Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Sklad-na-mecz-Polska-Litwa.png
 
Hiszpanie zwolnili trenera na dzień przed rozpoczęciem Mundialu :siara:



Kongres FIFA zdecydował, że mistrzostwa świata w 2026 roku zorganizuje wspólna kandydatura Kanady, Meksyku oraz Stanów Zjednoczonych. Kontrkandydatem było Maroko.
 
Last edited:
z tym VAR'em, bede niezle jaja (przekrety tez) na MŚ, tak przeczuwam
czesto podejmowane decyzje w trakcie meczu, po kilku, kilkunastu minutach ~
 
-Portugalia, bo Cristiano i się też lubię oglądać ten zespół już od Euro 2004.
-Brazylia - Joga Bonito. Sentyment od czasów gdy grał tam pewien pan z nietypową grzywką na mundialu w Korei i Japonii.

Ronaldinho, Ronaldo, (Kaka?), (Figo?)

:jon:
 
Hiszpanie zwolnili trenera na dzień przed rozpoczęciem Mundialu :siara:



Kongres FIFA zdecydował, że mistrzostwa świata w 2026 roku zorganizuje wspólna kandydatura Kanady, Meksyku oraz Stanów Zjednoczonych. Kontrkandydatem było Maroko.
Jaja jak berety. Na piłkarzy taka inba przed taką imprezą raczej dobrze nie wpłynie. Jeden z faworytów potencjalnie odpada z wyścigu o złoto.

Tak sobie myślę, że to ostatni normalny mundial. Za 4 lata mamy turniej "na gwiazdkę". A potem już zjebana formuła z 48 zespołami.
 
Jaja jak berety. Na piłkarzy taka inba przed taką imprezą raczej dobrze nie wpłynie. Jeden z faworytów potencjalnie odpada z wyścigu o złoto.

Tak sobie myślę, że to ostatni normalny mundial. Za 4 lata mamy turniej "na gwiazdkę". A potem już zjebana formuła z 48 zespołami.
Racja, im więcej drużyn tym mniejszy prestiż i ranga spotkań i samego turnieju.
Co do MŚ u arabów to... byłby całkiem spoko gdyby następny był normalny. Bo w sumie sam jestem ciekaw jak to wypadnie, jak zrobią przerwy w ligach itp.
 
Abstrahując od bolących kolan i barków, komu będziecie kibicować (oprócz Polsce)/na mecze jakich reprezentacji chętnie rzucicie okiem? Ja będę bacznie obserwował poczynania:

- Belgii - fajna paczka, ale grają trochę egoistycznie + lubię de Bruyne (wczoraj całkiem fajnie spotkanie z Kostaryką)
- Portugalia - od Euro 2004
- Hiszpania
- Chorwacja
- Anglia - z sentymentu do lat młodości, kiedy miałem pierdolca na punkcie brytolskiego futbolu
Senegal, Kolumbia, Japonia
 
Dobra Panowie, gdzie polecacie oglądać mundial, jak ktoś nie ma dostępu do TV? Vectra też mi się zjebała... Tylko chodzi głównie o Polskie streamy, a na acestream pewnie łatwo o to nie będzie.
Bo na weeb.tv to juz premium nie śmiga..
 
Dobra Panowie, gdzie polecacie oglądać mundial, jak ktoś nie ma dostępu do TV? Vectra też mi się zjebała... Tylko chodzi głównie o Polskie streamy, a na acestream pewnie łatwo o to nie będzie.
Bo na weeb.tv to juz premium nie śmiga..

Przecie na sport.tvp.pl będzie
 
Wokół mistrzostw w piłce nożnej zawsze robi się dobry klimat i tak jak 99% w dupie ma "egzotyczne" zapowiedzi wrzucane w temat piłka nożna przez @granvorka (tylko się nie obrażaj ;) tak jutro Maroko - Iran :bleed: :))
 
Back
Top