Mirosław Okniński

Niewątpliwie Pan Okniński jak i Pan "Samuraj" Ziółkowski, to postaci bardzo kontrowersyjne tego świata, ale jednak niejako pionierzy, którym należy się szacunek za to co osiągnęli, jak i za to, co temu sportowi dali. Komentarze wyśmiewające ich są nie na miejscu, zwłaszcza wśród nas. Sam z chęcią poczytałbym jakiś większy artykuł o tych Panach.
 
Komentarze wyśmiewające ich są nie na miejscu


Akurat Boruta sam aktywnie się ośmiesza w internetach. Przynajmniej tam, gdzie nie jest zbanowany.
 
Ja akurat mam styczność z nim na jednym z forum internetowych i ośmieszaniem na pewno bym tego nie nazwał. Wykazuje się wiedzą i ją prezentuje w sposób ciekawy, nie pokazując swojego oblicza, o które go wszyscy posądzają (nie powiem, ze nie słusznie). Nie wypada źle mówić o nim dzisiaj, jak go tutaj nie ma. Jest kontrowersyjny, ale nie atakujmy każdego z zasady, tylko ze wzgledów na obecne czyny.



Co nie zmienia faktu, że chętnie poczytałbym o jego kolejach losu. Specjalnie użyłem starego zwrotu, żeby nie zaczęła się kolejna wojna.
 
Nie ma co się czepiać założyciela tematu. Chce się dowiedzieć czegoś o jednej z głównych postaci na początkach polskiego MMA, ja również ciekawe informacje na jego temat bym przeczytał, bo jak napisał ktoś wyżej, gdy on działał ja byłem w wieku komunijnym.



Wiewiur, na którym forum?
 
Wpiszcie w google Boruta+SFD. Chłop prekursorem w bjj jest ale na necie żyłka mu popuszcza jak Mirasowi w narożniku:-)
 
Było kiedyś takie forum Kosior.org i tam było dużo informacji na temat trenera i jego filii bo to było chyba ich oficjalne forum.
 
def.



kosior był kopalnią lol kontentu. Posty trenera Mirka o Pudzianie z kolegami i publiczne rozmowy z byłymi członkami sekcji o wdzięcznych nickach np "mirek świrek" zawsze gwarantowały udaną zabawę :)



Obecnie chyba najlepiej napisać do Mirasa z informacją, że chce się stworzyć stronę w Wikipedii czy inny artykuł i poprosić o informacje tudzież wywiad.
 
Odnośnie boruty to przypominam pamiętny post odnośnie złomiarzy :>



http://forum.fight-club.pl/topics25/calkowity-zakaz-zadawania-sie-ze-szmaciarzami-vt5615.htm
 
SAJD! Na tym forum zebrałem sporo wiedzy! Kiedyś było zajebiste, później Boruta albo pobanował (mnie też, nawet 3 razy), albo ludzie przestali się udzielać. Ja jestem wdzięczny Borucie, bo mimo swoich dziwnych poglądów na temat sportów walki, można było duuużo się dowiedzieć. Pamiętam ten temat. Aż sobie je poczytam... :)
 
Generalnie w środowisku jest dużo takich ludzi o których mało co kto wie, ten kto zaczyna dopiero wchodzić w świat MMA, właśnie takich jak Boruta, Miras czy ze świata grapplerskiego Esco, który jest pobanowany chyba wszędzie gdzie tylko się da. :-)
 
Ze starej ekipy na tym forum działa chyba tylko Lucjusz, który ma ogromną wiedzę na temat siłowni i odżywiania się. Tutaj w ten temat nie wchodzę, ale tam wchodziłem.
 
W tym temacie z 2002 nieźle się Juras z Borutą cisną http://www.sfd.pl/Sakuraba_Royce%3A_czy_nadal_bjj_rzadzi_-t23468-s3.html
 
Makalele dzięki za przypomninie:-)







Po tym tekście Boruty do Jurasa klękłem i oplułem monitor:-)







W banie smieciu to sam mozesz zebrac. Bajki to asobie mozesz opowiadac. Ja tez sie dowiedzialem co nieco o tobie. Np jak to w szkole twoi koledzy wp*****lali cie do smietnika i sie bawili. Albo jak coi podpalali woly i gwalcili kijem od szczotki. O tym ze robiles laske panu od wuefu nie wspomne.
 
Też mi to humor poprawiło, ale na tym kończę, bo nie chcę dostać zaproszenia do Trójmiasta :-)
 
Eh piękne pionierskie czasy MMA i neta. Dzisiejsze trolle i dyskusje nie dorównują temu co kiedyś było np. na SFD.Ta misja i fanatyzm Boruty, to urocze wiejsko-warszawskie gówniarstwo Jurasa. Każdy na necie zachowywał się jak mu w duszy grało, bo nikt nie pomyślał, że net jest wieczny i wszystko pamięta:-)
 
w każdym bądź razie czekam na kolejną galę PLMMA, a to już za kilka dni zasiądę przed telewizorem. Jeśli ktoś kiedyś określił się mianem fanem KSW, to mnie można nazwać zagorzałym fanem PLMMA.
 
Marcin ni ch^ja,to bylo dawno i przez przypadek trafilem-jakis flame byl i cos sie tam działo. http://budo.net.pl/ <- szukaj jak chcesz,ale moze Ci to troche zając:-)
 
ja znalazłem informacje, że Mirosław Okniński urodził się 23 lipca 1969 roku , ale gdzie nie wiadomo xD
 
Back
Top