1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Luca fury

Discussion in 'Zakłady bukmacherskie' started by mmafan2, Feb 17, 2017 at 8:52 PM.

1. mmafan2

mmafan2 Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    129
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,190
    Panowie może ktoś mi wyjaśni jego ,,fenomen" gość ma się za niewiadomo jakiego eksperta.. na swojej stronce ma mega drogie abonamenty a słuchając jego podcastow można odnieść wrazenie ze obstawia tylko faworytów lol a nawet gdy się myli to i tak ma jakieś głupie wytłumaczenia typu: Alexa Grasso może przegrala ale prawie wygrała 3 rundę z herrig. Wtf?

2. Edek2000

Edek2000 Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    117
    Zdobyte Lajki:
    263
    Punkty:
    10
    Plac nie pierdol!

mmafan2 likes this.
  3. Alves94

Alves94 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    27
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    140
    Wyrobil sobie markę jesli chodzi o obstawianie MMA, jest w tym przodownikiem. Ma calkiem niezła skuteczność, a to ze obstawia faworytów to chyba nie problem? Obstawianie kuponów z duza szansa powodzenia ma sens, to co tutaj w większości jest wlasnie mylnie laczone z pojęciem bukmacherki. Nie chodzi o to, zeby postawic "walka zakonczy sie w drugiej rundzie" czy tasmy po kursie 9, bo to rzadko wchodzi. Osobiście nie jestem fanem placenia za typy, nigdy tego nie robiłem, ale Fury wyrobil sobie marke i ma ludzi, ktorzy stale kupuja u niego abonament. Ale to nie jest jedyne miejsce z typami, wystarczy sie dobrze rozejrzeć. Na facebooku jest strona "Mma free betting tips", gdzie masz typy za darmo, sa grane z pomysłem, czesto z analizą i bardzo duży profit tam masz. Wystarczy poszukać, a takimi ludźmi ktorzy sprzedaja typy nawet nie zawracać sobie głowy, chociaz Luca jest dobry w tym co robi.

dizel77 likes this.
  4. Szymonn

Szymonn Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    17
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    40
    Home Page:
  5. HeyPussyRUstillThere

HeyPussyRUstillThere Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,606
    Zdobyte Lajki:
    4,374
    Punkty:
    140
  6. Szymonn

Szymonn Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    17
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    40
    Home Page:
    napisałem to z przymrużeniem oka :D stronka jeszcze nie ruszyła więc nie ma co grać aczkolwiek moje typy są dostępne publicznie na pewnym zamkniętym forum, Alves może potwierdzic :)

7. Alves94

Alves94 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    27
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    140
    Najlepsza reklama to autoreklama :D

Owszem, Szymon podaje typy na innym forum, ale jest ono zamknięte i trzeba przejść mala weryfikację, zeby tam sie dostać.

Sęk w tym, zeby nie kupować typów od gościa z neta, tylko rozejrzeć się, bo sa ludzie, ktorzy robia to za darmo i z checia pomocy :)

8. Aliibaba

Aliibaba BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    947
    Zdobyte Lajki:
    289
    Punkty:
    40
    placic hajs, zeby przegrac hajs :applause:

RaphTaba likes this.

Share This Page