Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

Ciężko odpowiedzieć, czasami jest seria przez tydzień każdego dnia, później jest miesiąc spokoju. Różnie
A jaka była naidziwniejsza rzecz jaka przez "przypadek" wpadla komuś do dupy? A jaka najwieksza?
Dziwne rzeczy mnie ostatnio ciekawią....
 
Na dyżurze nie ma nudy.
20210817_194329.jpg


20210817_194635.jpg


20210817_194749.jpg
 
Chcecie tu zrobić drugi Sadistic? Chore pojeby. Jesteście oblesni.

A tak poważnie to pracowałem dawniej jako ratownik medyczny. Naogladalem się najróżniejszych wypadków i choć z czasem przywykłem to niektórych obrazków nie chciałbym pamiętać. Conajmniej 90% osób widząc na żywo to co oglada tutaj by sie porzygala, posrala i poszla płakać... Myślę ze to chujowy pomysł z takim tematem. Amen
 
Chcecie tu zrobić drugi Sadistic? Chore pojeby. Jesteście oblesni.

A tak poważnie to pracowałem dawniej jako ratownik medyczny. Naogladalem się najróżniejszych wypadków i choć z czasem przywykłem to niektórych obrazków nie chciałbym pamiętać. Conajmniej 90% osób widząc na żywo to co oglada tutaj by sie porzygala, posrala i poszla płakać... Myślę ze to chujowy pomysł z takim tematem. Amen
Temat ma już ponad 6 lat a Ty nagle się do niego przyczepiłeś? :putinlaugh:
 
Chcecie tu zrobić drugi Sadistic? Chore pojeby. Jesteście oblesni.

A tak poważnie to pracowałem dawniej jako ratownik medyczny. Naogladalem się najróżniejszych wypadków i choć z czasem przywykłem to niektórych obrazków nie chciałbym pamiętać. Conajmniej 90% osób widząc na żywo to co oglada tutaj by sie porzygala, posrala i poszla płakać... Myślę ze to chujowy pomysł z takim tematem. Amen
Nikt Cię tu nie zapraszał, więc możesz spokojnie wypierdalać. Obstawiam że to trol konto.
 
Back
Top