MMA według Wojtka - Vlog MMA :)

@Masta @maras mówicie tak jak byście nie znali Zabora. :) W kolejnym typowaniu będzie dla odmiany chyba jeden z najskromniejszych polskich zawodników, zestawiając ze sobą jego osiągnięcia i rozpoznawalność, jest już nagrane, tak więc jutro/w poniedziałek puszczam :)
 
Hej. Nagralem nowy flashback w nieco inny sposób. Zawsze były narzekania na maniere w głosie, na nienaturalny sposób mówienia. Przy nowym odcinku totalnie się nie przygotowywałem, wypisałem sobie tylko temat i leciałem na freestylu. Pytanie do osób ktore mnie oglądają, czy jest w ogóle jakaś różnica i ogląda się to lepiej? Poza tymi powtórzeniami których w końcu się pozbędę, a przynajmniej tak MI SIĘ WYDAJE :D

 
Hej. Nagralem nowy flashback w nieco inny sposób. Zawsze były narzekania na maniere w głosie, na nienaturalny sposób mówienia. Przy nowym odcinku totalnie się nie przygotowywałem, wypisałem sobie tylko temat i leciałem na freestylu. Pytanie do osób ktore mnie oglądają, czy jest w ogóle jakaś różnica i ogląda się to lepiej? Poza tymi powtórzeniami których w końcu się pozbędę, a przynajmniej tak MI SIĘ WYDAJE :D


jest ok, słuchało sie tak samo dobrze jak poprzednie Twoje nagrania. Jedynie co to w niemal kazdym zdaniu specyficznie akcentujesz ostatnia sylabe w ostanim wyrazie.
 
Kolejny poza-flashbackowy film, myślę że raz w tygodniu będą się pojawiać takie materiały dodatkowe o ile oczywiście będzie to kogoś ciekawić :)
 
Wracam trochę do tematu, już prawie rok prowadzenia kanału swoją droga(sporo to namieszało mi w zyciu w sumie). ;)
Dziś po raz pierwszy zrobiliśmy na kanale Live i wydaje mi się że od teraz już cyklicznie będzie się to powtarzać. Wstepnie termin ustaliłem na każdą sobotę o 13:00, tak więc zapraszam serdecznie! Wymyśliłem że generalnie będzie to tak jak Flashback w zamyslę, więc moja prasówka na początku plus jakieś uwagi od Was, a później po prostu dyskusja z widzami na tematy wszelakie. :)
Zapraszam do sprawdzenia dzisiejszego live:
 
Back
Top