Metamoris typ prosze o pomoc

tomekb89

Oplot Challenge
Lightweight
Odnosnie gali metamoris chce postawic walke keenan cornelius vs maghales. typuje keenana jest w sztosie mam to info od kogos kto walczyl z nim na ADCC i z Vinim tez hihih(dla dociekliwych poszukajcie kto:)) Jednak zastanawia mnie kurs 1:40 na remis. no tak... ale co to jest ten remis? ktos zna zasady tej gali metamoris? czy to jakas remisowa walka na pkt? plis help
 
Skoro tak niski kurs jest na remis to prawdopodobnie nie ma rozstrzygniec punktowych i kazda walka ktora nie skonczy sie poddaniem (przed czasem) to konczy sie remisem. Ale nie jestem tego pewny ;).







edit: "The athletes compete in 20 minute, submission-only, gi or no-gi matches. There are no points given and if there is no submission, a draw is declared." Czyli tak jak mowilem :).
 
Walki trwają 20 minut i mogą zakończyć się tylko przez poddanie. Jeśli nikt nikogo nie podda to wtedy walka kończy się remisem i nie liczą się wtedy pkt za sweepy, obalenia i pozycje dominujące.



A gdzie można obstawiać metamoris?
 
unibet. maghales ma elastopatie i nie da sie go poddac dzwignia ponoc. ale mam inne typy
 
Back
Top