1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Maciej Linke dla GrapplerInfo!

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Apr 29, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,129
    Zdobyte Lajki:
    23,430
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Co powiesz o swoim przeciwniku na ostatniej edycji Iron Fist pomimo tego, że był debiutantem przysporzył Ci trochę problemów.

Dobrano mi judokę, ale on na prawdę był mocny wbrew pozorom, nie dość ze mnie rozbił na samym początku to 2 pierwszych rund w ogóle nie pamiętam. 20 minut walki a on jakby nie wzruszony ja liczyłem że duża gala że będzie zdenerwowany a on to na luzaku przyjął.

Plany w BJJ ?

BJJ w Polsce na tle Brazylii/nadawanie pasów w Polsce/ punktowanie przewag. Co możesz nam powiedzieć o tych trzech wymienionych aspektach ?

Tak szczerze jak patrzę na pasy które walczą to wszystkie pasy sobie radzą jeżeli nasi zawodnicy jadą z nami do Macaco  to oni sobie dobrze radzili w swoich pasach. Uważam, że troszeczkę za wolno są przyznawane niektóre pasy w Polsce ponieważ jeżeli ktoś czuje sie na silach aby zawalczyć w wyższej kategorii pasowej i potrafi ją wygrać to trener spóźnił sie troszeczkę z nadaniem pasa. Tak na prawdę jeżeli chodzi o jiu jitsu powinniśmy sobie stawiać wyzwania jeżeli mamy turniej to nie powinno być tak że niebieski pas wygrywa purpurowe pasy bo to znaczy ze coś już  jest za późno. Generalnie jestem przeciwnikiem, aby niższe pasy walczyły  w wyższych pasach bo ktoś  po coś wymyślił ten system  W Brazylii jest to nie do pomyślenia. Jeżeli chodzi o poziom  to nie podoba mi sie ze dużo osób  walczy zamkniętą gardą. W klubie staramy się wałczyć głównie otwartą gardą  Dodatkowo powinno być dla mnie duszenie krzyżowe z dołu nie liczone jak przewaga bo nie przypominam sobie żeby ktoś na to odklepał, a i ile osób to wykorzystuje i wygrywa w ten sposób walkę. Maniek w ten sposób przegrał j 2 turnieje ze ktoś go łapie, przewaga i potem trzyma.

Na zawodach w Paryżu miałeś okazję walczyć z Oli Geddesem, który pokonał Marcina Helda, Maćka Poloka i Roberta Trzcionkę. Co możesz nam powiedzieć o tej walce i o samym Angliku ?

Jak odniesiesz się do wypowiedzi ludzi, którzy mówią , że Mariusz nie powinien już walczyć ?

Mariusz ma 41 lat. Po Iron Fist wszyscy do niego przyszli i mówili, że już jest stary i niech nie walczy. Przyszedłem do niego i powiedziałem, że jak już zrezygnuje teraz, to już nie zawalczy żadnej walki. Za dwa czy też 3 lata będzie za późno. Jeśli on lubi walczyć to dlaczego ma tego nie robić ? Takie jest moje zdanie.

Jak możesz się wypowiedzieć na komentarze dotyczące waszych osób, że nabijacie sobie rekordy ?
    Ostatnio powstał turniej Grappling Arena, czy jeśli dostałbyś zaproszenie zgodziłbyś się wziąć udział ?
    Grappling Arena jest jednak turniejem bez kimon. Stefan Osiński mówi, że jestem bardzo dobry bez kimon, ale ja się nie czuję. Myślałem kiedyś, by spróbować swoich sił na zawodach ADCC, ale w 77 kg nie wygrałem żadnej walki. Ludzie z tej kategorii są dla mnie zbyt silni, albo tacy silni jak ja. Nie pasuje mi ta dywizja wagowa. Ja bym wolał zbijać, maksymalna waga do której mogę zbić to 70 kg. Może jakby był taki turniej w kimonach, mógłbym się wtedy zastanowić.
    Takim turniejem, gdzie spełnia Twoje kryteria czyli kategoria do 70 kg i start w Gi to Grappling
    Maciej Linke dla GrapplerInfo!

2. Przemuko

Przemuko Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    132
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    wywiad mnie bardzo pozytywnie zaskoczył …

3. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    no nie ma co stojke poprawil konkretnie w porownaniu do tego co bylo pol roku temu [​IMG]
    w porzadku chlopak nie ma co [​IMG]

4. kokaina

kokaina Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,927
    Zdobyte Lajki:
    1,086
    Punkty:
    1,790
    Swietny wywiad. Dobrze sie czyta.

5. haeltivi

haeltivi Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    16
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    dobry wywiad..
    sprawa hejtingu dobrze poruszona .

6. Guest

Guest Guest

“Mogę wałczyć z każdym tylko teraz pytanie jeżeli wałczyć z kimś dobrym to nie ma sensu za jakieś marne stawki takie jest moje zdanie podchodzę do tego zarobkowo bo jeżeli mam walczyć z czołówką” co to za zdanie kto to pisał?:O:O

7. kokaina

kokaina Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,927
    Zdobyte Lajki:
    1,086
    Punkty:
    1,790
    Z tego co pisalo na grapplerinfo to chlopaki przepisywali to pare godzin z dyktafonu, wiec docen ich prace, a nie przypierdalaj sie do jakis bzdur.

8. Guest

Guest Guest

jak już odwalili tyle roboty, to nie problem wstawić przecinki czy kropki, to aż razi jak się czyta. poza tym nie rób ze mnie niewdzięcznika, nie napisałem tego dla pojazdu tylko dla miłego zwrócenia uwagi

9. haeltivi

haeltivi Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    16
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja też zrozumiałem twoja wypowiedz jakbyś narzekał..

10. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Człowieku jak Ci nie pasuje to zrób lepszy wywiad… I poza tym zwracasz komuś uwagę na temat przecinków, kropek, a sam zaczynasz zdanie z małej litery i nie kończysz zdania kropką trochę to irytujące. Nie sądzisz?
    Zaczyni sam pisać dobrze i potem wymagaj tego od innych. Taka mała rada na przyszłość. [​IMG]

11. Guest

Guest Guest

to się obruszyli chłopaki

12. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,475
    Zdobyte Lajki:
    3,380
    Punkty:
    1,790
    podobnie jak całą społeczność MMA w Polsce, tak i mnie niezwykle nurtuje pytanie, czy będzie trzecia odsłona pojedynku Manolo-Baran! Zastanawiam się, czemu nie padło o tą walkę pytanie – w końcu fani tego chcą!

13. wand

wand Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    170
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    nilg zobaczymy czy Ty w wieku 40 lat bedziesz w takiej formie jak on i bedziesz mogl zawalczy z takim dobie baranem..

14. kokaina

kokaina Legacy FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,927
    Zdobyte Lajki:
    1,086
    Punkty:
    1,790
    Nilg: Pojedz do niego i je zadaj i wklej nam odpowiedz. Najlepiej zarzuc mu w twarz jeszcze jakis ironiczny tekst.

15. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,475
    Zdobyte Lajki:
    3,380
    Punkty:
    1,790
    nie spinajcie się tak, nic mu nie ujmuję z zasług sportowych, jest jednym z prekursorów bjj w Polsce i za to że po 40tce dalej walczy też należy mu się szacunek.
    Ale rewanż z Baranem to śmiech na sali – nazywajmy rzeczy po imieniu

Share This Page