1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Minotauro stawia na Carwina

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by fusel, Jun 4, 2010.

1. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Minotauro stawia na Carwina

2. Wojtassio

Wojtassio Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    372
    Zdobyte Lajki:
    54
    Punkty:
    1,790
    Stary Minotauro prawdę rzecze! Carwin go rozjedzie.

3. sobel

sobel Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    629
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    lepiej niech powie kiedy znowó go zobaczymy

4. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Tutaj muszę się zgodzić z Antonio.
    Carwin powinien wygrać, ale jak to się potoczy nie wie nikt.

5. Koziol

Koziol Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    403
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ciesze się, że mamy z Antkiem to samo zdanie:)

6. slipmych

slipmych BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    730
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Duża szansa, że pas trafi do Brazylii ale raczej Rodrigo już go nie zdobędzie. Co do walki Lesnar – Carwin to nie zgadzam się z nim [​IMG]

7. Przemek

Przemek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,326
    Zdobyte Lajki:
    4,565
    Punkty:
    1,890
    Jak Lesnar na mononukleozie(sam niedawno to przeszedłem) rozjeżdżał przeciwników i sparing partnerów to teraz w 100% będzie strasznyyy nawet jak stanie naprzeciw jego Carwin..

8. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przemek – jak sobie przypominam, to Lesnar zaczal chorowac we wrzesniu, pazdzierniku 2009. A ostatnia walke mial w lipcu. Wiec raczej w czasie walk z Hearringiem, Couturem i Mirem byl zdrowy.
    Chyba, ze ta choroba siedziala w nim wczesniej, zreszta nie wiem w jaki sposob ta chrorba sie rozwija.

9. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,479
    Zdobyte Lajki:
    3,385
    Punkty:
    1,790
    Prawda jest taka, że Carwin jest w cugu – dopiero co walczył i zaprezentował się nam wyśmienicie. Natomiast Brock ma bardzo długą przerwę, która nigdy nie jest korzystna dla zawodników (ring rust robi swoje) – dodatkowo przerwa spowodowana poważną chorobą…więc jego dyspozycji w tej walce nie sposób przewidzieć

10. Wujek

Wujek KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,952
    Zdobyte Lajki:
    207
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    Coal Mining Engineer
    Miasto:
    Śląsk / Ruhrgebiet
    Ja tam myślę że Shane podoła i sklepie Lesnara. A potem pójdzie na piwko xD

11. Guest

Guest Guest

[​IMG]Wedlug mnie smiech calkowicie zasadny:D
    Co do choroby mononukleozy to mialem ten shit. Ogolnie lekko u mnie przechodzila bo trwala tylko miesiac..a by;em rozlozony ze hoho.
    Wszystkie normy watrobowe poprzekraczane o 300% a wiem ze inni maja po 600% tak wiec jak byl hospitalizowany to pewnie lekkich objawow nie mial. Ale wydaje mi sie ze po roku powinien byc w 90%, Mam wrazenie ze walka moze sie skonczyc szybko. No i jestem ciekawy parteru Carwa.

12. Przemek

Przemek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,326
    Zdobyte Lajki:
    4,565
    Punkty:
    1,890
    @fusel no mono może wyłączyć człowieka z cieżkich treningów nawet na 6 miechów.Czujesz sie osłabiony(podobnie przy białaczce ludzie nie mają energii) a jak chcesz poćwiczyć to padasz po 30 min i jest z tobą jeszcze gorzej…zakładając że brock nie należy do leszczy to mogło się bardziej na nim to odbić (podczas mono ma sie osłabiony organizm i pewnie sie przyczyniło do złapania na dodatek świńskiej grypy).Reasumując jeśli Brock wrócił do zdrowia w 100% to nie ma bata na niego ale zawsze jest zagrożenie z prawej rakiety Carwina [​IMG]

13. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Na w 100% zdrowego Brocka potrzeba równie dobrego zapaśnika z lepszą stójką i kondycją. Takim zawodnikiem jest Cain [​IMG]

14. Marcin28p

Marcin28p Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    24
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Nie rozumiem tego zachwytu nad Lesnarem, według mnie Carwin go zniszczy w pierwszych 3 minutach walki. Wydaje mi się że Lesnar jest najbardziej przecenianym zawodnikiem wagi ciężkiej, a całe to podniecenie wynika z imponującej postury Lesnara, ludzie widzą takiego mięśniaka i wydaje im się ze jest nie do pokonania ale Carwin pokaże że jest inaczej:)

15. arrow91

arrow91 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    10
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    również myślę że Carwin wygra tę walkę, przypuszczać można, ale w oktagonie wszystko jest możliwe i zobaczymy jak naprawdę to się potoczy [​IMG]

16. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Ten zachwyt wynika z prezentowanych przez niego umiejętności. Świetne zapasy, dobre bjj defensywne, z walki na walkę lepsza stójka i świetna motoryka jak na tak dużego faceta: szybkość, siła, kondycja,koordynacja ruchowa i płynność ruchów.

17. Slapi

Slapi Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    506
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tens jedynym dobrym zawodnikiem Lesnara byl Mir .. ktorego skad inad Carwin zjad [​IMG]
    Doswiadczenie i umiejetnosci przemawiaja za Carwinem ale jak bedzie sie okaze [​IMG] – to chyba bedzieje najbardziej interesujacy pojedynek ostatnich lat [​IMG]

18. Tens

Tens WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,527
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Pojedynki korespondencyjne nie zawsze mówią prawdę i to kto w jaki sposób pokonał Mira nie ma tu nic do rzeczy. Lesnar wygrał z Couturem (wtedy nr 2 na świecie) i Mirem (wtedy chyba nr 3 na świecie), nie skończył, ale całkowicie zdominował Herringa, a w swoim debiucie w UFC i zarazem 2 walce w karierze był bliski skończenia Franka. Od razu mówię nie jestem fanem Lesnara po prostu wydaje mi się, że wygra tę walkę.

19. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    A jak dla mnie to Lesnar ma słabą szczenę. Jak dziadek couture go raz zamroczył, a mir go kolanem w powietrzu posłał na deski, to Carwin go znokautuje zanim Lesnar go położy.

20. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    14,371
    Zdobyte Lajki:
    5,701
    Punkty:
    1,790
    Lesnar – 100 % zdrowia i formy = UFC HW u niego. Nie widzę sposoby na zdrowego Lesnara , żeby go Shane obłożył [​IMG]

Share This Page