1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mamed Khalidov vs. Jorge Santiago II

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Mar 15, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,777
    Zdobyte Lajki:
    21,979
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
  2. obradovic

obradovic Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    57
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    seba ja dałem 1,5 runde dla santiago, 3,4 dla mameda a z 2 to ciężka sprawa coś koło remisu ale w sumie więcej zagrożenia przez próbe dźwigni stworzył w niej santiago, chociaż runda koło remisu, jak pisałem w swoim poście walka remisowa ale raczej ze wskazaniem na santiago

3. bambaryla

bambaryla Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    203
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    obradovic Mamedowi Bartnik czy Gmitruk powinni wybić z głowy te obrotówki. W stójce widać że Czeczen spina się i czai do tych swoich obrotówek niczym rosyjska baletnica. Przez to Mamed nie może spokojnie boksować w stójce. Te cholerne obrotówki sprawiają że Memed nie skupia się nawet na prostych i skutecznych lock kickach.

Acha 2 runda dla Santiago. Japończycy liczą skuteczne akcje a nie aktywność. Santiago o mało nie wykończył Mameda w parterze właśnie w 2 rundzie. 1,2,5 dla Santiago 3,4 dla Mameda.

W pierwszej i drugiej rundzie Mamed powinien skoncentrować się na zadawaniu jak najwięcej lock kicków aby osłabić le[piej pracującego na nogach i boksującego Santiago. Niestety Mamed w stójce wybrał balet zamiast skutecznych technik i przegrał walkę na własne życzenie [​IMG]

4. obradovic

obradovic Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    57
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    no w sumie się z tobą zgadzam bambaryla, chociaż z 1 no może 2 obrotówki w walce może robić ale nie 5 albo 6 tym bardziej ,że w pojedynku z santiago tylko pruły powietrze i nic po za tym

5. seba zdw

seba zdw Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    13
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    no ja sie z panami nie zgodze ale moge miec swoje zdanie wedlug mnie poczatek i i koniec dla santiago ale srodek dla mameda(2,3,4).. a co do obrotowek to efektowne napewno sal ale czy skuteczne ? hmm wedlug mnie mamed powinien tez poprawic boks no ale on sam wie czego potzrebuje najbardziej . . . war mamed

6. Tykersky

Tykersky Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,986
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    No po co odgrzebałes z przed roku temat ? Ta walka została przegadana na forum dziesiątki razy..

7. Cactus

Cactus PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,544
    Zdobyte Lajki:
    5,614
    Punkty:
    3,790
    Złota łopata archeologa wędruje do Ca1Na :-)

8. wade87

wade87 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    826
    Zdobyte Lajki:
    124
    Punkty:
    1,790
    Wiedziałem że ktos mu wręczy łopatę :-)

9. MC-CF

MC-CF Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Cactus wszystkim wręcza łopatki.

10. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,139
    Punkty:
    1,790
    do c*uja pana, ROB, Def, Venom, ktokolwiek, obudźcie się. Dwa tygodnie temu kasowaliście już post użytkownika ca1n, gdzie wrzucał innemu że jest szmatą, teraz ubliża innym. Bądźcie konsekwentni i zbanujcie w końcu debila.
    “Machida is not a bad guy; he’s a victim of the Brazilian education system. There are better ways to get electrolytes than drinking piss.” Chael Sonnen

Share This Page