1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mamed Khalidov opuszcza ranking Sherdoga

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Wojsław Rysiewski, May 19, 2010.

1. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Mamed Khalidov opuszcza ranking Sherdoga

2. Lucash

Lucash Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,790
    Na długo go pewnie nie opuści ;)

3. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Juras w ciężkiej?

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Walka z Veghiem była w ciężkiej.

5. pawelll1987

pawelll1987 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Wcale mnie to nie dziwi, biorac pod uwage walke na KSW. Zycze Mamedowi jak najlepiej, ale po takiej walce chyba nikt nie sadzil ze bedzie inaczej.

6. Xanderalek

Xanderalek Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    145
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
  7. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    "it will only be a matter of minutes before the baddest Pole since Lech Walesa discovers the very real consequences of entering the cage with a true professional"

Rios jest zajebisty

8. korzen

korzen Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    3
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja myślę że Mamed jednak na trochę opuści rankingi:
    - nie będzie walczył do listopada/grudnia, wtedy dopiero możliwe że zawalczy w KSW i Sengoku

-żeby się wzbić to TOP 10-15 musiałby wygrać z kimś lepiej notowanym, lub 2-3 walki z niżej (ale nie dużo) notowanymi w dobrym stylu

- żeby wygrać z kimś wyżej notowanym odpada cała stajnia zawodników UFC, Strikeforce raczej nie zgodzi się na walkę ich czołówki z zawodnikiem który nie wygrał 2 ostatnich walk, tym bardziej mając swoich wyżej notowanych i bardziej znanych w stanach (a na oglądalności po 2 ostatnich galach zapewne bardziej im teraz będzie zależało). Sengoku raczej nie zgodzi się na 3 walkę pod rząd z Santiago.
    W top 50 fightmatrix są Thales Leites (MFC), Kazuo Misaki (K-1), Hector Lombard (Bellator), Riki Fukuda (DEEP), Siyar Bahadurzada (Ultimate Glory), Travis Lutter (MFC), Robert Jocz (M-1 Mix-FC), Jesse Taylor (MFC), Bryan Baker i Alexander Shlemenko (Bellator), Falaniko Vitale (X-1), Dean Lister (MFC), Anthony Ruiz (Tachi Palace Fights) no na 50 miejscu Ryuta Sakurai (KSW).
    Na KSW 14 moim zdaniem zobaczymy zapewne rewanż z Sakuraiem, który w wypadku wygranej nie da Mamedowi powrotu na top 10 ale będzie pojedynkiem z wymagającym zawodnikiem.
    Walka z Lombardem odpada, tak samo jak ze zwycięzcą turnieju Bellatora, ze względu na ostatnie 2 walki Mameda.
    Najbardziej chcialbym zobaczyć Mameda na Sengoku z Jesse Taylorem (dobra kondycja, bardzo dobre zapasy, nie najwyższa półka z dostępnych ale solidna). Misaki zapewne z Santiago powalczy jeśli w Sengoku wystąpi.
    Patrząc na sytuację nie wygląda tak różowo dla Mameda. Poprzednio wspiął się do TOP 10 bardzo dobrym rekordem i wygraną nad jednym z top 10-15.

9. mes que un club

mes que un club Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    60
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Venom jak wyglada obecnie sytuacja z pasem Santiago, bo jak wiemy kontrakt mu sie skonczyl z Sengoku.
    Jako mistrz musi jeszcze walczyc o ten pas, czy zawalcza o niego dwaj inni zawodnicy, jak to wyglada?

10. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Nie mam pojęcia.

11. mes que un club

mes que un club Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    60
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Santiago jako mistrz jest nadal zwiazany z Sengoku

12. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,909
    Zdobyte Lajki:
    1,622
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Nie powinno tam być “z dużo niżej notowanym”?

13. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    nie rozumiem
    wypadl poza pierwsza 10
    i nie jest wsrod 5 tuz za pierwsza 10
    a ma nr 12. ???

14. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    12 jest w fightmatrixie, nie na sherdogu.

15. terek80

terek80 Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    519
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Santiago, jak sam mowi w niedawnim wywiadzie jest zabowiazany do obrony pasa Sengoku minimum 2 raza w roku (opcjonalnie), ale jego kontrakt nie zabrania mu wystepu w USA. Jak sam mowi czeka on na propozycje StrikeFroca ,Bellator… takze czeka na kontakt z SRC (sengoku).

16. terek80

terek80 Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    519
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Co Myślisz o twoim rewanżu z Mamedem Khalidovem?
    Było ciężko, on jest naprawdę twardy i tylko nieliczni znają jego technikę. Po tej walce wiedziałem już kim jest, samemu poszukiwałem informacji na jego temat. To bardzo znane nazwisko w Europie. Przegrałem nasz pierwszy pojedynek, więc w drugim miałem się już na baczności żeby nie popełnić żadnych błędów. Ciężko jest walczyć z kimś po kim nie wiesz czego się spodziewać. Kiedy ktoś jest znany, możesz zobaczyć jak walczy… więc jak mówiłem, ciężko było się przygotować na niego, ale ciążyła na mnie presja posiadania mistrzowskiego pasa który chciałem zatrzymać. Dlatego przyjąłem strategię ostrożnie aby jedynie zachować pas, to było najważniejsze.

Czy wg ciebie fakt, że nie znałeś Mameda za pierwszym razem a za drugim mogłeś już ustalić strategię, mógł być decydujący?
    Tak, strategia była już znacznie lepsza w trakcie drugiego pojedynku. Oczywiście nie ryzykowałem za bardzo w drugiej walce, przyznaję się że obrałem za cel walczyć ostrożnie, ponieważ stawką był tytuł mistrza Sengoku. Jak już jesteś mistrzem, musisz zachować pas, niezależnie od tego jak przebiegnie walka… pretendent do pasa musi się naprawdę postarać żeby go odebrać.

Spodziewasz się czegoś konkretnego po twojej kolejnej walce?
    Wspominali o tym ale nie padło żadne konkretne nazwisko. Kolejna edycja Sengoku już w lipcu jeżeli się nie mylę i spróbuję ponownie walczyć w USA. Dlatego szukam okazji, organizacji w Stanach Zjednoczonych, wpierw muszę się dowiedzieć czego oczekują.

Czy twój kontrakt zezwala ci walczyć w USA?
    Tak, pozwala mi. Jedyny warunek jaki muszę spełniać to bronić tytułu Sengoku raz na pół roku. Poza tym, o ile nie jest to UFC bo oni wymagają wyłączności, mogę walczyć wszędzie, tj. Strikeforce i inne. To jest dokładnie to, co staram się obecnie zrobić. Chcę bronić tytułu co sześć miesięcy i w międzyczasie walczyć w Stanach.

Ile jeszcze walk masz zakontraktowanych?
    Nie ma ustalonej konkretnej ilości walk. Jedynie to co wspomniałem wcześniej, czyli raz na 6 miesięcy bronić tytułu. Właśnie zbliżamy się do odświeżenia warunków kontraktu. Czekam jedynie aż odezwą się do mnie i w międzyczasie szukam możliwości tu w Stanach. Czekam na rozwój sytuacji i generalnie jestem gotowy. Możecie na mnie liczyć.
    source: mmanews.pl

17. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    źródłem tego wywiadu jest Tatame, wspomniany portal zrobił tylko tłumaczenie standardowo nie podając źródła

18. Lucash

Lucash Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    472
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,790
    Z głównej interii:
    http://sport.interia.pl/raport/pudzianowski-sylvia/news/130-wojownikow-mma-lepszych-od-pudziana,1481561

19. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Nie wiedziałem, że nazywam się Michał Capała. Po za tym ciekawe od kiedy ranking fightmatrix jest prestiżowy :D

20. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Człowiek całe życie się uczy podobno :P

Share This Page