Kupony UFC 211

@mmafan2 hah nie wchodze w dyskuje z trollem po prostu, te kupony moge ci wygenerowac w ciagu minuty i to nie znaczy ze sa pradzwiwe, pokaz je jak zdarzenia sie odbeda ;) bo jak dla mnie masz 16 lat i zero wiedzy o mma.
wygeneruj mi proszę, chce to zobaczyc
 
@mmafan2 sorry moj blad, tutaj lepiej.
 

Attachments

  • Zakłady_sportowe___Sts__2_-1.jpg
    Zakłady_sportowe___Sts__2_-1.jpg
    60.2 KB · Views: 65
Wygląda ,,ok" :penn:ale bądźmy poważni.. po chuj miałbym wstawiać kupony z photoshopa czy nie wiem czego? Po chuj:no no:
szczerze nie wiem, jestem na kilku forach bukmacherskich i ludzie tak robia, nie pytaj sie po co, sam nie wiem, po prostu dalem przyklad ;) pozdro i nie mam nic do ciebie mordo, nie wyzywam cie, po prostu traktuje twoje typy z przymruzeniem oka, ale szanujmy sie.
 
szczerze nie wiem, jestem na kilku forach bukmacherskich i ludzie tak robia, nie pytaj sie po co, sam nie wiem, po prostu dalem przyklad ;) pozdro i nie mam nic do ciebie mordo, nie wyzywam cie, po prostu traktuje twoje typy z przymruzeniem oka, ale szanujmy sie.
Wyzwales od trolli na początku ale już chuj z tym :beer:Pozdro i miłego weekendu!:OK:
 
Panie jakby Ci tak cisneli jak mi to tez byś chyba nie pozostawał dłużny :dobry:
Na tym forum wystarczy napisać coś pozytywnego o Conorze/negatywnego o jedrzejczyk i juz zaczynają się bluzgi
 
Może jesteś zbyt wrażliwy?
Panie, jestem bardzo wyluzowany :) przeczytaj sobie temat z jedrzejczyk i zadaj sobie pytanie czy ja jestem wrażliwy czy innych za bardzo poniosła fantazja.
 
Dziękuje, poprawiliście mi humor po spinach w robocie. Miocic, JJ, Maia, Jotko. Tak polecę kolesiowi, bo jak obstawiam sam, to cuda się dzieją i plecy nawet na pewniakach.
 
Dziękuje, poprawiliście mi humor po spinach w robocie. Miocic, JJ, Maia, Jotko. Tak polecę kolesiowi, bo jak obstawiam sam, to cuda się dzieją i plecy nawet na pewniakach.
Głowa do góry, jutro fen a pojutrze ufc 211 :)
 
Panie jakby Ci tak cisneli jak mi to tez byś chyba nie pozostawał dłużny :dobry:
Na tym forum wystarczy napisać coś pozytywnego o Conorze/negatywnego o jedrzejczyk i juz zaczynają się bluzgi
Dokładnie. @Masta przez sympatię do Conora jest najbardziej gnębionym userem na forum:jon:
:lol::beer:
 
temat gdzie wrzuca sie kupony, juz chuj z tym ze to niepotrzebne skoro jest juz inny temat z typowaniem UFC 211, ale na 3 strony tekstu znajda sie az z 2 podane kupony :lol::facepalm:
 
Frankie Edgar vs Yair Rodriguez, Zwycięzca meczu, Yair Rodriguez 2.08
Demian Maia vs Jorge Masvidal, Zwycięzca meczu, Jorge Masvidal 1.76
Joanna Jędrzejczyk vs Jessica Andrade, Zwycięzca meczu, Jessica Andrade 2.30
Stipe Miocic vs Junior Dos Santos, Zwycięzca meczu, Stipe Miocic 1.71

Kurs całkowity
14.40

Możliwa wypłata
1900.53 pln
 
To jest temat do kuponów, nie do nakurwiania się wyzwiskami. :) Taka gala, a Wy robicie syf. Oddech.
 
To jest temat do kuponów, nie do nakurwiania się wyzwiskami. :) Taka gala, a Wy robicie syf. Oddech.
Pisałem to na samym początku żeby wpisywac tu wyłącznie kupony...skończyło się tak ze z jednego trolla zrobił się prawdziwy zjazd trolli ;) ale ciesze się ze poza mną wkleilo parę osób swoje typy w końcu o to właśnie chodzi
 
Krzysztof Jotko - David Branch

Frankie Edgar
- Yair Rodriguez

Joanna Jedrzejczyk
- Jessica Andrade

Stipe Miocic
- Junior Dos Santos

Kurs:@ 8,23
Mamy w 3/4 podobny kupon :) dobry wybór. Oby Krzysiu dał radę. .
 
Jotko + Edgar @ 2,8
JJ by dec @ 2,24
Jotko+Edgar+Knight+Masvidal+JDS+Alvarez @49
JDS + Masvidal @4,11

oraz zabawie się na live :)
 
Back
Top