1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

LIGA MISTRZÓW 2018/19 Liga Typerów

Discussion in 'Cohones' started by Gienek, Jul 21, 2018.

  1. vaicavalo

    vaicavalo KSW
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    May 24, 2011
    Komentarze:
    5,868
    Zdobyte Lajki:
    1,120
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Wtorek, 2 października

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 2-0
    • 21:00 AEK Ateny - Benfica 0-2
    Grupa F:

    • 18:55 Hoffenheim - Manchester City 1-3
    • 21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 2-1
    Grupa G:

    • 21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 0-3
    • 21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2-1
    Grupa H:

    • 18:55 Juventus - Young Boys Berno 5-0
    • 21:00 Manchester United - Valencia 0-0
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • 21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 2-0
    • 21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3-1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - FC Barcelona 1-1
    • 21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1-1
    Grupa C:

    • 18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 4-1
    • 21:00 SSC Napoli - Liverpool 2-3
    Grupa D:

    • 18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 2-2
    • 21:00 FC Porto - Galatasaray 1-2
     
  2. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Lightweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,511
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    Schowek-1.png
    Sprawdz sobie gienek jak bedzeisz mial chwile czy nie ma bledow :)
     
    panpan likes this.
  3. Gienek

    Gienek UFC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    8,200
    Zdobyte Lajki:
    8,459
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Dzisiaj na nocy sprawdzę
     
  4. HubiSSJ3

    HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Feb 20, 2010
    Komentarze:
    16,095
    Zdobyte Lajki:
    9,054
    Punkty:
    1,790
    LIGA MISTRZÓW - 3. KOLEJKA
    Wtorek, 23 października

    Grupa E:

    • 18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 1:2
    • 21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 2:1
    Grupa F:

    • 21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:1
    • 21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:3
    Grupa G:

    • 21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:1
    • 21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 2:0
    Grupa H:

    • 18:55 Young Boys Berno - Valencia 1:2
    • 21:00 Manchester United - Juventus 1:2
    Środa, 24 października

    Grupa A:

    • 18:55 Club Brugge - AS Monaco 1:2
    • 21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:2
    Grupa B:

    • 18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 1:2
    • 21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 3:1
    Grupa C:

    • 21:00 PSG - Napoli 3:1
    • 21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 3:0
    Grupa D:

    • 21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    • 21:00 Galatasaray - Schalke 2:0
     
    Gienek likes this.
  5. vaicavalo

    vaicavalo KSW
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    May 24, 2011
    Komentarze:
    5,868
    Zdobyte Lajki:
    1,120
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Grupa E:

    • 18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:2
    • 21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 1:1
    Grupa F:

    • 21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:1
    • 21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:2
    Grupa G:

    • 21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:0
    • 21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 2:0
    Grupa H:

    • 18:55 Young Boys Berno - Valencia 1:2
    • 21:00 Manchester United - Juventus 1:1
    Środa, 24 października

    Grupa A:

    • 18:55 Club Brugge - AS Monaco 1:1
    • 21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:1
    Grupa B:

    • 18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 1:2
    • 21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 3:0
    Grupa C:

    • 21:00 PSG - Napoli 2:1
    • 21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 3:0
    Grupa D:

    • 21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    • 21:00 Galatasaray - Schalke 2:0
     
  6. sawciu

    sawciu Bellator
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 13, 2013
    Komentarze:
    4,683
    Zdobyte Lajki:
    2,474
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Moria
    Grupa E:

    • 18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:3
    • 21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 2:1
    Grupa F:

    • 21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 2:2
    • 21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 0:3
    Grupa G:

    • 21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:1
    • 21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 4:1
    Grupa H:

    • 18:55 Young Boys Berno - Valencia 2:2
    • 21:00 Manchester United - Juventus 1:2
    Środa, 24 października

    Grupa A:

    • 18:55 Club Brugge - AS Monaco 1:1
    • 21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:1
    Grupa B:

