Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Senegal może być do ogarnia na lajcie jeśli przyjadą skłóceni (co się często zdarza przy drużynach z Afryki) albo mogą być czarnym koniem mistrzostw(Mane, Balde Keita, Gueye w formie).
Mogą nas zabiegać a dodatkowo fizycznie też będą mocniejsi.
Boję się tego meczu dużo bardziej niż tego z Kolumbia.
 
Nie obrażaj Pan dobre? ::really::
Panie, to co Pan tak beke na siłę kręcisz z Polski i Polaków? Mam wrażenie, że ostatnio z jakąś wyjątkową zlosliwoscia:jon:
Nie mówię, że przywary narodowe nie są śmieszne, ale wkurwia mnie ten trend w internecie:kis:
 
DeTEn4iX0AAECOU.jpg:large
 
Pytanko, orientuje się ktoś czy na Mundial jakąś gazeta zrobiła specjalne wydanie z okazji Mistrzostw? Chodzi mi o tabele, składy, terminarze, ciekawostki itd.
 
Pytanko, orientuje się ktoś czy na Mundial jakąś gazeta zrobiła specjalne wydanie z okazji Mistrzostw? Chodzi mi o tabele, składy, terminarze, ciekawostki itd.
W tych Orłach to głównie wywiady i relacje od ludzi z Weszło z krajów grupowych rywali. Tylko na stacjach Orlen można dostać.

Dziś terminarz z Przeglądem, a gruby skarb kibica 14 czerwca.
 


http://weszlo.com/2018/06/11/kamil-glik-specjalnie-dla-nas-nie-potrzebuje-operacji/

PRZEGLĄD SPORTOWY

Zaczynamy od… Kamila Glika! Francuscy lekarze dali mu zielone światło, o jego wyjeździe na mundial zdecyduje sztab medyczny reprezentacji.

(…) – Lekarze we Francji powiedzieli, że jest okej. Mogę ruszać ręką. Właściwie już mam pełen zakres ruchu. Dokładnie zbadali bark i powiedzieli, że z dużym prawdopodobieństwem mogę wystąpić na mundialu. Skoro oni, wybitni specjaliści tak twierdzą, to ja im wierzę, bo kto może wydać lepszą opinię? We wtorek obejrzy mnie jeszcze lekarz kadry Jacek Jaroszewski i zostanie podjęta ostateczna decyzja. Co mi właściwie jest? To kontuzja rugbystów, mam zerwane więzadła, ale struktura barku jest w porządku. Będą miał specjalne tejpy, które bardzo poprawiają funkcjonowanie barku, wezmę tabletki i mogę trenować – mówi nam Glik, a my kręcimy głową, gdy czytamy jego słowa, które wysłał w wiadomości.

Jak to właściwie możliwe, że nastąpiła tak szybka poprawa? Glik wyrasta na piłkarskiego terminatora, którego nie jest w stanie złamać żadna kontuzja. Sam Kuentz mówił w minionym tygodniu, gdy odwiedziliśmy go w Monaco, że wyjazd obrońcy jest mało prawdopodobnym. Gdy jednak obejrzał go po kilku dniach, zmienił zdanie. Regeneracja następuje błyskawicznie, co w przypadku Kamila jest normą. Już kilka razy w dwóch ostatnich sezonach miał kilka urazów, które wykluczyłyby z gry większość piłkarzy. Ale nie jego.
 

Czyszczenie pięt pumeksem rozjebało :D

Ciekaw jestem czy sprawa z więzadłami w barku wygląda podobnie do tych w kolanie, tj. jeden będzie wył z bólu jak lekko uszkodzi, a drugi się przypadkiem dowie, że zerwał całkowicie... Wołam @Gienek w tej sprawie.
 
Back
Top