1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wywiad Michał Materla o nieprofesjonalnym zachowaniu UFC i hejterach z internetu

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by szady, Sep 10, 2017.

1. Szarlej

Szarlej Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    18
    Punkty:
    40
    Tak sobie przypominam, że chyba faktycznie proponowali Michałowi zostanie etatowym członkiem AKA, ale może mi się miesza:arch:

2. Chris-73

Chris-73 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    44
    Zdobyte Lajki:
    23
    Punkty:
    790
    Oglądając wywiad odniosłem wrażenie, że Magda ma większego bicepsa od Michała :)

MZ and keyboard_warrior like this.
  3. duubertowa

duubertowa Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,395
    Zdobyte Lajki:
    7,585
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Poznań
    @keyboard_warrior bardzo proszę o zaprzestanie insynuacji, teorii spiskowych i zarzucania komuś czegoś. Jeśli Mroza wywiady i 'jaja' są dla Ciebie bardziej ociekające zajebistością to nie marnuj cennego czasu na oglądanie wywiadów jakieś marnej dziennikareczki która wychodzi na to gówno się zna ;) serio nie chce marnować cennych minut Twojego życia na takie dno.

4. duubertowa

duubertowa Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,395
    Zdobyte Lajki:
    7,585
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Poznań
    A będzie jeszcze sporo :)

5. MirsadBektic

MirsadBektic Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,482
    Zdobyte Lajki:
    2,477
    Punkty:
    290
    Jak na razie nadrabiam czterogodzinną relację live Helwaniego z FIWE także grafik na kibel mam już dopięty do końca roku.:rutekajak:

6. Szarlej

Szarlej Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    22
    Zdobyte Lajki:
    18
    Punkty:
    40
    Nie potrzebnie się spinasz Magda, Ciebie i Wojtka dzieli przepaść jeśli chodzi o rzemiosło dziennikarskie ,oczywiście na plus. Szkoda tylko, że trzeba się oblewać potem, żeby zadać niektórym polskim zawodnikom "niewygodne" pytania. Ale to już nie Wasza wina:friends:

7. duubertowa

duubertowa Bellator
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    4,395
    Zdobyte Lajki:
    7,585
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Poznań
    Absolutnie zero spiny z mojej strony ;) troszcze się o kolegę ;) zero złośliwości :) i dziękuje za komplement :) :*

Szarlej likes this.
  8. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    jebać hejterów z internetu. [​IMG]

9. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Middleweight

Komentarze:
    6,911
    Zdobyte Lajki:
    5,031
    Punkty:
    790
    Przepasc na plus dla Magdy? Ze niby Mrozu kiepski w swojej dziedzinie i gorszy od Magdy?:damjan::no no:

PaweLisu, spontan, Martin and 15 others like this.
  10. VaeVictis

VaeVictis UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,344
    Zdobyte Lajki:
    9,598
    Punkty:
    1,790
    Bardzo ciekawe podejscie do odbiorcy. Widac, ze polskie szkolnictwo wyzsze podaza we wlasciwym kierunku, nawet w zakresie dziennikarstwa.
    Wlasnie dal przyklad absolutnego braku profesjonalizmu przeprowadzajac wywiad z Karolina ;)

billmurray, gk33, mampytanie and 2 others like this.
  11. straszny_raptor

straszny_raptor Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,500
    Zdobyte Lajki:
    1,442
    Punkty:
    490
    Ale ja tylko trolowałem w stylu @Prese , chyba za mało zacytowałem :) Props za nowośmieszną :OK:

keyboard_warrior likes this.
  12. keyboard_warrior

keyboard_warrior BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    718
    Zdobyte Lajki:
    580
    Punkty:
    40
    nie ma dwóch zdań, że Wasz serwis jest najbadziej profesjonalnie zarządzany w tym kraju, macie cohones, potem jest długo nic. To co trzeba oddać Mrozowi, to to, że drąży temat, na tym zbyt dobrze nie wychodzi - bo ludzie nie chcą z nim rozmawiać. Ty jesteś sympatyczna i pełna empatii, dlatego łapiesz w zasadzie z każdym dobry kontakt podczas wywiadu - jesteście trochę jak 2 strony monety.
    Co do teorii spiskowych -już nie będę ich ciągnął, ale dopóki, ktoś z Was nie zapyta o to na #UFCGdansk to one się tam, gdzieś będą tlić, bo nie jest to do końca normalna sytuacja, kiedy zawodnik marzy o UFC, sparuje i kumpluje sie z zawodnikami tej organizacji a na koniec takie historie.