    • 18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 1:2
    • 21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 2:2
    Grupa C:

    • 21:00 PSG - Napoli 3:2
    • 21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 5:0
    Grupa D:

    • 21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 0:0
    • 21:00 Galatasaray - Schalke 0:0
     
  7. Gienek

    Gienek UFC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    8,200
    Zdobyte Lajki:
    8,459
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Wtorek, 2 października

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 2-1
    • 21:00 AEK Ateny - Benfica 0-2
    Grupa F:

    • 18:55 Hoffenheim - Manchester City 0-3
    • 21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 2-1
    Grupa G:

    • 21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 2-1
    • 21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2-0
    Grupa H:

    • 18:55 Juventus - Young Boys Berno 3-0
    • 21:00 Manchester United - Valencia 1-0
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • 21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 2-0
    • 21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3-1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - FC Barcelona 1-2
    • 21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1-1
    Grupa C:

    • 18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 4-0
    • 21:00 SSC Napoli - Liverpool 2-3
    Grupa D:

    • 18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 1-1
    • 21:00 FC Porto - Galatasaray2-1
     
  8. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Lightweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,511
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    @Gienek chyba coś Ci się typy pogmatwało, cska-real ? To chyba już było, popraw sobie

    Typy:

    Wtorek, 23 października
    Grupa E:
    18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:3
    21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 2:1

    Grupa F:
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:0
    21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:3

    Grupa G:
    21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:0
    21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 3:0

    Grupa H:
    18:55 Young Boys Berno - Valencia 0:1
    21:00 Manchester United - Juventus 2:1

    Środa, 24 października
    Grupa A:
    18:55 Club Brugge - AS Monaco 0:1
    21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:1

    Grupa B:
    18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 0:2
    21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 2:1

    Grupa C:
    21:00 PSG - Napoli 3:1
    21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 4:0

    Grupa D:
    21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    21:00 Galatasaray - Schalke 2:1
     
    Gienek likes this.
  9. chudy

    chudy Maximum FC
    Featherweight

    Dołączył:
    Jul 13, 2015
    Komentarze:
    1,461
    Zdobyte Lajki:
    633
    Punkty:
    490
    Wtorek, 23 października
    Grupa E:
    18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:3
    21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 2:1

    Grupa F:
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:3
    21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 0:4

    Grupa G:
    21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:1
    21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 5:0

    Grupa H:
    18:55 Young Boys Berno - Valencia 0:2
    21:00 Manchester United - Juventus 1:3

    Środa, 24 października
    Grupa A:
    18:55 Club Brugge - AS Monaco 1:1
    21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 2:2

    Grupa B:
    18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 0:2
    21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 2:1

    Grupa C:
    21:00 PSG - Napoli 3:1
    21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 4:0

    Grupa D:
    21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:3
    21:00 Galatasaray - Schalke 1:2
     
  10. panpan

    panpan M-1 Global
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,841
    Zdobyte Lajki:
    7,159
    Punkty:
    1,790
    Wtorek, 23 października
    Grupa E:
    18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:2
    21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 0:0

    Grupa F:
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:1
    21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:2

    Grupa G:
    21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:0
    21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 2:0

    Grupa H:
    18:55 Young Boys Berno - Valencia 0:1
    21:00 Manchester United - Juventus 2:2

    Środa, 24 października
    Grupa A:
    18:55 Club Brugge - AS Monaco 1:1
    21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 0:0

    Grupa B:
    18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 0:2
    21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 0:1

    Grupa C:
    21:00 PSG - Napoli 2:1
    21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 5:0

    Grupa D:
    21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    21:00 Galatasaray - Schalke 1:0
     
  11. respect

    respect UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 22, 2012
    Komentarze:
    15,743
    Zdobyte Lajki:
    28,773
    Punkty:
    1,190
    Wtorek, 23 października
    Grupa E:
    18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:3
    21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 1:1

    Grupa F:
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:3
    21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:2

