Magical vs Rafonix na FEN? Patologia youtubowa wkracza do MMA

Status
Not open for further replies.
Na dzień dzisiejszy

Rafonix w WCA w Warszawie

Daniel Magical w Arrachionie


Przepraszam, ale weź się nie wkurwij, przychlasty pokazujące patole, a będą trenować w takich klubach i wgl a ja kurwa nie mogę wyjechać z wsi do pracy i na treningi do dużego miasta bo nie mam kasy na mieszkanie karnet jedzenie nic a pracy znaleźć nie mogę za uja a tych trzepakow utrzymują widzowie

Pierdolone gowno

Uff:brianvomit:

Pewnie Rafon nie będzie trenował w WCA, tylko w tym kros dzimie, bo tam Strus jest trenerem. Zresztą skoro Strus potrafił coś z gówna jakim jest Strachu, ulepić, to tym bardziej z tego balasa xD

A Magical w Arrachonie xDDD, przecież kuhwa po pierwszym treningu mu się tam odechce(choć pewnie leci z tym chuja, bo ma do tego tendencje :jjsmile:) , tym bardziej że wystarczy że rozboli go paluszek i od razy ała ała, w sumie szkoda że do Łodzi go nie wywiało, bo chętnie bym go sprawdził xDD
 
Powodzenia dla ulanej kurwy magikała. Teraz Arrachion, a jakiś czas temu spłynął od jednego liścia Islamu X Bomby. Jebany awans!
:DC:
 
Do chuja pana. Temat o Mrozie zamknięty a taka sraczka na forum nadal nieuprzątnięta. @Szady zamykaj w pizdu. @Cloud jakie teczki ma na was @Alibaba? Czuje, że to może być jakiś kuzyn @defthomas czy coś.

FREE MROZU > JEBANE JUTUBERY
 
Do chuja pana. Temat o Mrozie zamknięty a taka sraczka na forum nadal nieuprzątnięta. @Szady zamykaj w pizdu. @Cloud jakie teczki ma na was @Alibaba? Czuje, że to może być jakiś kuzyn @defthomas czy coś.

FREE MROZU > JEBANE JUTUBERY
Z Mrozem na razie cisza, brak nowych wątków, a tutaj może być ciekawie, nie zdziwię się, jak to będzie main event na którejś gali FENu. :antonio:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top