p.s. też coś tu za długo siedzę ostatnio, dam sobie spokój do UFC w Gdańsku

Notorious likes this.
  13. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    też nigdy nie oglądam wywiadów, jak się komuś nie chce tego w formie pisemnej przedstawić, to dlaczego mnie ma się ma chcieć to oglądać? :travolta:

gk33 and bolo75 like this.
  14. mampytanie

mampytanie Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    249
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    140
    @keyboard_warrior z Tobą jest wszystko ok niech się nauczą przyjmować krytykę :beer:

keyboard_warrior, gk33, Prese and 2 others like this.
  15. bolo75

bolo75 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    33
    Zdobyte Lajki:
    34
    Punkty:
    1,790
    Główną siłą tej strony są jej czytelnicy. Dobrze o tym pamiętać Państwo Redaktorzy. Często czytanie komentarzy przynosi więcej rozrywki i informacji niż sam artykuł. Jeżeli ktoś chce znać suche fakty to niejednokrotnie szybciej znajdzie je u konkurencji.
    Pani Magdo, nie ma co strzelać focha tylko dążyć do perfekcji. A jest co poprawiać. Jakość dźwięku, scenografia, montaż. Trochę to kuleje i przez to również wolę pisemną formę wywiadów, bo niektórych zawodników ciężko się słucha ;)

Bardock, billmurray, Orest and 2 others like this.
  16. cypher

cypher KSW
    Light Heavyweight

Komentarze:
    5,833
    Zdobyte Lajki:
    6,120
    Punkty:
    490
    Ten Michał to chyba najtragiczniejsza postać polskiego MMA. Chociaż z drugiej strony, chyba wyciągnął ze swojej kariery totalnego maxa. Przynajmniej finansowego...

Zresztą, ja na jego miejscu wziąłbym jednak to UFC. Jeśli to byłoby moje największe marzenie to bym sobie tego nie darował.

Martin, Bardock and keyboard_warrior like this.
  17. bart123

bart123 WSOF
    Lightweight

Komentarze:
    3,235
    Zdobyte Lajki:
    2,147
    Punkty:
    290
    Tak naprawdę Michał powiedział w tym wywiadzie o wiele ciekawsze rzeczy niż o hejterach i to raczej nie były komentarze z tego forum, a Michał mógł tak pomyśleć skoro pyta go osoba z MMARocks. W każdym razie tytuł mógł nie zawierać tej frazy o hejterach, bo nie tego dotyczył głównie wywiad, wręcz wyrwane z kontekstu niepotrzebne wmieszanie tych słów o hejterstwie. Przez 9 minut wywiadu jest mowa o UFC, KSW, sponsorach i ledwo przedostatnich kilkanaście sekund jest o hejterach. Nie można by dać takiego tytułu "Michał Materla o nieprofesjonalnym zachowaniu UFC i kolejnej walce w KSW" jak to już jest w newsie? Raz chociaż mniej clikcbajtowo, a bardziej z sensem? Wygląda na małe podburzanie no i jest już ponad 3 strony, a w innych wywiadach po kilka wpisów. Taka mała prośba, choć nie wiem kto to przeczyta, ale już tytuł wywiadu być może bez obejrzenia widziało z 40tys. łącznie z YT(przydałyby się statystyki ile łącznie fani oglądali minut z tego wywiadu).

18. Hallack

Hallack Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    322
    Zdobyte Lajki:
    113
    Punkty:
    1,190
    Na czym polega to nieprofesjonalne zachowanie UFC - bo przesłuchałem i nie wiem..

19. keyboard_warrior

keyboard_warrior BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    718
    Zdobyte Lajki:
    580
    Punkty:
    40
    z tego co rozumiem na tym, ze był przeciek (chociaż nie bezpośrednio z winy UFC), bo Michał i jego brat twierdzą, że nigdy na nic się nie zgodzili - co innego twierdził ten brazylijczyk. Mógł być też zarzut, foch polegający na tym, że UFC olewa zawodników, którzy mają konflikt z prawem (Falcao chociaż), Marcin obawiał się, że potraktuje go instrumentalnie i jednorazowo a potem zostawią.
    No bo chyba nie ma im za złe, że dzięki nim ugrał lepszy konntrakt. Tak mi sie wydaje.

20. billmurray

billmurray Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,777
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    140
    to przez śniadanka o 14. godzinie.

HeyPussyRUstillThere likes this.

Share This Page