    Grupa G:
    21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:1
    21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 3:0

    Grupa H:
    18:55 Young Boys Berno - Valencia 0:2
    21:00 Manchester United - Juventus 1:2

    Środa, 24 października
    Grupa A:
    18:55 Club Brugge - AS Monaco 0:1
    21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt 1:1

    Grupa B:
    18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 0:2
    21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 2:1

    Grupa C:
    21:00 PSG - Napoli 3:1
    21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 4:0

    Grupa D:
    21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    21:00 Galatasaray - Schalke 1:1
     
  12. Gienek

    Gienek UFC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    8,200
    Zdobyte Lajki:
    8,459
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Wtorek, 23 października
    Grupa E:
    18:55 AEK Ateny - Bayern Monachium 0:3
    21:00 Ajax Amsterdam - Benfica 2:1

    Grupa F:
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon 1:2
    21:00 Szachtar Donieck - Manchester City 1:2

    Grupa G:
    21:00 AS Roma - CSKA Moskwa 2:0
    21:00 Real Madryt - Viktoria Pilzno 3:1

    Grupa H:
    18:55 Young Boys Berno - Valencia 0:2
    21:00 Manchester United - Juventus 1:2

    Środa, 24 października
    Grupa A:
    18:55 Club Brugge - AS Monaco 0:2
    21:00 Borussia Dortmund - Atletico Madryt q:1

    Grupa B:
    18:55 PSV Eindhoven - Tottenham 1:2
    21:00 FC Barcelona - Inter Mediolan 2:1

    Grupa C:
    21:00 PSG - Napoli 3:1
    21:00 Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 4:0

    Grupa D:
    21:00 Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:1
    21:00 Galatasaray - Schalke 2:1
     
  13. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Lightweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,511
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    Podliczyłem z 3 kolejką
    Schowek-1.png
     
    sawciu and panpan like this.
  14. panpan

    panpan M-1 Global
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,841
    Zdobyte Lajki:
    7,159
    Punkty:
    1,790
  15. Gienek

    Gienek UFC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    8,200
    Zdobyte Lajki:
    8,459
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Do 3 kolejki wszystko się zgadza dzisiaj może policze 3 I dam znać jeśli coś się będzie nie zgadzać
     
  16. HubiSSJ3

    HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Feb 20, 2010
    Komentarze:
    16,095
    Zdobyte Lajki:
    9,054
    Punkty:
    1,790
    LIGA MISTRZÓW - 4. KOLEJKA
    Wtorek, 6 listopada

    Grupa A:

    • 18:55 AS Monaco - Club Brugge 2:1
    • 21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2:1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - PSV Eindhoven 3:1
    • 21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona 1:2
    Grupa C:

    • 18:55 Crvena Zvezda - Liverpool 1:3
    • 21:00 Napoli - PSG 1:1
    Grupa D:

    • 21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa 2:0
    • 21:00 Schalke - Galatasaray 1:1
    Środa, 7 listopada

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny 3:0
    • 21:00 Benfica - Ajax Amsterdam 1:1
    Grupa F:

    • 21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim 2:1
    • 21:00 Manchester City - Szachtar Donieck 4:1
    Grupa G:

    • 18:55 CSKA Moskwa - AS Roma 1:2
    • 21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt 1:2
    Grupa H:

    • 18:55 Valencia - Young Boys Berno 2:0
    • 21:00 Juventus - Manchester United 3:1
     
    Gienek likes this.
  17. vaicavalo

    vaicavalo KSW
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    May 24, 2011
    Komentarze:
    5,868
    Zdobyte Lajki:
    1,120
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Grupa A:

    • 18:55 AS Monaco - Club Brugge 1:1
    • 21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2:2
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - PSV Eindhoven 3:1
    • 21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona 1:1
    Grupa C:

    • 18:55 Crvena Zvezda - Liverpool 1:3
    • 21:00 Napoli - PSG 2:1
    Grupa D:

    • 21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa 2:0
    • 21:00 Schalke - Galatasaray 1:1
    Środa, 7 listopada

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny 3:0
    • 21:00 Benfica - Ajax Amsterdam 2:2
    Grupa F:

    • 21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim 1:2
    • 21:00 Manchester City - Szachtar Donieck 4:0
    Grupa G:

    • 18:55 CSKA Moskwa - AS Roma 1:2
    • 21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt 1:2
    Grupa H:

    • 18:55 Valencia - Young Boys Berno 3:1
    • 21:00 Juventus - Manchester United 2:1
     
    Gienek likes this.
  18. Gienek

    Gienek UFC
    Bantamweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    8,200
    Zdobyte Lajki:
    8,459
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Grupa A:

    • 18:55 AS Monaco - Club Brugge 2:0
    • 21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund 2:1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - PSV Eindhoven 3:1
    • 21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona 1:2
    Grupa C:

    • 18:55 Crvena Zvezda - Liverpool 1:3
    • 21:00 Napoli - PSG 1:2
    Grupa D:

    • 21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa 2:0
    • 21:00 Schalke - Galatasaray 1:1
    Środa, 7 listopada

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium -AEK Ateny 4:0
    • 21:00 Benfica - Ajax Amsterdam 1:1
    Grupa F:

    • 21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim 1:2
    • 21:00 Manchester City - Szachtar Donieck 4:1
    Grupa G:

    • 18:55 CSKA Moskwa - AS Roma 0:2
    • 21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt 1:3
    Grupa H:

    • 18:55 Valencia - Young Boys Berno 3:0
    • 21:00 Juventus - Manchester United 2:1
     
  19. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Lightweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,511
    Zdobyte Lajki:
    141
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    Wtorek, 6 listopada

    Grupa A:

    18:55 AS Monaco - Club Brugge 2-0
    21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund 0-1

    Grupa B:

    21:00 Tottenham - PSV Eindhoven 3-0
    21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona 1-2

    Grupa C:

    18:55 Crvena Zvezda - Liverpool 0-3
    21:00 Napoli - PSG 1-2

    Grupa D:

    21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa 3-0
    21:00 Schalke - Galatasaray 2-1

    Środa, 7 listopada

    Grupa E:

    21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny 2-0
    21:00 Benfica - Ajax Amsterdam 1-0

    Grupa F:

    21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim 2-1
    21:00 Manchester City - Szachtar Donieck 3-0

    Grupa G:

    18:55 CSKA Moskwa - AS Roma 1-2
    21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt 0-3

    Grupa H:

    18:55 Valencia - Young Boys Berno 1-0
    21:00 Juventus - Manchester United 1-0
     
  20. panpan

    panpan M-1 Global
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,841
    Zdobyte Lajki:
    7,159
    Punkty:
    1,790
    Grupa A:

    18:55 AS Monaco - Club Brugge 0-0
    21:00 Atletico Madryt - Borussia Dortmund 1-1

    Grupa B:

    21:00 Tottenham - PSV Eindhoven 1-0
    21:00 Inter Mediolan - FC Barcelona 1-1

    Grupa C:

    18:55 Crvena Zvezda - Liverpool 0-3
    21:00 Napoli - PSG 1-3

    Grupa D:

    21:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa 2-0
    21:00 Schalke - Galatasaray 1-1

    Środa, 7 listopada

    Grupa E:

    21:00 Bayern Monachium - AEK Ateny 2-0
    21:00 Benfica - Ajax Amsterdam 1-1

    Grupa F:

    21:00 Olympique Lyon - Hoffenheim 2-2
    21:00 Manchester City - Szachtar Donieck 1-0

    Grupa G:

    18:55 CSKA Moskwa - AS Roma 1-2
    21:00 Viktoria Pilzno - Real Madryt 0-2

    Grupa H:

    18:55 Valencia - Young Boys Berno 2-0
    21:00 Juventus - Manchester United 3-1
     

Share This Page