1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

LIGA MISTRZÓW 2018/19 Liga Typerów

Discussion in 'Cohones' started by Gienek, Jul 21, 2018.

  1. panpan

    panpan WSOF
    Middleweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,310
    Zdobyte Lajki:
    5,713
    Punkty:
    1,790
    A komu to potrzebne :rutekajak:

    Poszło @Gienek Jutro typy wrzuce
     
    Gienek likes this.
  2. vaicavalo

    vaicavalo KSW
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    May 24, 2011
    Komentarze:
    5,846
    Zdobyte Lajki:
    1,097
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Grupa B:
    Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1-1
    Barcelona - PSV 3-1

    Grupa A
    AS Monaco - Atletico Madryt 1-1
    Club Brugge - Borussia Dortmund 1-2

    Grupa C:
    Crvena Zvezda Belgrad - Napoli 0-2
    Liverpool - PSG 2-2

    Grupa D:
    Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 1-1
    Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 3-1

    środa, 19 września:

    Grupa E:
    Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2-1
    Benfica Lizbona - Bayern Monachium 0-3

    Grupa F:
    Szachtar Donieck - Hoffenheim 2-0
    Manchester City - Olympique Lyon 2-0

    Grupa G:
    Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1-2
    Real Madryt - AS Roma 3-2

    Grupa H:
    Valencia - Juventus 0-1
    Young Boys Berno - Manchester United 0-2
     
  3. chudy

    chudy Shark Fights
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jul 13, 2015
    Komentarze:
    1,327
    Zdobyte Lajki:
    522
    Punkty:
    490
    Grupa B:
    Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1:3
    Barcelona - PSV 4:0

    Grupa A
    AS Monaco - Atletico Madryt 1:2
    Club Brugge - Borussia Dortmund 0:2

    Grupa C:
    Crvena Zvezda Belgrad - Napoli 0:2
    Liverpool - PSG 3:2

    Grupa D:
    Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 1:1
    Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 2:2

    środa, 19 września:

    Grupa E:
    Ajax Amsterdam - AEK Ateny 1:0
    Benfica Lizbona - Bayern Monachium 0:3

    Grupa F:
    Szachtar Donieck - Hoffenheim 2:3
    Manchester City - Olympique Lyon 4:1

    Grupa G:
    Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 0:0
    Real Madryt - AS Roma 3:1

    Grupa H:
    Valencia - Juventus 1:3
    Young Boys Berno - Manchester United 0:2
     
  4. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Featherweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,480
    Zdobyte Lajki:
    127
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    wtorek, 18 września

    Grupa A
    AS Monaco - Atletico Madryt 1:2
    Club Brugge - Borussia Dortmund 0:1
    Grupa B:
    Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1:2
    Barcelona - PSV 3:0
    Grupa C:
    Crvena Zvezda Belgrad - Napoli 0:1
    Liverpool - PSG 2:2
    Grupa D:
    Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 0:2
    Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1:0


    środa, 19 września:


    Grupa E:
    Ajax Amsterdam - AEK Ateny 1:0
    Benfica Lizbona - Bayern Monachium 0:2
    Grupa F:
    Szachtar Donieck - Hoffenheim 0:0
    Manchester City - Olympique Lyon 2:0
    Grupa G:
    Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1:1
    Real Madryt - AS Roma 2:1
    Grupa H:
    Valencia - Juventus 0:2
    Young Boys Berno - Manchester United 0:1
     
  5. panpan

    panpan WSOF
    Middleweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,310
    Zdobyte Lajki:
    5,713
    Punkty:
    1,790
  6. KalasznikowMac

    KalasznikowMac PRIDE FC
    Middleweight

    Dołączył:
    Jun 19, 2015
    Komentarze:
    6,929
    Zdobyte Lajki:
    10,084
    Punkty:
    490
    Płeć:
    Male
    Jestem pizda panowie, odpadam niestety
     
    PeSTAo likes this.
  7. sawciu

    sawciu Bellator
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 13, 2013
    Komentarze:
    4,658
    Zdobyte Lajki:
    2,445
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Moria
    wtorek, 18 września

    Grupa A
    AS Monaco - Atletico Madryt 2:2
    Club Brugge - Borussia Dortmund 0:2
    Grupa B:
    Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 2:2
    Barcelona - PSV 3:0
    Grupa C:
    Crvena Zvezda Belgrad - Napoli 0:2
    Liverpool - PSG 2:2
    Grupa D:
    Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 2:2
    Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1:1


    środa, 19 września:

    Grupa E:
    Ajax Amsterdam - AEK Ateny 2:0
    Benfica Lizbona - Bayern Monachium 0:3
    Grupa F:
    Szachtar Donieck - Hoffenheim 1:0
    Manchester City - Olympique Lyon 4:1
    Grupa G:
    Viktoria Pilzno - CSKA Moskwa 1:2
    Real Madryt - AS Roma 3:1
    Grupa H:
    Valencia - Juventus 1:2
    Young Boys Berno - Manchester United 1:2
     
