Mirosław Okniński vs Bracia Oleksiejczuk. KONIEC WSPÓŁPRACY!

Jeśli Oleksiejczuki chcieli miec swoj gym i tylko tam treniwac trzeba bylo zrobic otatnia walke zgodnie z mirasowymi planami, nastepnego dnia pojechac do ASW i uscisnac Mirasowi łape- odstepnego placic nie musieli.
 
Lepsze takie rozstanie niż później teksty: nie słuchał na treningach to przegrał.
BTW jeszcze zobaczycie Cezarego na FAmeMMA :korwinlaugh:
 
Co by o Mirku nie mówić trenerem jest wybitnym. Nie skupianie się wyłącznie na karierze zawodnika a łączenie paru ról na pewno nie pomoże w karierze. Pycha kroczy przed upadkiem. Śmieszy mnie też hejt Strusa w kierunku Mirka jestem przekonany to by go spokojnie do UFC wprowadził. Na chwilę obecną najmocniej stoi ANKOS , WCA słaby rok.
Jedyna szansa WCA to powrót Akopa i jego walka z Tańculą albo Erko o ile Królewicz postanowi wrócić
 
Co by o Mirku nie mówić trenerem jest wybitnym. Nie skupianie się wyłącznie na karierze zawodnika a łączenie paru ról na pewno nie pomoże w karierze. Pycha kroczy przed upadkiem. Śmieszy mnie też hejt Strusa w kierunku Mirka jestem przekonany to by go spokojnie do UFC wprowadził. Na chwilę obecną najmocniej stoi ANKOS , WCA słaby rok.
Jedyna szansa WCA to powrót Akopa i jego walka z Tańculą albo Erko o ile Królewicz postanowi wrócić
Strus to w ogóle się zesrał na Mirka wielki gwiazdor, a sam chce robić swoją organizację, może w końcu wygra z tym Haratykiem jak dobrze w kontrakcie zapisze :korwinlaugh:
 
Back
Top