatwierdzone przez redakcję. :)
Aby to przeoczyc trzeba chyba po prostu w ogole nie ogladac tych gal.
Ja się zbytnio względem tego nie wypowiadałem bo po prostu ani Tomek Sarara ani Spartan Fight obecnie mnie nie grzeje, po prostu. ITC to też zupełnie inna para kaloszy niż to co robie na swoim kanale na YT, który jest niezależny od jakiegokolwiek portalu. :)
 
Jest i nowy Flashback, pierwszy raz na pełnym green screenie. :) Nie traktujcie tego serio, to taki walentynkowy wybryk, zobaczymy jak się przyjmie. :D

gadasz to samo.
5:22
5:45

Tło zajebiste. Zostań przy tym. Dużo brakuje do ideału. Ale fchuuuj lepsze to, niż szafka i zielony karton za tobą :)
 
Tło zajebiste. Zostań przy tym. Dużo brakuje do ideału. Ale fchuuuj lepsze to, niż szafka i zielony karton za tobą :)
To jest już zalążek tego do czego od początku dążyłem, czyli takie filmy z jednej strony informacyjne, z drugiej trochę z jajem. :)
Przy sprzyjających wiatrach kolejny odcinek będzie zupełnie inny, i pojawią się w nim goście w postaci zawodników MMA. ;)
 
Zapraszam na nowy vlog po przerwie :) Nie jest super bo czas goni, ale zawsze coś. :)

Co do zestawienia Popek - Koksu, to nie istotne że bilety sprzedają sie dobrze, mają sie sprzedać jak najlepiej to pierwsze, po drugie gala bedzie chyba w PPV wiec co ma do tego obecna szybkosć sprzedaży biletów? Ja tu nie widzę niczego nie zrozumiałego.. Ta walka ma swój target odbiorców i ten target ma również sięgnąć po bilety i subskrypcje. A zapewniam Cie, że targetem nie są tylko gimby. Ma też medialnie rozgłaszać samo wydarzenie.
 
Back
Top