  8. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    AS Monaco 1 - 2Atletico Madryt (godz. 21)
    Club Brugge 0-3 Borussia Dortmund (godz. 21)

    Grupa C:
    Crvena Zvezda Belgrad 1-2 Napoli (godz. 21)
    Liverpool 0-2 PSG (godz. 21)

    Grupa D:
    Schalke 04 Gelsenkirchen 1 -1 FC Porto (godz. 21)
    Galatasaray Stambuł 1-0 Lokomotiw Moskwa (godz. 21)

    środa, 19 września:

    Grupa E:
    Ajax Amsterdam 2-0 AEK Ateny (godz. 18:55)
    Benfica Lizbona 1-3 Bayern Monachium (godz. 21)

    Grupa F:
    Szachtar Donieck 1-0 Hoffenheim (godz. 18:55)
    Manchester City 3-0 Olympique Lyon (godz. 21)

    Grupa G:
    Viktoria Pilzno 0 -2 CSKA Moskwa (godz. 21)
    Real Madryt 2-2 AS Roma (godz. 21)

    Grupa H:
    Valencia 0-2 Juventus (godz. 21)
    Young Boys Berno 0 -2 Manchester United (godz. 21)
     
  9. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    @chudy dokładny wynik meczu Barcy z PSV i 3 pkt na początek :applause:
     
  10. chudy

    chudy Shark Fights
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jul 13, 2015
    Komentarze:
    1,327
    Zdobyte Lajki:
    522
    Punkty:
    490
    Panowie nie to żeby coś ale w pierwszych 8 spotkaniach trafiłem 4 dokładne wyniki, więcej niż przez cały mundial :crazy:
     
  11. respect

    respect UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 22, 2012
    Komentarze:
    14,981
    Zdobyte Lajki:
    25,779
    Punkty:
    1,190
    Oszukujesz. Odpadasz.
     
  12. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Featherweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,480
    Zdobyte Lajki:
    127
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    Z tego co podliczyłem:

    1 chudy 19 pkt
    1 lukasz44 19pkt
    3 hubi 17 pkt
    4 gienek 14pkt
    5 panpan 13 pkt
    6 vaicavalo 11 pkt
    7 respect 10 pkt
    8 sawciu 8pkt
     
    respect likes this.
  13. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Dzięki sprawdze na dniach hehe. Ale pewnie się zgadza
     
  14. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Pamiętajcie kurwiaki że jutro druga faza LM


    Wtorek, 2 października

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam
    • 21:00 AEK Ateny - Benfica
    Grupa F:

    • 18:55 Hoffenheim - Manchester City
    • 21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck
    Grupa G:

    • 21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt
    • 21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno
    Grupa H:

    • 18:55 Juventus - Young Boys Berno
    • 21:00 Manchester United - Valencia
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • 21:00 Atletico Madryt - Club Brugge
    • 21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - FC Barcelona
    • 21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan
    Grupa C:

    • 18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad
    • 21:00 SSC Napoli - Liverpool
    Grupa D:

    • 18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke
    • 21:00 FC Porto - Galatasaray
     
    panpan and respect like this.
  15. HubiSSJ3

    HubiSSJ3 UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Feb 20, 2010
    Komentarze:
    15,473
    Zdobyte Lajki:
    7,773
    Punkty:
    1,790
    Wtorek, 2 października

    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 3:1
    • 21:00 AEK Ateny - Benfica 1:1
    Grupa F:

    • 18:55 Hoffenheim - Manchester City 1:3
    • 21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 2:1
    Grupa G:

    • 21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 1:2
    • 21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2:0
    Grupa H:

    • 18:55 Juventus - Young Boys Berno 2:0
    • 21:00 Manchester United - Valencia 2:1
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • 21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 3:0
    • 21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3:1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - FC Barcelona 1:2
    • 21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1:1
    Grupa C:

    • 18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 4:0
    • 21:00 SSC Napoli - Liverpool 1:2
    Grupa D:

    • 18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 1:1
    • 21:00 FC Porto - Galatasaray 1:1
     
    Gienek likes this.
  16. respect

    respect UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Apr 22, 2012
    Komentarze:
    14,981
    Zdobyte Lajki:
    25,779
    Punkty:
    1,190
    Wtorek, 2 października

    Grupa E:

    • Bayern Monachium 2:0 Ajax Amsterdam
    • AEK Ateny 0:1 Benfica
    Grupa F:

    • Hoffenheim 0:2 Manchester City
    • Olympique Lyon 1:0 Szachtar Donieck
    Grupa G:

    • CSKA Moskwa 0:2 Real Madryt
    • AS Roma 3:0 Viktoria Pilzno
    Grupa H:

    • Juventus 3:0 Young Boys Berno
    • Manchester United 0:1 Valencia
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • Atletico Madryt 2:0 Club Brugge
    • Borussia Dortmund 1:1 AS Monaco
    Grupa B:

    • Tottenham 1:1 FC Barcelona
    • PSV Eindhoven 0:1 Inter Mediolan
    Grupa C:

