Majówka u mnie 2k23

Dużo gadania i tyle z tego, standard, dałbym bana za takie pierdololo :wink:

Wystarczy bajkopisarzy na forum zwłaszcza że mamy na forum 3ciego zaginionego brata Grimm, @Drzewo Andersena
Ale temat założony takze jest superancko
 
Ale temat założony takze jest superancko
Daj spokój mi to się nie chce czytać czy podejmować jakiś interakcji z takimi typami jak autor tematu czy krzak. Gorsze bajki jak Alter ega @kaczka41. Kiedyś trolling i spamming był na dużo wyższym poziomie. @kaczka41, @PiorunPL, @kokos80 pamiętamy :gabi_much_love:
 
Ja tam miałem szczere chęci i mogliśmy się normalnie zorganizować.
Pierdolić że nie wyszło przychodzi łatwo z tego co widzę, a nikt się nie zainteresował i nie pociągnął tematu.
 
Tak, tak, tak było nie sciemniam.

46D7BBC1-5B64-45F5-B5A8-AB264A8854B7.jpeg
 
Budżetówka znowu gwiazdorzy z dziurawą gardą i dupą? Paszcza tam, lamusie, widzę że niepotrzebnie traktować takich lujów ulgowo, bo się potem im wydaje, że ich egzystencja ma sens. A tu chuj, w dodatku jakiegoś transa.

Dobra, wędrujesz do wora jako zbędny element egzystencji, a kolegę będę miał na oku wzorem siódmego.

Trochę alkoholu i possanych kutasów i już się w dupach przewraca ::really::
 
Budżetówka znowu gwiazdorzy z dziurawą gardą i dupą? Paszcza tam, lamusie, widzę że niepotrzebnie traktować takich lujów ulgowo, bo się potem im wydaje, że ich egzystencja ma sens. A tu chuj, w dodatku jakiegoś transa.

Dobra, wędrujesz do wora jako zbędny element egzystencji, a kolegę będę miał na oku wzorem siódmego.

Trochę alkoholu i possanych kutasów i już się w dupach przewraca ::really::


Spoko, zluzuj szelki, najwyżej zapytasz go na żywo czy ma jakiś problem.

:roberteyeblinking:
 
Opcja ignorow powinna byc wyrzucona. To po pierwsze :jjsmile:
Opcja ignorowania to jest jedna z lepszych rzeczy w internecie. Przychodzi jakiś nowy przygłup albo multikinto i nie musisz przekopywać się przez gnój tylko wywalasz takiego śmiecia. Najgorzej jak jest jakiś dureń eseista i potem jest więcej przewijania niż czytania.
 
Opcja ignorowania to jest jedna z lepszych rzeczy w internecie. Przychodzi jakiś nowy przygłup albo multikinto i nie musisz przekopywać się przez gnój tylko wywalasz takiego śmiecia. Najgorzej jak jest jakiś dureń eseista i potem jest więcej przewijania niż czytania.
Pozorne zaprzeczenie to jest? :suchykarol:
 
Back
Top