    • PSG 3:0 Crvena Zvezda Belgrad
    • SSC Napoli 1:1 Liverpool
    Grupa D:

    • Lokomotiw Moskwa 0:0 Schalke
    • FC Porto 0:1 Galatasaray
     
    Gienek likes this.
  17. Gienek

    Gienek UFC
    Flyweight

    Dołączył:
    Jul 20, 2011
    Komentarze:
    7,908
    Zdobyte Lajki:
    7,835
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    Home Page:
    Grupa E:

    • 21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 3:0
    • 21:00 AEK Ateny - Benfica 0:1
    Grupa F:

    • 18:55 Hoffenheim - Manchester City 0:3
    • 21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 2:1
    Grupa G:

    • 21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 1:2
    • 21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2:0
    Grupa H:

    • 18:55 Juventus - Young Boys Berno 3:0
    • 21:00 Manchester United - Valencia 3:1
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • 21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 3:0
    • 21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3:1
    Grupa B:

    • 21:00 Tottenham - FC Barcelona 1:2
    • 21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1:2
    Grupa C:

    • 18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 3:0
    • 21:00 SSC Napoli - Liverpool 1:2
    Grupa D:

    • 18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 1:1
    • 21:00 FC Porto - Galatasaray 1:1
     
  18. lukasz4493

    lukasz4493 Maximum FC
    Featherweight

    Dołączył:
    May 28, 2012
    Komentarze:
    1,480
    Zdobyte Lajki:
    127
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Lublin
    Wtorek, 2 października
    Grupa E:
    21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 2:1
    21:00 AEK Ateny - Benfica 0:1

    Grupa F:
    18:55 Hoffenheim - Manchester City 0:2
    21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 1:1

    Grupa G:
    21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 0:2
    21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2:0

    Grupa H:
    18:55 Juventus - Young Boys Berno 2:0
    21:00 Manchester United - Valencia 1:0

    Środa, 3 października
    Grupa A:
    21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 2:0
    21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 1:1

    Grupa B:
    21:00 Tottenham - FC Barcelona 2:1
    21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 0:1

    Grupa C:
    18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 3:0
    21:00 SSC Napoli - Liverpool 1:2

    Grupa D:
    18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 1:1
    21:00 FC Porto - Galatasaray 1:1
     
    Gienek likes this.
  19. panpan

    panpan WSOF
    Middleweight

    Dołączył:
    Apr 11, 2010
    Komentarze:
    3,310
    Zdobyte Lajki:
    5,713
    Punkty:
    1,790
    Grupa E:
    • Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 2:0
    • AEK Ateny - Benfica 0:0
    Grupa F:

    • Hoffenheim - Manchester City 0:5
    • Olympique Lyon - Szachtar Donieck 1:1
    Grupa G:

    • CSKA Moskwa - Real Madryt 0:1
    • AS Roma - Viktoria Pilzno 2:1
    Grupa H:

    • Juventus - Young Boys Berno 3:0
    • Manchester United - Valencia 1:2
    Środa, 3 października

    Grupa A:

    • Atletico Madryt - Club Brugge 1:0
    • Borussia Dortmund - AS Monaco 2:2
    Grupa B:
    • Tottenham - FC Barcelona 1:1
    • PSV Eindhoven - Inter Mediolan 1:1
    Grupa C:
    • PSG - Crvena Zvezda Belgrad 4:0
    • SSC Napoli - Liverpool 0:2
    Grupa D:
    • Lokomotiw Moskwa - Schalke 1:1
    • FC Porto - Galatasaray 2:1
     
    Gienek likes this.
  20. chudy

    chudy Shark Fights
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jul 13, 2015
    Komentarze:
    1,327
    Zdobyte Lajki:
    522
    Punkty:
    490
    Wtorek, 2 października
    Grupa E:
    21:00 Bayern Monachium - Ajax Amsterdam 4:0
    21:00 AEK Ateny - Benfica 0:1

    Grupa F:
    18:55 Hoffenheim - Manchester City 0:3
    21:00 Olympique Lyon - Szachtar Donieck 3:1

    Grupa G:
    21:00 CSKA Moskwa - Real Madryt 0:3
    21:00 AS Roma - Viktoria Pilzno 2:0

    Grupa H:
    18:55 Juventus - Young Boys Berno 4:0
    21:00 Manchester United - Valencia 1:1

    Środa, 3 października
    Grupa A:
    21:00 Atletico Madryt - Club Brugge 2:0
    21:00 Borussia Dortmund - AS Monaco 3:1

    Grupa B:
    21:00 Tottenham - FC Barcelona 2:2
    21:00 PSV Eindhoven - Inter Mediolan 0:2

    Grupa C:
    18:55 PSG - Crvena Zvezda Belgrad 3:0
    21:00 SSC Napoli - Liverpool 1:3

    Grupa D:
    18:55 Lokomotiw Moskwa - Schalke 1:2
    21:00 FC Porto - Galatasaray 2:1
     
    Gienek likes this.

Share This Page